Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
# 570
eva_v ,eто схемичките, една част са от тези които е посочила mama iasi, Ако съм пропуснала някоя пиши.Шила съм с остатъчни конци ,по натъкмяване. Нямам ключове за цветовете





Виж целия пост
# 571
elka52, как се казва този гоблен?
Виж целия пост
# 572
elka52, как се казва този гоблен?
Ето Врата влюбленных (Калитка возлюбленной, Sweetheart's Gate), 25х36, аида 14, счетный крест
Виж целия пост
# 573
Елка, не си само ти, аз съм на Бистрото и си шия и не не ми идва отвътре коледното.... По скоро то ме държа около месец през октомври и ноември и ... толкоз. Тогава направих доста коледни мъничета, имах планове за още, започнах да правя играчките и ... коледният дух ме напусна. И сега си шия Бистрото и си свиркам... И макар, че имам много неща в шкафа вече си мисля, че оставам без Дим запас и обмислям покупка на този . Просто ей така, да си правят компания с Пазара и Бистрото. Но снощи мернах  друг и страшно ми хареса цвета, колорита, пъстротата...
За сега стискам... до кога... не знам. Удържа ме факта, че не мога да пазарувам от чуждите сайтове онлайн, но ...


Виж целия пост
# 574
Бачийска втория го видях ушит, определено си заслужава. Ама, за сега съм си сложила спирачка. Чакат ме два ботуша, 8 картички и 3 започнати гоблена. Не броя запасите.  Simple Smile
Виж целия пост
# 575
ba4iiska, и мен ме възпира факта, че не мога да пазарувам от чуждестранни сайтове, въпреки че си направих виртуална карта специално за целта. Но пък по-добрата ми половинка е много доволен, че не съм се престрашила, защото ще настъпи тотално разорение в къщи започна ли веднъж.
Втория гоблен много ме впечатли между другото.
Виж целия пост
# 576
На който са му слаби ангелите за поръчка на гоблени, да не чете, но
Скрит текст:
мога да съдействам с онлайн пазаруването  Mr. Green
И на мен не ми е коледно, планирах да почна коледни играчки още октомври и не се случи. Шия си феята и нищо коледно няма да подхващам засега. А колко запаси ме чакат, направо се чудя откъде се взеха...
Виж целия пост
# 577
Малко Сладко Коте, не ме изкушавай, че дядо Коледа ще подмине детето  Mr. Green
Шегата настрана, ще се възползвам от офертата ти, но по-нататък.
Виж целия пост
# 578
Малко Сладко Коте, не ме изкушавай, че дядо Коледа ще подмине детето  Mr. Green
Шегата настрана, ще се възползвам от офертата ти, но по-нататък.

Присъединявам се, за сега имам спирачки, но... засега.  Mr. Green

Пък и се надявам Добри да извади някаква сУпеР ХипЕр яка оферта....  Глей сега как й додадох пръстенце и кво ша покаже....
Виж целия пост
# 579
de4ko95, благодаря за схемите и аз ще се възползвам. Може ли да питам на колко каунта са шити, че имам само 14 в момента. Аз смятам да ги правя за картички.
Виж целия пост
# 580
Скрит текст:
Малко Сладко Коте, не ме изкушавай, че дядо Коледа ще подмине детето  Mr. Green
Шегата настрана, ще се възползвам от офертата ти, но по-нататък.

Присъединявам се, за сега имам спирачки, но... засега.  Mr. Green

Пък и се надявам Добри да извади някаква сУпеР ХипЕр яка оферта....  Глей сега как й додадох пръстенце и кво ша покаже....


пас съм Crossing Arms
Скрит текст:
нямам време и да умра  Confused

но ако нещо само ми се навре в ръцете...  Blush

Виж целия пост
# 581
elka52, как се казва този гоблен?
Ето Врата влюбленных (Калитка возлюбленной, Sweetheart's Gate), 25х36, аида 14, счетный крест

Благодаря ти,
ако знаете от къде мога да го купя ... досега от Англия амазон и ибей ги купувам ама този не го намирам.
Виж целия пост
# 582
Благодаря за коледните схемички,дъщерями хареса елфчето за коледен конкурс и го почнах ,но и от другите ще пошия ,.Да ви е весело и усмихнато!
Виж целия пост
# 583

пас съм Crossing Arms
Скрит текст:
нямам време и да умра  Confused

но ако нещо само ми се навре в ръцете...  Blush



Не бързай, че и ние не бързаме....
Виж целия пост
# 584
Здравейте, скоро не съм нахалствал наоколо  Laughing Но тъй като ви бях засипал с въпроси, все пак реших, че е редно и да споделя какво направих.
С румънците не се разбрахме и поръчах от Амазон ето този гоблен на Дименшънс


Днес пристигна, така че този коледен подарък е осигурен.  Grinning
Благодаря на всички, които се отзоваха на досадните ми питания  bouquet Пожелавам ви прекрасни празници и позитивното състояние на духа да е ваш ежедневен спътник. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия