Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 480
lolr не ми давай тон, че сега почвам и аз да се оплаквам ...
От преглед се връщам но но те оплакванията си ги имаме та да кажа де  Joy сега имам едни бодежи от време на време в дясно  newsm78 като лежа ми е по добре по скоро като се движа е гадно  Mr. Green
Та екстрите са в множествено количество  Whistling Whistling
Виж целия пост
# 481
Тихооооо.....не остана,само още 5 месеца hahaha
Виж целия пост
# 482
orindj стига де 4,5 месеца  Peace има разлика  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 483
Хихи,и на мен ми се иска по-бързо да минава времето.Едно ми е такова притеснено...... newsm78 .Чак се чудя,повредата в моя телевизор ли е?!Всеобщото мнение внушава ,че едва ли не жената лети в облаците от щастие .Чувала съм и изказвания от рода,,ех,ако можеше цял живот да съм бременна'' Rolling Eyes .Знам ли ,може би защото при нас се случи по по-различен начин ,та от там идва това неприятно чувство на несигурност и притеснение.
Виж целия пост
# 484
Margaritka_2014 - за мазане ползвах това малсо и съм много доволна, сега не съм се наканила да си го купя, ама май е време Simple Smile http://i5.walmartimages.com/dfw/dce07b8c-735e/k2-_5ee213ab-ef51- … e8d7269962.v1.jpg
Виж целия пост
# 485
Всички имат толкова оплаквания, чак се  чудя и плаша нормално ли е да нямам абсолютно нищо...засега ?   Thinking  Някой знае ли в какъв процент от случаите при  нисък риск от БХС  излизат проблеми на ФМ ? Thinking  Че нещо хипохондрията ми се е обадила пак ... много се притеснявам ,а чак след месец съм на преглед  .  ooooh!
Виж целия пост
# 486
orindj или и другото като кажат много тежко раждане но като проплака бебчо всичко забравих  Naughty да ама не, болката си е болка ако ще кой каквото иска да ми говори  Mr. Green
Виж целия пост
# 487
Alteah, аз съм в Гео Милев Simple Smile
Виж целия пост
# 488
loathe - Ако мислиш да правиш БХС е късно, ако ще е само ФМ не знам.

Момичета, на мен ми излезна БХС. Според обясненият отдолу не се налага консултация с генетичен специалист. И сега реално не знам с кого да си коментирам резултата, понеже моят лекар ми каза сама да си преценя дали да ходя на БХС, предполагам другия месец като му занеса резултат няма много да му обърне внимание. newsm78 Според мен резултати е добре, може ли някой дето е по -наясно да хвърли едно око?
Скрит текст:

Комбиниран риск за Даун - 1:19000
За останлите заболявания ми е 1:100000
Биохимичен риск за Даун - 1:4600
Възрастов риск за Даун - 1:900
Възрастов за Едуардс - 1:8100
Възрастов за Патау- 1:24000
Възрастов за Търнер - 1:6400


Аз скоро ги взех мойте и са подони на твойте на мен ми казаха, че са чудесни и няма проблем. Кой те е наплашил, някой ти каза нещо лошо ли?
Виж целия пост
# 489
Момичета, само да ви кажа, че СМС-а от НОИ няма нищо общо с СМС-а от вашата банка. Аз имам включено СМС известяване и този месец получих и от банката, и от НОИ. Смешното беше, че получих първо този от банката... НОИ го изпращат ден, след като са превели парите...
Виж целия пост
# 490
Кали, бързо са ти ги превели.
Аз този месец за първи път чакам и още нямам нищо. Болнични съм от 18.07. Кога да очаквам? Имате ли идея?
Виж целия пост
# 491
Аз до сега не съм имала проблем с изплащането на болничните  bowuu bowuu
Но може би защото не хваща от два месеца а са месец за месец. И до 5 число на следващия месец са ми ги превели.
Виж целия пост
# 492
Кали, бързо са ти ги превели.

 Laughing Това беше болничния ми от 19.05. до 18.06. Ама при мен имаше проблем с осигуровките, та затова...
Виж целия пост
# 493
Момичета това мойто голяма къръщина лепнах вируса на ММ,сутринта нищо ми нямаше и на обяд ужас/то повръщане,разтр./поне температура нямам така се стреснах. Confused

А някой случайно от Надежда да има в Центъра мамите са голямо попълнения, ще ви идвам на гости цоп с метрото и при вас   bouquet
Виж целия пост
# 494
Чак се ядосвам като ви чета коментарите...Я си изхвърлете тези негативни мисли от главата! Знаете ли, че вредите на бебчо така? Нямаме проблеми, ама си измисляме, то пък раждането щяло много да боли... Я стига глупости! Почти няма жена дето не е минала през това. Да ви споделя - аз съм диабетичка, на 32 години, това ми е първа бременност. Имам проблеми с кръвната захар, с TSH,  с хормона на майчинството, корема ми се подува зверски, до степен на болка, кървят ми венците, кръвното ми е ниско и какво ли още не...И знаете ли какво? Не се оплаквам и не си мисля нищо лошо, защото съм мечтала да имам дете и най-накрая мога да се радвам на този дар. Няма да пропилея тези така интересни и вълнуващи месеци в параноя! Пожелавам ви повече хубави мисли и усмивки, защото май само това ви липсва Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия