~~ Априлско сърчице вече тупка и расте ~~ 2

  • 35 700
  • 719
# 540
 smile3532 smile3532 smile3532 - бях се облякла комфортно с блуза по мен и клинче ... .. а пък и то човек като търси , нали знаеш все намира за какво да се хване Simple Smile  Ако не бяха килограмите, нещо друго щеше да е  #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 541
Аз всеки ден се мерех докато беше още топличко. Сега не мога да се накарам да се съблека за да се меря. Покрай голямото гадене и киселини бях почнала да свалям, но от около седмица ям като невидяла  Blush Май скоро ще възстановя загубите, ако вече не съм успяла.

Странното ми е, че в офиса нямам такъв апетит - чудя се дали не е заради седналото положение цял ден, все пак си притискам корема. Вкъщи обаче и то особено вечер много ми се яде.
Виж целия пост
# 542
От както спря гаденето и го замести апетита не се меря... качих се оня ден +1, но реално -3, обаче апетита не мога да оборя, постоянно нещо ми се яде. Гледам да са плодове... ама не става само с тях.

Casper, добре дошла  bouquet

Виж целия пост
# 543
Щом сте 16г.с. значи терминът ви е за началото на април, нали?
Аз моите седмици съвсем ги обърках... Миналата седмица като бях на консултация, ми казаха 12, значи вече съм 13.А тук, като си ги проверявам с някакви онлайн калкулатори, ми пише или 12, или 13г.с.
Аз в крайна сметка си запазих час за ФМ за вторник при д-р Цонев в Темелков. Няма да е късно, нали?
Писах и поста изчезна, да от Темелков искат да си в 12седмица за да има какво да видят прави се до 13седмица +6дни.
Моя термин беше първо за пети, после трети, доки последния път каза че върви по-голямо и ехографа показва 23 март. Кога ще дойде ще видим. Но се сещам за сестра ми, така я бяха объркали. Чакахме момиченце между коледа и нова година. Дойде момченце за първи февруари. Ходи по никое време до Тутракан,  Бойчев много се смя каза вижте кава голяма пишка има, ще се роди първи, втори февруари. Ама го изтръска четери кила, голям мъж.
Жената на брат ми кара тежка бременност - през цялото време повръщаше, ама здраво, прилошаваше  й постоянно, не можеше да върви и 10м, без да седне да си почине...Ужас направо! По тази причина 3-4 пъти лежа в болницата.Гледаха я 4 различни лекари, включително и този, който й води консултацията, и до 9-тия месец всички казваха, че ще има момиче.Само брат ми твърдо беше решил, че иска син, и хич не му пукаше какво казват лекарите - момче ще е и толкова!  Laughing Аз и другата леля все седяхме до корема на кака и му говорихме: "На леля принцесата", ала-бала..Накрая кака влезе в 9-тия месец и лекарят й изтърси: "Малее, вижте какви големи та**ци има"  Joy  Joy След това до края винаги стоеше обърнато и така и не знаехме със сигурност какво е.Когато батко ми се обади да ми каже, че кака е родила, обаче, с гордост ми съобщи "Имам син!"  Heart Eyes Това никога няма да го забравя, още ми става мило като се сетя Simple Smile)

Виждам, че говорите за апетита...Моя много напорист стана.Особено пък така като стоя в нас - само се чудя какво да тъпча.Мисля, че и аз около 2кг съм качила.Дънките още ми стават в краката, ама на корема - цъ! И си ходя с ластичка на копчето  Crazy Ми, какво пък, да ги хвърлям ли вече? Naughty От другата седмица съм на работа...Хич не ми се ходи, ама пък дано да нямам време да мисля за ядене Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Момичета, давайте идеи за заглавие на следващата ни тема. Ще пусна анкета с предложенията  Peace
Виж целия пост
# 545
Мама вече има си коремче, дали расте момиченце или момченце?
Виж целия пост
# 546
С радост голяма априлче чакат тате и мама!
Виж целия пост
# 547
Харесвма и двете, ще изчакам до понеделник по някое време, когато ще пусна анкетата Simple Smile
Виж целия пост
# 548
В коремчето на мама се крие изненада. Момче или момче ще бъде априлското мъниче?
Виж целия пост
# 549
Моето предложение е "Есента дойде с ветрове и дъждове, априлче ти какво си момиче или момче?"


Отделно ако някой проявява желание да поддържа темите, да се обажда. Предостъпвам веднага  Mr. Green
Виж целия пост
# 550
Момичета от Варна, моля споделете ако сте ходили вече на БХС? Къде и колко струва?
Виж целия пост
# 551
Аз го пуснах в Майчин дом, 40 лева ми излезе.
Ани Минкова сподели за безплатни изследвания в Терапия  Peace
Виж целия пост
# 552
Априлче с бързи темпове расте- момиче ли си ти или момче
Виж целия пост
# 553
Априлското мъниче вече шава, момче или момиче-тепърва ще издава  Grinning
Виж целия пост
# 554
Есента дойде с пълна пара, а с нея и априлчето зашава. Вече чакаме в захлас, момче или момиче ще бъде то за нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия