"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 625
  • 754
# 435
Ха, ха, много те харесвам, Славенка!

Т.е. ти си си безстрашна, а виното само допълва окраската.  Значи, смелостта и доброто чувство за хумор вероятно вървят ръка за ръка.   Ей, колко дълбокомислено се изказах, брей!

На фона на психологическия портрет, постнат на агата от Хелън, леле-е-е, ми той не може  на малкия пръст да ти стъпи, камо ли да те уплаши!!!!

Prinx,  Wink

Хелен, мен агата ама хич не може да ме уплаши, а като пийна и малко вино ставам агресивна, тогава може и прахоляка от брадата му да изтърся
Виж целия пост
# 436



free image hosting

Момичета, тази ми попадна във фейса, може ли някой да каже това Мехмет ли е newsm78

Не, не е Мехмет, мъжът от снимката е Лазар Ангелов.  Peace



Нейджъл, моите съболезнования.  Дано намериш сили да преодолееш болката от загубата.  Hug
Виж целия пост
# 437
Здравейте, всички!

Скрит текст:
Хелън, прочетох ти анализа с голямо внимание.  Изглежда логично това, което пишеш.  Психолог ли си –професионално или любителски.
–между другото, имаше коментари по тв, че сега било модерно и всички ставали психолози.  Ами то, като се замислиш, е много полезно нещо да разбираш така хората - ще помогне във всяка професия.

И един друг въпрос, може ли пак линк със профилите на МАА фейсбук, защото този, който бях взела от предходната тема ми излиза невалиден.   Може ли да го проверите при вас работи ли - Свет го беше постнала, мисля.  

https://www.facebook.com/mehmet.alakurt.14418  


Скрит текст:
Здравейте сладурчета!
 Grinning Grinning
Верно, че  МАА си е голям особняк: в интервютата на колегите му, с които се е снимал в съвместен проект - никога не го споменават като колега в съвместна работа;  изолира се от светски прояви; не го виждам на снимки с приятели, компании, само със сестрите му...и знаете ли какво обяснение си давам.  МАА е бил детето-изтърсак, а за тези деца съм чувала, че са обградени с цялото внимание на по-големите братя и сестри, расте красив, вероятно заобиколен от ухажване, успехи, манекенството също му носи  грандиозен успех= Принцът на Турция е забележителен успех, в онези години той е бил галеник на съдбата...според мен.
И тези провали за него са удар по собственото му его, а той няма школовката да се бори въпреки всичко и всички, и да превъзмогне това свое наранено его...
Така мисля аз...мога само да добавя много жалко...пропилян талант..., но явно актьорството не му е  призвание, иначе не би устоял толкова години да не снима.
 
Този фейс е премахнат, ето ти линк за другия    bouquet
   
Виж целия пост
# 438
Ха, ха, много те харесвам, Славенка!
Скрит текст:
Т.е. ти си си безстрашна, а виното само допълва окраската.  Значи, смелостта и доброто чувство за хумор вероятно вървят ръка за ръка.   Ей, колко дълбокомислено се изказах, брей!

На фона на психологическия портрет, постнат на агата от Хелън, леле-е-е, ми той не може  на малкия пръст да ти стъпи, камо ли да те уплаши!!!!

Prinx,  Wink

Хелен, мен агата ама хич не може да ме уплаши, а като пийна и малко вино ставам агресивна, тогава може и прахоляка от брадата му да изтърся

 Hug

 Joy Joy Joy Joy

Странник си е Алакурт, живее си по собствени правила и ми се струва голямо семейство, но е самотник по душа....а дали е обиден на дизи индустрията им, не знам, но пък може да каже нещо по този повод, да му имам меринджеите Whistling

А относно психологията, Принкс, жените сме родени с тази дарба иначе как ще вбесяваме агите си, да се разбираме с майките им, да сме една стъпка пред децата си, да не се караме с гаднярите в офиса и....

Това е привилегия присъща само на дамите, а пък опита, знанието само могат да обогатят това в нас.


Лека
Виж целия пост
# 439
 
Хеленче, а за този поглед какво ще кажеш скъпа    #Crazy   #Crazy   #Crazy
                                                                                                                       

[/quote]

Вили, аз този поглед го виждам и разчитам така:
"...искам да правя любов с теб..."

Вили, а според теб какво казват тези очи? newsm78
 А според вас? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 440
Момичета, отивам да лягам, защото утре ставам рано и ще ме няма два дни - ше ходя на имен ден на майка ми - Мария е. Искам от сега да ви почерпя за Големия Християнски празник - Голяма Богородица- този голям значим празник

Скрит текст:



Да ви пази и помага Божията майка, нека на всички ни се чуят молитвите за здраве за нас и всички наши близки и скъпи хора!
 
Мила, ЧИД на майка ти, да ти е жива и здрава     bouquet
Виж целия пост
# 441
Принксче, за странностите на определени хора се взирам повече в тяхното минало, в семейството в което са израсли, в средата им, защото във всички нас са вкоренени гените на нашите родители и прародители и изкореняване нямат.
Ако сте чели нещо повече за родителите на МАА, моля ви споделете го.

Славенче, винаги съм знаела, че освен писателка си и много бойна...писателка!
Ама ако ти падне Абайчо, едва ли ще го опухаш тъй както се каниш на Мехметя??!! newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 442
Хеленче, а за този поглед какво ще кажеш скъпа    #Crazy   #Crazy   #Crazy
                                                                                                                       


Вили, аз този поглед го виждам и разчитам така:
"...искам да правя любов с теб..."

Вили, а според теб какво казват тези очи? newsm78
 А според вас? newsm78 newsm78
[/quote] 
Да така казва   Joy   Joy   Joy  хайде да си лягаме   luvbed  а какво следва е    smile3505  тайна    rotfImbo   rotfImbo   rotfImbo 
                 
П П   Naughty  ти нали отиде да лягаш   newsm78   newsm78   newsm78
Виж целия пост
# 443
Момичета, отивам да лягам, защото утре ставам рано и ще ме няма два дни - ше ходя на имен ден на майка ми - Мария е. Искам от сега да ви почерпя за Големия Християнски празник - Голяма Богородица- този голям значим празник

Скрит текст:



Да ви пази и помага Божията майка, нека на всички ни се чуят молитвите за здраве за нас и всички наши близки и скъпи хора!
 
Мила, ЧИД на майка ти, да ти е жива и здрава     bouquet

Вили, много ти благодаря, скъпа newsm03 newsm03


Ах, този поглед ще го сънувам тази вечер... как ми говори сам... vule vu küche avec moi se soir Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 444
Хеленче, а за този поглед какво ще кажеш скъпа    #Crazy   #Crazy   #Crazy
                                                                                                                       


Вили, аз този поглед го виждам и разчитам така:
"...искам да правя любов с теб..."

Вили, а според теб какво казват тези очи? newsm78
 А според вас? newsm78 newsm78
 
Да така казва   Joy   Joy   Joy  хайде да си лягаме   luvbed  а какво следва е    smile3505  тайна    rotfImbo   rotfImbo   rotfImbo 
                 
П П   Naughty  ти нали отиде да лягаш   newsm78   newsm78   newsm78
[/quote]

отидох, но се върнах, Тези очи ме върнаха и не ме пускат.. smile3514 smile3514 smile3514
Виж целия пост
# 445
Айде лека,

За всички вас, Невероятния Самотен и странен Мъж:

Виж целия пост
# 446
Айде лека,

За всички вас, Невероятния Самотен и странен Мъж:


 
Мила, така и така няма да спиш, ето ти още един красавец   smile3534
                                                                                                             

Виж целия пост
# 447
Хеленче, хайде мила лягай, че Агата вече спи   Joy   Joy   Joy 
         

                                                                                                       
Хайде лека    love001
Виж целия пост
# 448
Охоооооо! вече е 10.00 часа, и никой не е казал добро утро newsm78 newsm78
така става след снощната "Вакханалия" с най новото вино на изба "Шато Маман": вино МАА Sick #Crazy
ето няколко, доказани средства срещу махмурлук newsm48



 
Хубава събота на всички, без изключение Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Хеленче, весел празник, и да е жива и здрава майчицата ти  bouquet[/i][/b]
Виж целия пост
# 449
Добро утро, момичета    bouquet
                                                         
                                                                                                                       
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия