♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 3

  • 52 344
  • 738
# 660
Йомер ,може ли да поговорим
-Дефне разбирам те
-Моля
-Ние ....
Йомер дощъл да поговорят открито
Дефне- страхувам се
Йомер- Не се страхувай

Рекламите и фрагмана за следващия епизод   Simple Smile АШК АШК АШК   Heart Eyes
Виж целия пост
# 661
Демек сеърши епизода  или целувка за финал
Виж целия пост
# 662
Аууу, нихает! Никой не избяга, няма разбити чаши  Heart Eyes Heart Eyes
И фрагманът изглежда чок романтик  Blush
Виж целия пост
# 663
Демек сеърши епизода

Не мисля Peace  

Дали може след рекламите да има целувка?  Crazy
Виж целия пост
# 664
Демек сеърши епизода

След рекламите още 1 мин някъде може би ще дадат

Демек сеърши епизода

Не мисля Peace  

Дали може след рекламите да има целувка?  Crazy
Виж целия пост
# 665
Целувка йок

Музиката  страхотна
Виж целия пост
# 666
Повториха думите от преди рекламите .Според мен скоро няма да видим целувка между Дефне и Йомер  .След десетина епизода най-рано ........
Виж целия пост
# 667
Целувка йок

Музиката  страхотна

Оффф яяя  Crossing Arms  

Някой ако знае песента, която звучеше докато Йомер и Дефне разговаряха, моля да я сподели Hug
Виж целия пост
# 668
Повториха думите от преди рекламите .Според мен скоро няма да видим целувка между Дефне и Йомер  .След десетина епизода най-рано ........

Е, как след десетина епизода? Нека да е във финалния епизод Mr. Green
Ужасни сценаристи  ooooh!
Виж целия пост
# 669
Много фен на това дизи ,машалла smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 670
Афффф, свидльовци, не ни отпуснаха една цунчица..ще се пенсионирам с тия двамата. Crossing Arms
Като цяло съм доволна от епизода, ще го изгледам някои части пак, да попълня какво изтървах .Фрагманът не е качен още в сайта на Стар Тв, искаше ми се да го постна, чакам го.
Виж целия пост
# 671
                                      Kiralık Aşk 11. Bölüm

Виж целия пост
# 672
 След толкова мого семки  за какви целувки говориме !!!! Моми4ета мнооооого благодаря !!!!
Виж целия пост
# 673
До сега видях

Дафне объркана в лъжите и чувствата си

Йомер влюбен, щастлив

Ясемин гущер с откъсната опашка, който причаква в засада

Синан на никъде

Нериман все така невъжможно лигава

Неджми артист от класа

Сердар влюбен като тийн

Исо сладникав потаен, дългогодишно приятелство или невъжможна връзка

Корай любимец мой
Виж целия пост
# 674
Йомерджим нае "тяга" от амджа-та и енге-то да отиде да търси Дефо ?!?!?! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия