така да не мога да чета такива неща 
Аз имам - не само в 8 дом, ами и в Скорпион - Венера, Уран и СЛВ - 
а видях, че имам 3 активни
Трябва явно малко да отлежат, за да ги наместя
На мен Луната ми е в 8 дом. А Слънце и Нептун в Скорпион.



но ако и в Солара ти е Юпитер в Дева ?

. Аз имам много подробен личен хороскоп, от години. Изключителна пътеводна светлина ми е бил и продължава да е.
Много е точен, обстоятелствен и с ценни анализи. Окуражих се сама да се заема с астрологично тълкуване, защото според моята звездна карта имам предпоставки и заложби да се справям уж добре с подобни материи. Да, обаче явно ми трябва правилен подход, учител и време. Вчера направих въпросната натална карта и ето, че си осигурих вече втора нощ безсъние 

Догодина ще е във Везни и на двете места
За Сатурн и другите по-бавни планети е идентично

Но каквото има да става, като интензитет и тип събитие - ще се случи 
Препоръчани теми