Покажи се

  • 3 912 585
  • 22 702
# 1 755
А, за стари возила сте заговорили.
На татко Жигулата ни беше сватбената "лимузина"  Laughing .
Дребното изнуди баща ми да му я подари някой ден. Миришела много "вкусно".
Обичам я тая кола, но зад волана си е истинско приключение.
Ето я куклата:
http://prikachi.com/images/75/8356075y.jpg

Имаме си нашественици под навеса - мама с две бебета. Сина ми е във възторг. Прави схеми как да минаваме покрай тях, за да не тропаме. Не можах да снимам, много бързи бяха в изнизването Simple Smile.
Mного стегната Жигула, личи си, че я гледате с внимание. Изкушавам се аз да я покажа моята, макар да е натрупала години, все още бяга като млада руска бегачка на стероиди Wink
          Имам и едно любителско видео от Габрово (2013-та година). На момчетата с БМВ-тата не им се отвори тогава парашута ooooh! https://www.facebook.com/photo.php?v=573494412692710&comment … eo_comment_tagged
Виж целия пост
# 1 756
   Много красиви жени има тука, някои доста ме впечатлиха. Аз в момента моя снимка нямам, но загатвам Mr. Green с няколко на сина ми (казват, че ми бил "отрязал главата").
   А и малко на момиченце прилича на първата снимка:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 757
Много хубаво детенце. Hug
Виж целия пост
# 1 758
не пуснах снимка, когато всички се хвалеха с пръстите на краката си  Grinning

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 759
Сладко.
Ето и моите криви пръстчета..))
http://prikachi.com/images/73/8357073S.jpg
Виж целия пост
# 1 760
Благодаря, Фея! Hug
Вярвам, че ще бъдем! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 761
Tрябва да имам няколко репортажа по Хоби ТВ, но уви... не я хващам и не знам какво са излъчвали.
Днес тъй като имах доста свободно време, бе ми скучно... реших да се разходя да закрия летния сезон. Пък и викам, ще си щракна някоя снимка специално за темата в Клюкарника Wink


Виж целия пост
# 1 762
Много приятни снимки, искам и аз до колене във водата, а отстрани да цвърчат мръвки. Къде е това приятно място?
Виж целия пост
# 1 763
Спомен от неделни разходки:

Виж целия пост
# 1 764
Ами пусни и ти едни крака и готово.  Joy
Виж целия пост
# 1 765
Ето една първокласничка.  Grinning
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 766
Тонка, голяма красавица е първолачката ти. А аз имам първолак  Peace
Виж целия пост
# 1 767
Ето го и моя 1вокласник. Дано по-бързо забрави тоз 1ви учебен ден
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 768
Сладури, а моят тийн не ми даде да го снимам..))
Виж целия пост
# 1 769
Леле, букетът със слънчогледи ме грабна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия