"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 624
  • 754
# 570
Добро утро момичетааа. Heart EyesПриятен и красив ден ви пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 571

image posting

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes
Виж целия пост
# 572
Gunydin Kizlar Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Buyurum kahvalti!
много хубав и успешен ден smile3525


Виж целия пост
# 573
Добро утро и от мен  Hug


Вили прекрасен клип  Hands Clap много нежен  hugа тази целувка kiss в крайчица на усните ммммм

И от мен малко снимки зад кадър
Скрит текст:
Щастлив и усмихнат ден ви желая
Виж целия пост
# 574
Скрит текст:
[/url]
[url=http://postimage.org/]image posting[/url]

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes

Това означавали, че и себе си включва в тези 60% newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 575
Скрит текст:
[/url]
[url=http://postimage.org/]image posting[/url]

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes

Това означавали, че и себе си включва в тези 60% newsm78 newsm78


Диди, не знам дали се включва  newsm12 Сутринта си пописах с фенката и аз попитах, дали този пост не е реакция на коментарите във Фейса ,а тя ми написа, че според нея това не е насочено към феновете  newsm53 Тя е на мнение, че той е в депресия, а на моето писание, че поне в личния му живот нещата са ОК, тя отговори, че не смята така...
Виж целия пост
# 576
Вили, Мерси, Благодаря, Thanks,Tesekurlar  bouquet newsm51 newsm51
Какво друго да кажа?
прекрасен клип, както винаги newsm10
който си го може, може! а ти не само можеш, а направо си имаш талант!
Браво smile3501
и не спирай да правиш, Красота!

Виж целия пост
# 577

free image host

photo host

image upload no compression

how do i print screen

photo hosting

photo hosting
Виж целия пост
# 578
Скрит текст:
[/url]
[url=http://postimage.org/]image posting[/url]

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes

Това означавали, че и себе си включва в тези 60% newsm78 newsm78
[о/quote]


Диди, не знам дали се включва  newsm12 Сутринта си пописах с фенката и аз попитах, дали този пост не е реакция на коментарите във Фейса ,а тя ми написа, че според нея това не е насочено към феновете  newsm53 Тя е на мнение, че той е в депресия, а на моето писание, че поне в личния му живот нещата са ОК, тя отговори, че не смята така...

Чучи? Цвети!
Дали???
само преди, по малко от 2 месеца, той отиде  с Каролина в Литва!!
Пуснах, страхотна снимка - нищо, че ни разтърси! но снимката е много хубава!
и сега! проблеми в рая #Crazy newsm78
не ми се вярва!!
Виж целия пост
# 579
Една от любимите ми снимки на наш Мехмет с.... бившо гадже?
и той и дамата много ми харесват Heart Eyes


Виж целия пост
# 580
Скрит текст:
[/url]
[url=http://postimage.org/]image posting[/url]

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes

Това означавали, че и себе си включва в тези 60% newsm78 newsm78
[о/quote]


Диди, не знам дали се включва  newsm12 Сутринта си пописах с фенката и аз попитах, дали този пост не е реакция на коментарите във Фейса ,а тя ми написа, че според нея това не е насочено към феновете  newsm53 Тя е на мнение, че той е в депресия, а на моето писание, че поне в личния му живот нещата са ОК, тя отговори, че не смята така...

Чучи? Цвети!
Дали???
само преди, по малко от 2 месеца, той отиде  с Каролина в Литва!!
Пуснах, страхотна снимка - нищо, че ни разтърси! но снимката е много хубава!
и сега! проблеми в рая #Crazy newsm78
не ми се вярва!!


Диди, не забравяй, че не той пусна снимката все пак Wink
Може турските му фенове да имат и повече информация от нас newsm78  Не е изключено да има дъжд в рая...Не знам, аз само споделих информация Sad
Виж целия пост
# 581

Джансу Дере замечена папарацци в районе Бебек.
Актриса была не многословна ,ответила на вопросы журналистов:Что отдыхает то там, то здесь,этим летом .На вопросы о новых съемках ,Джансу сказала :Не могу об этом говорить - и уехала.


Виж целия пост
# 582
Добър ви ден дружки-веселушки  Hug
Хеленче, Цвети все едно сте ми прочели мислите с вашите разсъждения  Wink и аз съм сигурна че Мехмет изобщо не си е поплювал в думите си към Джансуто особено като го е вбесила с непрофесионалнато си паведение на снимачната площадка а дали и бил запленен от нея  newsm78 не знам
Виж целия пост
# 583
Скрит текст:
Скрит текст:
[/url]
[url=http://postimage.org/]image posting[/url]

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes

Това означавали, че и себе си включва в тези 60% newsm78 newsm78
[о/quote]


Диди, не знам дали се включва  newsm12 Сутринта си пописах с фенката и аз попитах, дали този пост не е реакция на коментарите във Фейса ,а тя ми написа, че според нея това не е насочено към феновете  newsm53 Тя е на мнение, че той е в депресия, а на моето писание, че поне в личния му живот нещата са ОК, тя отговори, че не смята така...

Чучи? Цвети!
Дали???
само преди, по малко от 2 месеца, той отиде  с Каролина в Литва!!
Пуснах, страхотна снимка - нищо, че ни разтърси! но снимката е много хубава!
и сега! проблеми в рая #Crazy newsm78
не ми се вярва!!


Диди, не забравяй, че не той пусна снимката все пак Wink
Може турските му фенове да имат и повече информация от нас newsm78  Не е изключено да има дъжд в рая...Не знам, аз само споделих информация Sad

Аз, изобщо не страдам от това, че може би, има проблеми в рая!!
Дано , турските ни колеги/ колежки, да се по информирани от нас smile3508
Чучи, разчитаме на теб да ни държиш в течение!
тази девойка, която стой зад този   https://www.facebook.com/profile.php?id=1769457465&fref=pb&a … pnref=friends.all  ФБ  профил, е страхотна, и май наистина има лично отношение към сериала, и към наш Мехмет  smile3521
Виж целия пост
# 584

Джансу Дере замечена папарацци в районе Бебек.
Актриса была не многословна ,ответила на вопросы журналистов:Что отдыхает то там, то здесь,этим летом .На вопросы о новых съемках ,Джансу сказала :Не могу об этом говорить - и уехала.




Дженсу, и разпусната без грим, пак е красива и стлна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия