Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
# 630
Мисля, че я имам тази схема с шишарката, но ще погледна утре, че са на служебния компютър Peace
супер, ще чакам с нетърпение Simple Smile
Виж целия пост
# 631
Анелия това имам
Виж целия пост
# 632

Благодарско.
Виж целия пост
# 633
Да покажа мойте последни неща на Коледна тема:

Това са совичките, които съм ви показвала, но тук са в окончателния си вариант:


Две картички:
 

Една топка, която успях да спася от два чифта ръчички:


И първата ми ушита престилка за бутилка:



А това слудрско мече ми е подарък в една Коледна игра и по принцип си има другарче. Момичето, което ми го подари е пренабрала схемата и подари на всички участнички в играта такива комплектчета.


Виж целия пост
# 634
Много са хубави, Ванче! А момичето, което ни подари тези прекрасни мечета е Роси 123.
Виж целия пост
# 635
коте страхотни красотички  bouquet
Виж целия пост
# 636
KoteVania чудесни са коледните ти неща  bouquet

Но да си призная, всеки път като го видя този весел елен от престилката за бутилка и започвам да се усмихвам и настроението ми се повишава  Joy  Hug
Виж целия пост
# 637
А аз мога ли да помоля да схемата на елена? Ей така, да си го имам! А има ли си другарчета?
Виж целия пост
# 638
Коте Ваня много са хубави коледните неща. Особено много ми харесват бухалчетата. Аз имам един въпрос от къде са тези картончета с белите снежинки?
Виж целия пост
# 639
Бачийска линк за схемата ще ти пусна утре. Има вариант Дядо Коледа гушнал по едно еленче от всяка страна.

Карончетата съм си ги поръчала при нашето Роси123.
Виж целия пост
# 640
А аз мога ли да помоля да схемата на елена? Ей така, да си го имам! А има ли си другарчета?

Качих го тук, че е в ПДФ http://dox.bg/files/dw?a=1a56f8bf51


Ваня чудни са ти нещата  Hug
Виж целия пост
# 641
А аз мога ли да помоля да схемата на елена? Ей така, да си го имам! А има ли си другарчета?

Качих го тук, че е в ПДФ http://dox.bg/files/dw?a=1a56f8bf51


Ваня чудни са ти нещата  Hug

Благодаря за съдействието mibobo.
Виж целия пост
# 642
Ето 2 от моите Коледни творения, започнати още август месец. На мястото на фр.възли съм пришила мъниста Simple Smile

Това беше за подарък

Това направих за себе си, заради малкото 'тамагочи' Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Ето 2 от моите Коледни творения, започнати още август месец. На мястото на фр.възли съм пришила мъниста Simple Smile

Това беше за подарък

Това направих за себе си, заради малкото 'тамагочи' Simple Smile

Страхотни са, браво греят направо  Hug bouquet .

Аз много ги харесвам като моделчета, обаче си мисля че няма да мога да ги оформя както трябва, та затова не ги захващам. Но ти си се справила супер  Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 644
Целуфке, обшивката по бордюра как я направи? Много добре са станали. И аз ги имам в шкафа, затова питам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия