Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от симптомите, които споделят бременните жени във форумите?
Какви са предпочитаните цветове за детски колички и столчета за кола?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от симптомите, които споделят бременните жени във форумите?
-
Какви са предпочитаните цветове за детски колички и столчета за кола?
-
Какви методи за предсказване на пола на бебето се обсъждат във форума?
-
Какво представлява линията Негра по корема по време на бременност?
Иначе лекарката обясни, това, което бях чела по сайтовете. В 12 седмица, няма разпознаваеми полови органи. Има едно "нещо" приличащо на пишка, което го има при двата пола. При момчетата сочи към корема а при моми четат към дупето. По това се ориентират лекарите.


но е в чужбина и не мога да я питам 
да ми чете конско за това, че съм била пациентка на Стаменов ... о, не благодаря.
сутринта бях вече с 37.5
Вчера си взех ефералган/разтворим/ и сутринта взех един и след 20 мин. вече нямах оттогава не съм я мерила.