Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 32 864
  • 720
# 135
Момичета, бях в командировка, а вие сте били хиперактивни.....докато наваксам да ви изчета голям зор  ooooh!
Да ви се похваля, днес за първи път усетих малкото човече. В 14 +5дни съм. В понеделник сутринта съм на преглед дано се покаже  stork-boy  или stork-girl
Да ви се оплача какъв сън сънувах, че съм на преглед и докторката ми казва, че са две моми, така се облещих, че чак се събудих...досега ми казваше, че тупка едно сърчице, откъде ми дойде, че са два броя незнам... Тая  pregnant ще ни подлуди, гледам че не само аз имам луди мисли в главата...
Виж целия пост
# 136
Да, и аз съм навита на вариант втора употреба, ама първо трябва да я избера и да я видя в някой магазин как изглежда...
Виж целия пост
# 137
Инак аз до момента съм си купувала дънки, сутиени и 3 блузки за бременни, възглавница за м/у крачетата сега, количка за принцеската, слинг и сме поръчали да ни направят легълцето й Simple Smile А направихме един дълъг списък какво ще ни е нужно..какво ще купуваме ние и какво да казваме на роднини и приятели, че искаме, че почнаха с въпросите, а не обичам изненади в такива ситуации и после да имаме 5 легенчета примерно Grinning
Ти си моя идол бе, аз мислех че само аз нямам търпение да купувам Hug Всичко съм си избрала, от тапетите до количката, само чакам още малко време,за да започна да купувам  Peace Иначе има и неща, които ще поръчвам от ebay и докато чакам да дойдат  #Crazy

Ели само така Simple Smile хихих
Ето за някои мами нещо полезно
http://m.moetodete.bg/rajdane/kolko-struva-edno-bebe.html
Иначе нашата количка е на CAM Dinamico втора употреба, от OLX като нова е, почти неизползвана. 3в1 нова е за 1500лв., а ние я взехме за 700лв. Видяхме я първо за да я удобрим естествено и има само следи на гумите Simple Smile Иначе я харесахме на живо в Хиполенд и от там почнахме да я търсим Simple Smile Изискването ни беше да е с големи гуми, да е 3 в 1 и да има голям кош отдолу за багаж и чанта на дръжките.
Та успех от мен в търсенето и на вашата перфектна количка Simple Smile)))
Виж целия пост
# 138
Кали, Ели,  Hug Hug мн се радвам за вас и човечковци  Heart Eyes все така всичко да е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Много съм лудичка. Вчера нали влязох в няколко магазина за колички да се ориентирам и да си призная се влюбих в един топ модел на Mamas and papas. Уникалната количка, но беше на цена, която просто ме отказа... Но сутринта викам я да видя дали я няма из нета и гледам промоция -50% от производителя от Англия. Направо паднах. Отидох пак до магазина да се убедя, че това е количката и определено беше тя. Поръчах я с доставка чрез Габко и я чакам до три седмици хихихихи Много съм доволна Simple Smile)))))
Виж целия пост
# 140
Licoco  браво,че вече си отметнала най-важната покупка  Grinning може ли линк да я видим  Peace
Виж целия пост
# 141
Да се включа за количката  Rolling Eyes Ретрус С-Макс със цена 509лв (с 2 коша) или 589 3в1 .
На нея съм се спряла,дори веднъж ходих до магазин да я погледна за 3 мин,че бях с ММ.Количката много ми хареса а и цената й не е лоша.Иначе много хвалят С-лайн,една приятелка я има и е супер доволна и доста често я срещам по улиците,явно е доста предпочитан модел. Ето и видео

Виж целия пост
# 142
Много съм лудичка. Вчера нали влязох в няколко магазина за колички да се ориентирам и да си призная се влюбих в един топ модел на Mamas and papas. Уникалната количка, но беше на цена, която просто ме отказа... Но сутринта викам я да видя дали я няма из нета и гледам промоция -50% от производителя от Англия. Направо паднах. Отидох пак до магазина да се убедя, че това е количката и определено беше тя. Поръчах я с доставка чрез Габко и я чакам до три седмици хихихихи Много съм доволна Simple Smile)))))

Дай линк. Колко излиза доставката с Габко?
Виж целия пост
# 143
http://www.mamasandpapas.com/product-special-edition-donna-wilso … 2217J59W1/type-i/

Доставката е около 35 лева за двете части.
Виж целия пост
# 144

Прекрасна е, честито!
Виж целия пост
# 145
Ели, HappyKali, вие ли бяхте днес на преглед и не казвате как е минало?
Направо ме успокоихте с покупките, честно. Мислех, че проявявам някакви ненормални симптоми и едвам устисквах.
Между другото, братовчедка ми поръчва за дъщеря си всички дрешки от George и е изключително доволна.

Мина суупер, потвърдиха синия щъркел и ни казаха, че сме добре  Hug Hug Hug
Спряха ми фолиевата киселина, и на нейно място трябва да пия вече ПРЕГНАКЕЪР ПЛЮС ОМЕГА  Heart Eyes
Иначе вече съм спокойна,че покрай ремонтите и претоварването ми, не съм му направила нещо на бебока , та ще спя спокойно  Heart Eyes  А и си имаше голяяям плюс от прегледа - че се запознах с Кали на живо  Hug Hug Hug

// PS :  със закъснение видях,че и Кали е писала... ама аз като пиша през телефона все недовиждам висчки постове  Joy
Виж целия пост
# 146
Мн е хубава, Licoco. И аз съм си я добавила в папката Simple Smile но категорично ми е забранено да гледам колички по и над 1000лв и затова само си ги трупкам в папката, да си ги гледам на картинка поне Simple Smile
Виж целия пост
# 147

На мен не ми отваря онлайн магазин, а само информация за количката... От къде точно я поръча?
Виж целия пост
# 148


Oх, тя е с лисици! Влюбена съм!! Жалко, че си имаме количка от миналия път... Колко струва иначе, че не намерих цена никъде?
Виж целия пост
# 149
Всички цени ги има на сайта на официалния им представител Малечко, а аз я поръчах от Амазон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия