Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите :) ) - 3 тема

  • 52 932
  • 738
# 255
Плутон също, като висша октава на Марс, може да е изявен. Дъщеря ми е с Плутон в 1 дом.
Днес един колега черпи, че му се е родило дете (със секцио). Тъй като спомена и часът направих справка - Марс е управител на асцендента (скорпион).
Виж целия пост
# 256
take a smile, разбирам, че раждането не е било такова, каквото си желала, но се опитай да се справиш с чувствата си, без да проектираш върху детето си и съдбата му, подхранвайки се съмнителни текстове.
Моят опит - първото раждане го предизвикваха 3 денонощия, болезнени прегледи, отлепяне на мехур, вечер хапче за предизвикване, сутрин система окситоцин. Асц. скорпион, най-висока планета марс. За второто съм разказвала тук, много по-брутално, асц. скорпион, най-високо марс, плутон аспектира всичко с изкл. на марс, сатурн в 12. дом, на 2 гр. от асц. Това за Сатурн също било белег за травматично раждане. В резултат десет от домовете на децата ми имат еднакви управители, плутон, уран и нептун са в едни и същи домове.
Виж целия пост
# 257
Вие сте безценни!  Hug   bouquet Повярвайте ми, не съм и мечтала дори за толкова  конструктивен отзвук и подкрепа. Благодаря ви много.  Съгласна съм с вас, показахте ми, че нещата наистина не са така еднопланови и са многоизмерни. Благодаря ви, че споделихе вашия опит.  Hug
Плутон и в хороскопа на моето дете заема главна роля. (нещо, което ме изплаши)
В 1 дом е, в съвпад с асцедента, който е стрелец, но при подобна позиция асцедентът реално наподобява скорпион.
Виж целия пост
# 258
За конфигурирането на pdf файл в word документ - може да стане, но изчезват схемите. Но всъщност за четене и сканирания текст става Simple Smile

Нищо, че изчезват. Ще се опитвам да ги добавям, стига да мога да "режа" PDF файла. Текст като текст ми трябва, не сканиран. Това е, за да ги направя "готови за четене".
Аз не мога да си разреша проблема и с този сайт, който ти ми прати тук. Не става при мене. Аз трябва да тегля само от апликейшъните на Apple. Ако твоят познат е успял да получи текст от сканираните страници (много е лесно на РС, има си такива програмки), ще ми пратиш текстовете само. След това вече съм аз. Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Ами за раждането, аз съм се появила с предизвикано раждане също. Нищо, че е преди 33 год. Акушерката роднина, сложила система с окситоцин на майка ми и тя за 2 -3 часа родила. Ако я бяха оставили естествено сигурно към края на деня щеше да е  Mr. Green при мен марса е слаб, но плутон ми е най-силната планета Crazy иначе съм родена 3 седмици преди термин Crazy то и това се вижда май по карта  Crazy
Виж целия пост
# 260
За конфигурирането на pdf файл в word документ - може да стане, но изчезват схемите. Но всъщност за четене и сканирания текст става Simple Smile

Нищо, че изчезват. Ще се опитвам да ги добавям, стига да мога да "режа" PDF файла. Текст като текст ми трябва, не сканиран. Това е, за да ги направя "готови за четене".
Аз не мога да си разреша проблема и с този сайт, който ти ми прати тук. Не става при мене. Аз трябва да тегля само от апликейшъните на Apple. Ако твоят познат е успял да получи текст от сканираните страници (много е лесно на РС, има си такива програмки), ще ми пратиш текстовете само. След това вече съм аз. Simple Smile

ОК Simple Smile
Виж целия пост
# 261
По темата за секциото искам да споделя, защото ми стана интересно съвпадението (или не Simple Smile )
Моят син е роден със секцио и има Марс в Овен в 8 дом.
Виж целия пост
# 262
Искам да помоля, някой, който има тази книга на Сю Томпкинс за аспектите, да снима няколко странички, за да придобия представа струва ли си. Защото има много информация за тях. Интересно ми е как  поднесена тя в тази книга.
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 263
аз съм раждала нормално, но и двата пъти с окситоцин и голямо бързане. и двамата са с марс в 1 дом, като дребният е и с асц скорпион, но марс нали е по рязането, а аз все пак не съм раждала секцио...

аз съм родена в 8-мия месец и винаги съм твърдяла, че съм си избрала и годината, и зодията. не съм искала да съм гаден козирог, а най-готината зодия - стрелец Wink типично по стрелчески Simple Smile и понеже цял живот съм го твърдяла това съдбата се пошегува с мен и дъщеря ми е козирог с асц козирог, слънце и марс в 1 дом - страшно диване и типичен козирог, та не съм се родила тази зодия, но ще си поживея с нея Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 264
Хаха,Елч,въртиш,сучеш не може да се избяга от съдбата. Joy Hug
Виж целия пост
# 265
Искам да помоля, някой, който има тази книга на Сю Томпкинс за аспектите, да снима няколко странички, за да придобия представа струва ли си. Защото има много информация за тях. Интересно ми е как  поднесена тя в тази книга.
Благодаря! Simple Smile

Взех я днес на работа - че тук скенерът е бърз, а у дома сме с майстори и всичко е на вили на могили - ще снимам и ще кача  Blush



Аз наскоро гледах картата на една приятелка - при нея транзитен Плутон прави съвпад с наталната луна - когато са двете й раждания - и двете секцио. Тя самата е акушерка и е била млада,не си спомням каква беше причината за секцио. Имам и картите на децата й, но не съм гледал за положението на Марс и Плутон- ще погледна Simple Smile



При мен пък - и двете раждания са естествени, без упойка, с първото имах окситоцин, с второто не. За второто даже имаше някакъв термин, защото се случи точно по учебник - без никаква намеса. Получих контракции, постъпих, спука ми се мехура - сам, изтекоха водите. Тръгна си детето. Нямах разкъсвания, шевове, нищо.

С първото раждане имах 2-3 шева - вътрешни, то беше по-тежко. Второто беше по-интензивно ...

Реално погледнато и след двете раждания бях без лични поражения, коремът ми се прибра веднага. Казвали са ми, че кожата ми е много еластична, но аз и полагам грижи.

Сега ми стана интересно - какво  в картата индикира такъв развой на родовия процес и възстановяването.

Дори през бременностите - не съм качвала килограми, не съм имала отоци и т.н.
Виж целия пост
# 266
Ето откъса => Аспекти в астрологията - Сю Томпкинс
Виж целия пост
# 267
Един технически въпрос. Като използвам бутон Цитирай ми дава мнението като цитат, но всъщност ми отваря бърз отговор, където нямам никакви опции, нито за редакция на текста, нито емотикони. При вас така ли е и как пишете отговорите?
От бутон Отговор се отварят всички опции, но тогава трябва да копирам цитата там. Струва ми се доста дървено да е така Grinning
Виж целия пост
# 268

Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 269
Един технически въпрос. Като използвам бутон Цитирай ми дава мнението като цитат, но всъщност ми отваря бърз отговор, където нямам никакви опции, нито за редакция на текста, нито емотикони. При вас така ли е и как пишете отговорите?
От бутон Отговор се отварят всички опции, но тогава трябва да копирам цитата там. Струва ми се доста дървено да е така Grinning

Не, при мен всичко е ОК, ползвам Хром  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия