Покажи се

  • 3 912 616
  • 22 702
# 6 210
И аз не виждам разлика дали ще ти е на гърдите, или на краката  Rolling Eyes
Аз на Ша й се възхищавам на стоицизма, с който приема всичко  bouquet
Виж целия пост
# 6 211
Колкото и да е модерен животинския принт, винаги оставя усещането за кич и липса на вкус.
Не мога да го одобря в никакви вариации, вътрешна съпротива.
Изобщо не е вярно това, но пък всеки си има право на мнение. Точно примера на Хелоу Джен е показателен, че принта може да е много готин и ненатрапчив.
Виж целия пост
# 6 212
От едно пътуване до Англия - феята кръстница и баба ти кралица  Mr. Green

Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 6 213
Имам една голяма молба към тези, които публикуват снимки - правете го с "Вмъкни изображение", моля!  Simple Smile След това може да са в скрит текст. Повечето го правят, за което съм много благодарна. Simple Smile
Така удоволствието от разглеждането е по-голямо.
Виж целия пост
# 6 214
Имам една голяма молба към тези, които публикуват снимки - правете го с "Вмъкни изображение", моля!  Simple Smile След това може да са в скрит текст. Повечето го правят, за което съм много благодарна. Simple Smile
Така удоволствието от разглеждането е по-голямо.

Глен,
 аз си смених начина на прикачване , защото някой спомена колко е трудно да " цъкаш " на всяка снимка .  bouquet
Виж целия пост
# 6 215
Едни любими Родопи от мен:
Скрит текст:
Проблемът не е да цъкнеш, а че като цъкнеш има ЛИНК!!!!!!
ЛИНКЪТ не се слага в скрит текст, защото е безсмислено  - той не заема място, СНИМКАТА се слага в скрит текст, защото заема място!
ЛИНК - без скрит текст.
СНИМКА - в скрит текст.
Виж целия пост
# 6 216
Пак е станало весело тук..))

Ша, ето моите животински принтове в гардероба:

http://prikachi.com/images/181/8629181c.jpg

http://prikachi.com/images/185/8629185v.jpg

Имам и едно шалче някъде, но нямам снимка.
Виж целия пост
# 6 217
Хайде,  няма да ги мъча милите повече днес Laughing
Една съвсем лежерна от разходка в планината.
http://prikachi.com/images/43/8579043y.jpg
Виж целия пост
# 6 218
Ша?  С гол кръст в гората??)
 Embarassed
Виж целия пост
# 6 219
Последната снимка е много хубава!
Виж целия пост
# 6 220
Малко снимки от Родопите (дано не повтарям някоя).
Скрит текст:










===
Виж целия пост
# 6 221
Обожавам Родопите  Heart Eyes
 
Виж целия пост
# 6 222
И от мен малко Родопи в края на юли
Скрит текст:
Wink
Виж целия пост
# 6 223
Тонка, къде това мохито в Родопите?

Сладурковците как спинкат.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 6 224
Малко Родопи и от мен!

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия