"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 616
  • 754
# 705


вижте сега, снимката е от манекенския му период, но по отношение на душевното му състояние на снимката и душевното му състояние  в сегашно време   си приличат
...мисля така, след като прочетох публикуваното от Диди/ако не греша/ за коментара на активната фенка
че личния живот на МАА не изглеждал толкова розов, колкото искал да покаже със снимките с Каролнка-Минка

Хеленче, Чучи/Цвети е нашата връзка с "Активната фенка"!

аз, само писха, че не вярвам да има проблеми в рая! Въпреки,  че много бих се радвала да е истина smile3508
Виж целия пост
# 706
Момичета , тези които разбирате , какво пише тук  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Това е статията която вчера пуснах от телевизиондизиси. Днес всички медии се постараха да я публикуват дословно, някои дори не си направиха труда да сменят поне снимката.


Много се радвам, че наш Мехмет ще играе в нов проект.
Тези медии явно не са си направили труда да сменят снимката. Нашия има предостатъчно снимки, но карай.

Хубаво е, ако стане, защото и той не е лесен! Нали знаете защо е спрян историческия филм с него? И там е налетял на колега с бутафорния меч и е имало големи изцепки от негова страна. Добре, че колегата му не го е дал под съд, но други колеги от гилдията са се оттеглили от него и е бил в почти пълна изолация!

Хортензия, разкажи нещо по подробно. Това не съм го чувала за Фатих.И там ли нашия се е проявил??!! newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 707
Здравей Хортензия! Сигурна съм, че ще си щастлива в тази сладурска компания!

За всички момичета в този форум е моят поздрав! Ще се радвам от сърце, ако се сбъдне за някоя от вас песента на Ваня Костова! Изобщо няма да споменавам с кой!

Виж целия пост
# 708
Седа Гювен игра в Каква е вината на Фатмагюл, Тина от Русия в сърцето
Виж целия пост
# 709
Седа Гювен игра в Каква е вината на Фатмагюл, Тина от Русия в сърцето

О, дааа. Тина от Русия... беше много хубава. Мерсаж, Славенче

За теб:
Виж целия пост
# 710
Скрит текст:


Диди тази снимка и мен страшно ме кефи.
На тази снимка дори и малката част, която се вижда от профила му -  толкова е естествен, земен,  че мога да разгадая в тази нощ на усамотение с чаша уиски, какво терзае самотното му сърце.

Чучи, обичам филми и книги, в които любовта се ражда от омразата и непоносимостта. винаги са ми били по-интересни такива герои, които не се понасят, пък се харесват, мразят се, пък се обичат/пък те не знаят/
отколкото- харесват се, обикват се и всичко е по мед и масло...
Hoş bulmak, Червенокоса вещице, но да знаеш и аз съм ярко червенокоса! Много ми е приятно да се боря със съмишленички срещу онзи литовски ли е, латвийски ли е, вампир! Мъжът ни е прекрасен екземпляр и трябва да си го браним!
Хортензия, лошо нема в туй да бъдем повече от една  Wink та дори да има и нюанси и в червено  smile3521 То в мислите и очите на Каролинка-Минка може ние да сме  hahaha вампирките  Wink

  ooooh! doh
Скрит текст:
Тези дни с тези субтитри на Fifty shades of grey явно полудях по нюансите  Joy Joy Joy
На мен филма ми се струва много постен в сравнение с книгите. Сега чета Грей - историята през неговия поглед.
Виж целия пост
# 711
Скрит текст:
Чучи, обичам филми и книги, в които любовта се ражда от омразата и непоносимостта. винаги са ми били по-интересни такива герои, които не се понасят, пък се харесват, мразят се, пък се обичат/пък те не знаят/ отколкото- харесват се, обикват се и всичко е по мед и масло...

Права си. Днес четох че поредната артистична двойка която се залюби в съвместен проект и сключи брак преди 9 месеца в Париж се развеждат. На последък малко са двойките които сключиха брак през последните 3-4 години от  турските актьори които са се задържали задно.


Ванче, коя е тази двойка, че ми стана любопитно newsm78 newsm78
Развежда се Седа Гювен.Мъжът и да ме питаш кой е - не мога да ти кажа.
[/quote]

Борянче, тази Седа не я знам. Да подскажеш някой филм с нея, аз не съм голяма познавачка на турските дизита, ама може и да съм я гледала.. newsm78 newsm78 newsm78
[/quote]
Играла е в: Каква е вината на Фатмагюл, Сълзи над Босфора, С Русия в сърцето.
Виж целия пост
# 712
Хелен, бат' Абай newsm10

Тази история за буйстващия Алакурт нещо не ми се вярва да не кажа хич, много се преекспонират някои факти. Фатих по скоро се излъчи в неправилното време, ВВ просто го отнесе. А и като цяло този проект за мен е твърде слаб...

Лека, че някои са на работа утре  Tired
Виж целия пост
# 713
Чучи, обичам филми и книги, в които любовта се ражда от омразата и непоносимостта. винаги са ми били по-интересни такива герои, които не се понасят, пък се харесват, мразят се, пък се обичат/пък те не знаят/ отколкото- харесват се, обикват се и всичко е по мед и масло...

Права си. Днес четох че поредната артистична двойка която се залюби в съвместен проект и сключи брак преди 9 месеца в Париж се развеждат. На последък малко са двойките които сключиха брак през последните 3-4 години от  турските актьори които са се задържали задно.

Мъжът е Керемджем. Той е със седем години по-възрастен от нея и е много популярен хубавелко!



Ванче, коя е тази двойка, че ми стана любопитно newsm78 newsm78
Развежда се Седа Гювен.Мъжът и да ме питаш кой е - не мога да ти кажа.
Виж целия пост
# 714
Скрит текст:
Момичета , тези които разбирате , какво пише тук  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Това е статията която вчера пуснах от телевизиондизиси. Днес всички медии се постараха да я публикуват дословно, някои дори не си направиха труда да сменят поне снимката.


Много се радвам, че наш Мехмет ще играе в нов проект.
Тези медии явно не са си направили труда да сменят снимката. Нашия има предостатъчно снимки, но карай.
Хубаво е, ако стане, защото и той не е лесен! Нали знаете защо е спрян историческия филм с него? И там е налетял на колега с бутафорния меч и е имало големи изцепки от негова страна. Добре, че колегата му не го е дал под съд, но други колеги от гилдията са се оттеглили от него и е бил в почти пълна изолация!
[/quote]

Хортензия, разкажи нещо по подробно. Това не съм го чувала за Фатих.И там ли нашия се е проявил??!! newsm78 newsm78 newsm78
[/quote]

Да, Хортензия! и на мен ми стана любопитно Shocked разкажи, колко луд е наш Мехмет?
това истина ли е?
Виж целия пост
# 715
Момичета , тези които разбирате , какво пише тук  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Това е статията която вчера пуснах от телевизиондизиси. Днес всички медии се постараха да я публикуват дословно, някои дори не си направиха труда да сменят поне снимката.


Много се радвам, че наш Мехмет ще играе в нов проект.
Тези медии явно не са си направили труда да сменят снимката. Нашия има предостатъчно снимки, но карай.

Хубаво е, ако стане, защото и той не е лесен! Нали знаете защо е спрян историческия филм с него? И там е налетял на колега с бутафорния меч и е имало големи изцепки от негова страна. Добре, че колегата му не го е дал под съд, но други колеги от гилдията са се оттеглили от него и е бил в почти пълна изолация!

Хортензия, разкажи нещо по подробно. Това не съм го чувала за Фатих.И там ли нашия се е проявил??!! newsm78 newsm78 newsm78
Нашия се прояви и в сериала Фатих. Там играеше главната роля - тази на султан Мехмет Фатих. Сериалът се излючваше през 2013 по канал Д, но беше спрян след 5 серия заради нисък рейтинг.
Виж целия пост
# 716
Скрит текст:
Чучи, обичам филми и книги, в които любовта се ражда от омразата и непоносимостта. винаги са ми били по-интересни такива герои, които не се понасят, пък се харесват, мразят се, пък се обичат/пък те не знаят/ отколкото- харесват се, обикват се и всичко е по мед и масло...

Права си. Днес четох че поредната артистична двойка която се залюби в съвместен проект и сключи брак преди 9 месеца в Париж се развеждат. На последък малко са двойките които сключиха брак през последните 3-4 години от  турските актьори които са се задържали задно.


Ванче, коя е тази двойка, че ми стана любопитно newsm78 newsm78
Развежда се Седа Гювен.Мъжът и да ме питаш кой е - не мога да ти кажа.

Борянче, тази Седа не я знам. Да подскажеш някой филм с нея, аз не съм голяма познавачка на турските дизита, ама може и да съм я гледала.. newsm78 newsm78 newsm78
[/quote]
Играла е в: Каква е вината на Фатмагюл, Сълзи над Босфора, С Русия в сърцето.
[/quote]
Мерсаж Борянче, разбрах коя е и я харесвам...красива е!
Виж целия пост
# 717
Чучи, обичам филми и книги, в които любовта се ражда от омразата и непоносимостта. винаги са ми били по-интересни такива герои, които не се понасят, пък се харесват, мразят се, пък се обичат/пък те не знаят/ отколкото- харесват се, обикват се и всичко е по мед и масло...

Права си. Днес четох че поредната артистична двойка която се залюби в съвместен проект и сключи брак преди 9 месеца в Париж се развеждат. На последък малко са двойките които сключиха брак през последните 3-4 години от  турските актьори които са се задържали задно.

Мъжът е Керемджем. Той е със седем години по-възрастен от нея и е много популярен хубавелко!



Ванче, коя е тази двойка, че ми стана любопитно newsm78 newsm78
Развежда се Седа Гювен.Мъжът и да ме питаш кой е - не мога да ти кажа.
Тя игра и "С Русия в сърцето" - сестра на главната героиня Александра.
Виж целия пост
# 718
Скрит текст:
Чучи, обичам филми и книги, в които любовта се ражда от омразата и непоносимостта. винаги са ми били по-интересни такива герои, които не се понасят, пък се харесват, мразят се, пък се обичат/пък те не знаят/ отколкото- харесват се, обикват се и всичко е по мед и масло...

Права си. Днес четох че поредната артистична двойка която се залюби в съвместен проект и сключи брак преди 9 месеца в Париж се развеждат. На последък малко са двойките които сключиха брак през последните 3-4 години от  турските актьори които са се задържали задно.


Ванче, коя е тази двойка, че ми стана любопитно newsm78 newsm78
Развежда се Седа Гювен.Мъжът и да ме питаш кой е - не мога да ти кажа.

Борянче, тази Седа не я знам. Да подскажеш някой филм с нея, аз не съм голяма познавачка на турските дизита, ама може и да съм я гледала.. newsm78 newsm78 newsm78
Играла е в: Каква е вината на Фатмагюл, Сълзи над Босфора, С Русия в сърцето.
[/quote]
Мерсаж Борянче, разбрах коя е и я харесвам...красива е!
[/quote]
Наистина е хубава. Но на мен ролята и в Сълзи над Босфора на мен не ми харесваше.
Виж целия пост
# 719
Момичета , тези които разбирате , какво пише тук  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Това е статията която вчера пуснах от телевизиондизиси. Днес всички медии се постараха да я публикуват дословно, някои дори не си направиха труда да сменят поне снимката.


Много се радвам, че наш Мехмет ще играе в нов проект.
Тези медии явно не са си направили труда да сменят снимката. Нашия има предостатъчно снимки, но карай.

Хубаво е, ако стане, защото и той не е лесен! Нали знаете защо е спрян историческия филм с него? И там е налетял на колега с бутафорния меч и е имало големи изцепки от негова страна. Добре, че колегата му не го е дал под съд, но други колеги от гилдията са се оттеглили от него и е бил в почти пълна изолация!

Хортензия, разкажи нещо по подробно. Това не съм го чувала за Фатих.И там ли нашия се е проявил??!! newsm78 newsm78 newsm78
Нашия се прояви и в сериала Фатих. Там играеше главната роля - тази на султан Мехмет Фатих. Сериалът се излючваше през 2013 по канал Д, но беше спрян след 5 серия заради нисък рейтинг.

Да, ясно, но не знаех, че толкова сериозен конфликт е имало и той е бил в основата. Та какво толкова не му се нравило на наш Мехмет, че дори и налетял с меча...Божеее мили...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия