Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 135
Тази групичка е много готина Simple Smile
Pepsilight, ти май беше в мартенскатя 2013, аз бях в априлската, но пак с ранен термин и всичко съм ви чела.. Мечтата ми са три деца!
Katnis, може би трябва наистина да те видят. Аз се бях обадила във Фемина и ми казаха да отида същия ден, приеха ме между пациентите. Не им се връзвай на лекарите, при тях ежедневно лежат такива като нас и им е претръпнало(за съжаление). Аз преди години бях три дни във втора градска. Дано се оправят нещата бързичко при теб.

Дрешки често купувам от намаления от h&m например и не винаги са ми точните цветове. Сега съм си купила дрехи за бременни за есента оттам.
Виждам все нови никове, добре дошли и благодаря за темата, може да слагаш и цифричка, Ели(само идея, за мен е все едно).
Хубава вечер на всички!
Виж целия пост
# 136
Аз имам един чисто бял косматко-котарачко.Голям тигър и много играе.Лекаря каза че токсимоплазмозата ми е добре да не се притеснявам Flutter
Виж целия пост
# 137
парацетамол или ефералган (което е същото)

Калито е абсолютно права, само това можем да вземаме  Peace

Дано ти отпусне бързо Шели защото ти съчувствам много и искренно  Mr. Green с главоболието сме на ТИ от години и няма да ти казвам, че като ме подхване и няма пускане със седмици  Mr. Green
Виж целия пост
# 138
Днес и аз се присъединявам към мамите с главобол. По принцип пия парацетамол, но само при мисълта за този голям хап и спира да ме боли.
Rose, да, Вики е мартенче 2013г. Аз много не бях активна в темата, първо рядко имах време с още едно малко дете, второ, вече като си минал веднъж по този път и ти е малко безинтересно. А като пишеш и даваш съвет, се притесняваш, дали няма да те помислят за "многознайка". Активна съм във ФБ групата, там по си упознахме.
Виж целия пост
# 139
Охх, аз два дни взимах Утрогестана през устата заради зацапването и не искам да ви казвам, че вих като куче от главоболие, не мовех да стана от леглото.... Но зацапването изчезна и се върнах към вагиналното поставяне и вее няма главоболие. Но щях да умра......  Rolling Eyes Shocked Close #Cussing out #2gunfire ooooh!
Виж целия пост
# 140
кажете нещо за главоболие.... цял ден ме боли адски главата.... слагах си студено, пих много вода,спах,масаж ми правиха,но нищо не помогна... ooooh!

Като тръгне да ме боли, ако съм вкъщи лягам, затварям очи и се отпускам напълно...На работа същото - без лягането. Мигрената ми е стара дружка, едно време беше толкова силна, че са ми изписвали лекарства с жълта рецепта за нея. Сега никакви лекарства не пия. Разбрах, че минава, като се поуспокоят хормоните, дано е по-скоро...
Виж целия пост
# 141
Оххх тоя  утрогестан кво ли не причинява, и аз съм с главоболие почти постоянно  Sad
Охх, аз два дни взимах Утрогестана през устата заради зацапването и не искам да ви казвам, че вих като куче от главоболие, не мовех да стана от леглото.... Но зацапването изчезна и се върнах към вагиналното поставяне и вее няма главоболие. Но щях да умра......  Rolling Eyes Shocked Close #Cussing out #2gunfire ooooh!
Виж целия пост
# 142
Момичета ПИКа ми се активира и си направих калкулатора за майчинство,Вие как го разчитате  newsm78
Скрит текст:
Виж целия пост
# 143
Така от таблицата нищо не разбирам  newsm78 не съм влизала да си изчислявам и не съм запозната.
но ще взема утре да си изчисля и моето и ще го коментираме ....
Виж целия пост
# 144
Така от таблицата нищо не разбирам  newsm78 не съм влизала да си изчислявам и не съм запозната.
но ще взема утре да си изчисля и моето и ще го коментираме ....

Аз това го направих във сайта на НОЙ,но нищо не разбрах.Сега го направих тук - http://www.kik-info.com/kalkulatori/maichinstvo.php и сега вече го разгадах   bouquet
Виж целия пост
# 145
loolly , това е таблица с приходите ти за последните месеци.

Отдолу трябва да има едни прозорчета в които да нанесеш доходите, които очакваш за следващите месеци до излизане в майчинство.
Най-отдолу пише изчисли.

Като изчисли ще ти даде сумата, която ти се определя на ден. - смята се на брой работни дни- за вски месец различно- 19, 20, 21, 22  ( в сайта на кик има работните дни за 2016г. по месеци.)

Виж целия пост
# 146
     В сайта на кик инфо изчисляването на майчинство е мн улеснено и можеш да придобиеш представа колко парички ще получаваш всеки месец. Само трябва да се нанесе осигурителният доход за 24 месеца назад.

 А като отворихме въпрос за майчинството, вие пълните 2 год. ли мислите да ползвате или само първата?
   Аз още го мисля....все ми се ще да съм 2-години ,но с тези парички през 2-та година...нз  Sick
   От друга страна не ми се иска да си оставям детето на ясла...още на 1 годинка,но нз.....времето ще покаже.
Виж целия пост
# 147
А като отворихме въпрос за майчинството, вие пълните 2 год. ли мислите да ползвате или само първата?
   Аз още го мисля....все ми се ще да съм 2-години ,но с тези парички през 2-та година...нз  Sick
   От друга страна не ми се иска да си оставям детето на ясла...още на 1 годинка,но нз.....времето ще покаже.

И ние с мъжо го говорихме преди няколко дни... И аз хем не искам за ясла, хем едната баба (свеки) ще е пенсионерка тогава вече... Ама пък хич не ми се иска да й поверявам детето за толкова време  ooooh! Понеже ММ е свободна професия, ако продължава да му върви все така добре, ще си остана две години, но ако нещо се обърка сякаш яслата ми изглежда по-добрия вариант  Laughing Peace
Виж целия пост
# 148
     Ели, ако беше твоята майка.... по-добре ще е ,но свеки  Confused Не че моята не я харесвам,но друго си е мама Simple Smile При мен за съжаление и двете са работещи и скоро не се очертава пенсиониране.
    От друга страна работата ми позволява да си тръгвам по-раничко или да работя от нас понякога и за това още го мисля и това с яслата.  То има много време де Simple Smile ,но е добре да се помисли Simple Smile
Виж целия пост
# 149
 
 А като отворихме въпрос за майчинството, вие пълните 2 год. ли мислите да ползвате или само първата?
   Аз още го мисля....все ми се ще да съм 2-години ,но с тези парички през 2-та година...нз  Sick
   От друга страна не ми се иска да си оставям детето на ясла...още на 1 годинка,но нз.....времето ще покаже.

Напълно си права, с парите през втората година нищо не става... Аз имам и голямо дете, по което има доста разходи и не ми се иска нито да го лишаваме, нито да легнем изцяло на ръцете на ММ или да молим нашите да помагат финансово. От време на време да, но не и за цяла година.
Много силно се надявам да вдигнат майчинството, защото 340 лв са подигравка...
Ако не стане чудото...ясла с всичките й последствия и се връщам на работа, няма как.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия