Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на заболяване на щитовидната жлеза?
Какви тестове се правят за диагностициране на заболяване на щитовидната жлеза?
Какви изследвания покрива НЗОК за хипотиреоидизъм?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на заболяване на щитовидната жлеза?
Симптомите на заболяване на щитовидната жлеза включват лесна умора, световъртеж, шум в ушите, отслабена памет, сутрешна подпухналост, затруднено преглъщане, усещане за стягане в шията, изпотяване , сърцебиене, наддаване на тегло и болки по ставите и мускулите. Наличието на един или няколко от тези симптоми може да насочи вниманието към щитовидната жлеза.
-
Какви тестове се правят за диагностициране на заболяване на щитовидната жлеза?
-
Какви изследвания покрива НЗОК за хипотиреоидизъм?
-
Какви са препоръките за диета и начин на живот при заболяване на щитовидната жлеза?
-
Какво представлява индексът NOMAD и как се изчислява?


банички, кексове хляб, палачинки ... да не продължавам 
сякаш слушам себе си и аз пиша.
) шегичка, с изключение на неделя, когато по традиция половинката ни глези с домашна баначка или палачинки и т.н...Тогава се изкушам и аз хапвам:) (това беше преди 3 месеца
сега само се облизвам отстрани и ям плодове, амарант или елда
Та, време трябва - ще видим:)
и много изкушения, така ми се хапват повечето от забранините неща 

Стискам ти палци и успех ти желя. Аз съм на "почти без глутен" и не очаквам кой знае какви резулати.
и наистина невероятно 