Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 315
Момичета аз да се оплача... вече три нощи поред се събуждам около 3:00 ч. и няма заспиване. Въртя се като пумпал час, два и ако някак успея да заспя,то след малко трябва да ставам за работа.  Tired
Гледам не е пълнолуние, а пък...
Виж целия пост
# 316
Момичета аз да се оплача... вече три нощи поред се събуждам около 3:00 ч. и няма заспиване. Въртя се като пумпал час, два и ако някак успея да заспя,то след малко трябва да ставам за работа.  Tired
Гледам не е пълнолуние, а пък...

Миличка аз бях така през първите 1-2 месеци  ooooh! Няма заспиване  ooooh!
Не знам на какво се дължеше но отмина при мен  Peace
Виж целия пост
# 317
Момичета аз да се оплача... вече три нощи поред се събуждам около 3:00 ч. и няма заспиване. Въртя се като пумпал час, два и ако някак успея да заспя,то след малко трябва да ставам за работа.  Tired
Гледам не е пълнолуние, а пък...

Миличка аз бях така през първите 1-2 месеци  ooooh! Няма заспиване  ooooh!
Не знам на какво се дължеше но отмина при мен  Peace


И аз така , и при мен отмина. Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Момичета аз да се оплача... вече три нощи поред се събуждам около 3:00 ч. и няма заспиване. Въртя се като пумпал час, два и ако някак успея да заспя,то след малко трябва да ставам за работа.  Tired
Гледам не е пълнолуние, а пък...

Миличка аз бях така през първите 1-2 месеци  ooooh! Няма заспиване  ooooh!
Не знам на какво се дължеше но отмина при мен  Peace


И аз така , и при мен отмина. Simple Smile

И аз бях така, отмина, сега се будя през 2 часа да пишкам  Joy
Виж целия пост
# 319
И аз бях така, отмина, сега се будя през 2 часа да пишкам  Joy

О, това си екстра която май няма да отмине скоро  Heart Eyes Peace
Аз пишкам и на по малко от 2ч. ooooh!
Виж целия пост
# 320
Здравейте,
нова съм тук и малко късничко се включвам
ние също чакаме февруарско бебе,живот и здраве около 21.02.2016 г  и сме от Бургас
Виж целия пост
# 321
Добре дошла   bouquet
Катнис, при мен преди беше нетърпимо това полож-е, понеже беше всяка нэщ и беше обвързано с повръщане.
За сж все още се будя към 3-4ч и не заспивам до сутринта. Хапвам нещичко и почвам да ровя из телефона с надежда са се приспя  Tired ooooh! като цяло, при все че си почивам и лежа, се чувствам мн мн уморена, защото съм поспаланка по принцип и сега мн ми липсва нощния сън  Tired
Виж целия пост
# 322
Добре дошла vali86 Simple Smile
Аз се будя три пъти през нощта, като третия път винаги е към 6-7 и не върви да заспя, а и не мога...и само се въртя, докато стане време да се оправям за работа. И много ме изморяват тези нощни разходки до тоалетната, а после като се прибера в 18:30 от работа, направо съм като парцал :s
Виж целия пост
# 323
Здравейте,
нова съм тук и малко късничко се включвам
ние също чакаме февруарско бебе,живот и здраве около 21.02.2016 г  и сме от Бургас

Добре дошла   bouquet
Лека бременост  Hug

Аз имам и друг проблем който ме държи понякога будна - запушения нос  Mr. Green #2gunfire #2gunfire
Ужасна работа
Виж целия пост
# 324
Здравейте,
нова съм тук и малко късничко се включвам
ние също чакаме февруарско бебе,живот и здраве около 21.02.2016 г  и сме от Бургас
Ето още една морска мама.Добре дошла и лека бременност.Тъкмо днес се бях притеснила,че мамите от Бургас сме много малко. Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 325

Аз имам и друг проблем който ме държи понякога будна - запушения нос  Mr. Green #2gunfire #2gunfire
Ужасна работа
При мен запушеният нос също е огромен проблем. От месеци не съм спала нормално. Направо е ужасно!  Sad
Единственото, което поне малко оправя положението са лепенките за нос.
Виж целия пост
# 326
На нас пък зетчето е Варненец... да не ни смените, Калиии, да метна въдичка- върви дългокрака, ушите й вече са на правилните места и от сега е дива рокаджийка  Flutter

Aaaa, как... никаква смяна...  Naughty
Ние вече си цанихме мома-Софиянка...  Crossing Arms

Гледам, обсъждали сте болниците... Понеже съм лежала в Надежда, ще кажа, че там си е като хотел. Та в този смисъл, ако човек може да си го позволи, може би си струва. И в Майчин дом-Варна лежах цял месец почти. И тя е частна болница, ама няма нищо общо...  Naughty
Аз реших да избера лекаря, а не болницата. Пък и то във Варна избора е м/у три варианта, така че...

Относно ранното ставане... Всяка сутрин към 05.00 се ококорвам. Тази сутрин в 04.30...  Shocked Обаче след около час, час и половина пак заспивам и спя поне още два часа. Ама аз не ходя на работа...
И носа ми е все запушен. От там, понеже все през устата дишам, устните ми и те все напукани...

Абе пълна програма...
Виж целия пост
# 327
При мен запушеният нос също е огромен проблем. От месеци не съм спала нормално. Направо е ужасно!  Sad
Единственото, което поне малко оправя положението са лепенките за нос.

Не съм ги ползвала  newsm78
Ще пробвам и тях. До колко ти помагат ? На мен вече никакъв шпрей или какпки не ми помагат  Mr. Green
Виж целия пост
# 328
mierin , капки ползвам от типа на стеримар и куикс, но нямат никакъв ефект при мен, докато лепенките успяват да отпушат носа и мога поне да заспя. Проблелът с тези лепенки е, че в моя град по аптеките ги няма и се наложи да ми ги изпратят роднини от чужбина. Единствено в olx намерих и като ми свършат наличните ще поръчам от там, но определено не мога да си представя да си легна без тях  Rolling Eyes Пробвай и дано ти помогнат и на теб  Hug
Виж целия пост
# 329
Magdallina нито  стеримар нито куикс, нищо  Mr. Green Mr. Green
В olx не намирам, имат ли наименование ??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия