Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 165
Licoco - количката, която си поръчала е само с детската седалка, без коша за новородено, нали? Защото гледам, че по снимките ги дават заедно, обаче като се разчетеш всъщност цената е само за рамата + детската седалка. Тук в магазина количката е на същата цена (ненамалената в амазон) и е точно така, коша е отделно и отделно има седалка за колата и адаптери за нея.

Точно така, аз си поръчах и коша отделно. Столче ще купувам накрая, освен ако не го намеря пак на промоция.
Виж целия пост
# 166
Хм да, добре Simple Smile ех, хубава е тази количка, честито, да си я буташ с кеф Simple Smile аз такава не съм виждала никъде по улиците, така че лесно ще се познаваш с нея хехех Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Здравейте Simple Smile ние количка купихме миналата седмица от OLX спряхме се на PEG PEREGO SKATE 😊 много маневрена,удобна и лека!Летния кош се трасформира в кош за новородено + кошче за кола и адаптори на супер цена 360 лева 😊На 27.08 сме на ЖК нямам търпение да ни кажат какви гащи ще имаме Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Licoco браво за хубавата покупка   bouquet, ще взимам пример да се активирам малко да поразгледам и по маазините,че само гледам по сайтове, и друго си мисля дали няма да има и хубави намалени по Коледа  newsm78

Ели много съм съгласна с теб за комплектите тук са на безумни цени, а до алито съм доволна поръчвах  на братовчедката пелени разни други неща и бях доволна и коплекти подобни на тези който си пуснала  Simple Smile


HappyKali Ели браво за хубавите новини от вас   bouquet


Виж целия пост
# 169
Да се разпиша и аз за днес, че от утре се връщам на работа и лееекинко ми е изнервено. Отделно следобяда съм на дългоочакваната ФМ при Сигридов и се вълнувам допълнително, знаете как е. Няма да се спи май...

А като рабрах, че не съм само аз дето имам пориви да купувам...леле мале...очите ми са ето такива  #Crazy от гледане по сайтовете, отделно днес с мм направихме един дълъг тур в Икеа и освен, че съм супер изморена, информацията вече е на каша и не помня кое, какво и колко.... Tired

HappyKali, Ели, радвам се, че портокалчовците са добре. Само това да се чува  Hug
Виж целия пост
# 170
аз попаднах на сайт с много евтини стоки,разгледайте го http://www.minimod.bg/
За комплектите и аз съм на мнение,че няма хубави.Мислех да комбинирам дрешки и пелена,аз да си направя комплектче  Whistling Но в този сайт има такива който ми харесват .
Виж целия пост
# 171
аз попаднах на сайт с много евтини стоки,разгледайте го http://www.minimod.bg/
За комплектите и аз съм на мнение,че няма хубави.Мислех да комбинирам дрешки и пелена,аз да си направя комплектче  Whistling Но в този сайт има такива който ми харесват .
Комплектите на RACH са много много хубави. Хубава материя са и качествени Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Здравейте, момичета, как сте днес  Hug
Много сте се разписали уикенда, аз бях в интернет почивка хихи. Радвам се много за хубавите прегледи на всички ви.
Аз засега нищо няма да пазарувам - количка си имаме ей такава Европа, но със зелен кош за новородено http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xA , столче за кола имаме Конкорд за новородено, наследство от едни приятели , не го позлвам с количката , понеже нейния кош ми е доста по-удобен за бебе. Мисля само да допълня дрехите с някакви нови, комплект за изписване пак ще си го окомплектован аз, както процедирах с каката, нищо не ми хареса по магазините просто. В края на ноември имат големи намаления в Хиполенд, а към края на годината и в повечето магазини за колички, понеже се чистят старите модели и се запълват нови, както и онлайн магазините  Peace
Виж целия пост
# 173
И на мен така ми казват във всички магазини Simple Smile като ходя сега да гледам колички, легълца, и всякакви други бебешки глезотийки, всички ми зяпат корема и викат "е, като ви гледам няма да бързате, обаче зимата ще имаме големи намаления, може тогава да си купите всичко" Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Здравейте момичета!Аз от днес съм отново на работа  Twisted Evil свърши ми отпуската.Да видим сега как ще се разбирам с шефа си,че искам вече да излизам в болничен  newsm78 .
Относно пазаруването и аз смятам от октомври да започна по-малко с покупките.Аз нямам много неща за купуване,защото от баткото си имам всичко,но все пак сега бебка ше се ражда зимата имам нужда от допълнител и екстри които преди не са ми трябвали.Комплектите за изписване също трудно ги харесвам и май ше си комплектовам сама.До работата ми има магазин Angel baby и смятам в обедната почиска да го посетя да разгмедам,че до сега не съм ходила.В сайта им има някой интересни неща на добри цени,та ще проверя.
Лек ден за сега от мен!  bouquet  Hug
Виж целия пост
# 175
Здравейте момичета! Много ви се радвам на писаниците! За първи път нямам търпение да дойде зимата по-бързо, а и напоследък така започна да ме домързява, че хич не ми се ходи на работа  Laughing Иначе и аз постоянно разглеждам, но таткото не дава да купуваме още. Но и аз все си мисля, че около Коледните празници може да има добри оферти, но със сигурност ще вземем нещо преди това.  Simple Smile
Виж целия пост
# 176
И моята количка е X-Lander само че триколката с 3 големи гуми - голяма, стабилна, маневрена, идеална е за офроуд /тоест за нашите пътища/ Simple Smile С каката я ползвахме 2 години и съм супер доволна.
Пазя си и всички останали неща, които са необходими за отглеждане на бебе, така че май освен някои дрешки, няма какво друго да купувам. Хубавото е и, че каката е родена март и ще съвпаднат и сезоните на дрешките, които съм и купувала /ако е дама, разбира се, ще е още по-удобно/.

А сутринта като станах имах малко ръждиво зацапване Sad Въпреки, че си пия Утрогестана и нито съм се натоварвала, вчера цял ден мързелувах. Не знам на какво се дължи.
Виж целия пост
# 177
Здравейте мацки  Heart Eyes Hug Hug

Ели, Кали браво за малките принцове  Heart Eyes Hug само хубави новини искам да чувам  Praynig Hug

И аз като Кали съм решила ако купуваме нещо ще да е след 15.11 преди това, НЕ  Naughty

Иначе след около 15 дни се местим при родителите ми и започваме ремонт тук на апартамента  ooooh! Тежко му на ММ ма няма как  Mr. Green
Аз в четвъртък съм напреглед ..... почвам и аз да тупкам с крак много бавно минават дните до прегледите  Mr. Green Mr. Green

Alexandra* количката много ми хареса  Hug
Виж целия пост
# 178
През 2012 като си търсихме количка критерийте бяха много ясни - широк кош и седалка за бебето, голям сенник, легнало положение на коша след 6 месеца, голям кош за багаж и гледахме ли гледахме с мъжа ми и на тази марка се спряхме. Той я кръсти количката танк, понеже навсякъде сме ходили с нея , вярно не е най-леката на света, но реално аз никъде не съм я вдигала че да ми е тежко, супер маневрена и се бута с един пръст, слиза и се качва на бордюрите безпроблемно. Малко като реклама сигурно ви прозвуча, но сега като избирате за вашите бебчовци колички, вземете факторите за удобство на бебето впредвид  Peace
Виж целия пост
# 179
През 2012 като си търсихме количка критерийте бяха много ясни - широк кош и седалка за бебето, голям сенник, легнало положение на коша след 6 месеца, голям кош за багаж и гледахме ли гледахме с мъжа ми и на тази марка се спряхме. Той я кръсти количката танк, понеже навсякъде сме ходили с нея , вярно не е най-леката на света, но реално аз никъде не съм я вдигала че да ми е тежко, супер маневрена и се бута с един пръст, слиза и се качва на бордюрите безпроблемно. Малко като реклама сигурно ви прозвуча, но сега като избирате за вашите бебчовци колички, вземете факторите за удобство на бебето впредвид  Peace

Да ти кажа, аз гледах тази вчера (Bebeconfort High Treck): http://www.babylifemalechko.com/index.php?m=320&lang=1&c … %20Digital%20Rain
И е горе-долу като това, което ти описваш. Много е маневрена, вярно е, и излиза на много добра цена като се добави кош за новородено и столче за кола. Обаче точно като танк ми се стори... много висока, не мога да видя предната част на количката като я бутам (а съм висока 1.70), и много й се чудя. Мъжа ми направо се влюби в нея! Има и много екстри - предната спирачка на дръжката, блокиране на предната гума пак от дръжката, много е стабилна и т.н.... ама аз като съм си харесала Peg Perego и сега... не знам, в дилема съм Grinning

mierin - при Чачева ли си пак? Или ти беше при Михова, не помня вече Simple Smile Аз съм при Чачева сутринта от 9:30.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия