"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 617
  • 754
# 30
Свет, да това е Втората раздяла. Тя първата вече я даваха по Битиви. 
Виж целия пост
# 31
Ve youtube kanalımız 1 milyon 65 bin izlenmeyi, 1236 aboneyi geçmiş benim yokluğumde
smile emoticon
İzleyen ve abone olan herkese teşekkürler, nice milyonlarca izlenmeye hep beraberce
😉

Bu arada şu anda Mehmet Akif Alakurt' un memleketi Ordu/Fatsadayım

 google

И нашия канал в YouTube, за да наблюдава 1000000 65000 абонати в 1236 премина моето отсъствие
усмивка емотикон
Монитори и благодаря на всички, които се абонира, винаги е хубаво да видя как милиони заедно
😉

Междувременно Мехмет Акиф Alakurt момента е родния град Army / I Fatsad




Страницата е харесана · преди 7 мин. край Fatsa, Turkey



 newsm78 За клипа става дума ,нали...колко е гледан bowuu

Свет, извинявай душа, понякога мозъка ми отказва да работи smile3538
з какво става дума, тук?
Виж целия пост
# 32
Ve youtube kanalımız 1 milyon 65 bin izlenmeyi, 1236 aboneyi geçmiş benim yokluğumde
smile emoticon
İzleyen ve abone olan herkese teşekkürler, nice milyonlarca izlenmeye hep beraberce
😉

Bu arada şu anda Mehmet Akif Alakurt' un memleketi Ordu/Fatsadayım

 google

И нашия канал в YouTube, за да наблюдава 1000000 65000 абонати в 1236 премина моето отсъствие
усмивка емотикон
Монитори и благодаря на всички, които се абонира, винаги е хубаво да видя как милиони заедно
😉

Междувременно Мехмет Акиф Alakurt момента е родния град Army / I Fatsad




Страницата е харесана · преди 7 мин. край Fatsa, Turkey



 newsm78 За клипа става дума ,нали...колко е гледан bowuu

Свет, извинявай душа, понякога мозъка ми отказва да работи smile3538
з какво става дума, тук?


Аз ако знам,Диде... newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мисля ,че за клипа ,който публикува Мехмет...но ..може и да греша newsm78 Joy Joy Joy Joy

Взех го от фейса Rolling Eyes,а и пише ,че е в родният си град..в момента newsm78...дали са приключили пътешествието newsm78
Виж целия пост
# 33
Свет, ти толкоз време не си смени тази сватбена снимка. Laughing  Като видя Сандра Бълок до Еркан и знам че си ти. hahaha

Аз май само Фатих не съм гледала, та дори и откъс. Тези дни ще го попрегледам и на мен да ми създаде впечатления.
В Haci с Лейля много ми хареса как си партнират, но пустата езикова бариера ме прекърши.


Уф, ама че работа smile3511
Първо родния град на Каро, сега и неговия Rolling Eyes
Виж целия пост
# 34
Сезонче, аз Фатих го изгледах и според мен загубиха от конкуренцията с ВВ, иначе можеше и да се получи... А Haci гледах само част от първа серия, ама като не разбирам... Но си затвърдих мнението, че Мехмет е много добър актьор, дори само за това си струва да им хвърлиш по един поглед!  bowuu
Виж целия пост
# 35

Лека нощ!
Виж целия пост
# 36
Момичета,
профила, на който Каролина накичи много нейни снимки, вчера, нали се води за фенски?
тогава, защо коментарите и изглеждат, сякаш профила е лично неин??
вижте снимката от Св, София   https://www.facebook.com/maaandkaro/photos/a.1017821281580905.10 … ype=1&theater
според мен, профила си е неин!! девойката се прави на известна smile3534
Виж целия пост
# 37
Профила и за мен е Рекламен. Освен че има коментари, има и пояснения за снимките.
Известната личност - Каролина Лиух. На никому неизвестна!!!

И аз да съм на нейното място , ще съм неизвестна, но едва ли акъла ми ще роди Гениалната мисъл за уж почитателски профил.
Виж целия пост
# 38
Светле, Ваня за новата тема    bouquet
                                               
Виж целия пост
# 39
Свет, ти толкоз време не си смени тази сватбена снимка. Laughing  Като видя Сандра Бълок до Еркан и знам че си ти. hahaha

Аз май само Фатих не съм гледала, та дори и откъс. Тези дни ще го попрегледам и на мен да ми създаде впечатления.
В Haci с Лейля много ми хареса как си партнират, но пустата езикова бариера ме прекърши.


Сандра Бълок лииии... Sick Sick ooooh!направо мЪ уби... Joy Joy Joy Айчата ми е чок любимка ,а пък в тандем с Еркоооо...кат Съличка и Боран... hahaha hahaha hahaha

Аз съм вярна и моногамна  bowuu Peace...Боран Ага и...само Боран Ага bowuu Peace...по друг не се заплесвам... Naughty Naughty Naughty Naughty Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 40
Изгледах "Аданалъ" smile3518
последната част, с Мая, най много ми хареса!

лека нощ, прятно четене, слушане на музика, гледане на филм,.... Wink и сладки сънища


/www.youtube.com/results?search_query=лара+фабиан+адажио+на+английском+
Виж целия пост
# 41
Добро утро, прекрасници Hug

Усмихнат ден на почиващите и спорен ден на работещите(като мен)

click image upload
Виж целия пост
# 42
Привет  Hug Hug Hug
Чудесна поредна тема   bouquet

Наде, Сезонче, благодаря ви, че ми резюмирахте накратко какво съм изпуснала докато ме нямаше newsm51 newsm03 newsm51.

Виж целия пост
# 43
Добро утро хубави момичета.......и.. момчета smile3503
Красив и щастлив вторник
 Hug Hug Hug на всички, преди и след мен


Виж целия пост
# 44
Добро утро , хубав ден ви желая прекрасни момичета   love001 newsm51 newsm51

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия