Звездни компромати - 259 част

  • 87 862
  • 730
# 375
Екстремните преживявания на Гери-Никол и Башар
Виж целия пост
# 376
'Начииииииииии', Герито страшно ми напомня на Иги Азалия и във външност, и в задница.
Виж целия пост
# 377
Башар колко деца има?
Виж целия пост
# 378
Малко картинки от червените килими и партитата в Торонто.

Хелън Мирън
Алисия Викандер
Елизабет Олсън
Дакота Джонсън
Наоми Уотс
Сюзън Сарандън
Люк Евънс и заедно с Том Хидълстън
Виж целия пост
# 379
'Начииииииииии', Герито страшно ми напомня на Иги Азалия и във външност, и в задница.
Прилича, да. А и по стил музика. Но Иги е много по-свежа, и даже много я харесвах преди да си направи пластичната операция тази година. Макар че е на 25 години, има по-младежо излъчване от Гери-Никол. Герито я гледах снощи, симпатична е, но от сега е някак подпухнала, бих и дала 27, но не и 17.
Виж целия пост
# 380
Две момичета.
Виж целия пост
# 381
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152527417043610&se … ype=1&theater
А това не е ли трета дъщеря? Или е стара снимка

Виж целия пост
# 382
Вкус, може и да е, но възпитанието ти куца, душко!
Споменаването на думата "леш", в изречение, свързано с дете е грозно и не говори добре за теб. Винаги можеш да се ограничиш с "Не ми харесва" и да приключиш, но явно си се почувствала длъжна да добавиш...

Извинявам се. Много лично го приемате. Кичури, много неща. Действително вече много сме му свикнали на всичко това около децата. Но, връщам се да махна "леш".

Скрит текст:
Ти виж това в болда и помисли над своето възпитание също.

А, щом се обиждаш на "душко", извинявай. Не съм го казала с лошо, че да се замислям над възпитанието си.
Виж целия пост
# 383

Моята любимка Наоми Уотс е облечена кошмарно.
Виж целия пост
# 384
И въпреки това е все така красива  Heart Eyes Много я харесвам, но наистина това зелено нещо не го разбирам  Stop
Виж целия пост
# 385
Наоми наистина с някакво сатенено недоразумение Crazy
Обаче на Сарандън гащеризона е Heart Eyes

Кит Харингтън сега ще се завръща ли в GoT newsm78
Виж целия пост
# 386
Наоми наистина с някакво сатенено недоразумение Crazy
Обаче на Сарандън гащеризона е Heart Eyes

Кит Харингтън сега ще се завръща ли в GoT newsm78
Скрит текст:
Ще, ще. И голяма битка ще има вероятно.
Виж целия пост
# 387
Жената на Владо Арабаджиев Ралица Тошкова  си е оправила брутално грозните ятагани страхотия...
Виж целия пост
# 388
Жената на Владо Арабаджиев Ралица Тошкова  си е оправила брутално грозните ятагани страхотия...



ятагани или гайтани  Laughing
Виж целия пост
# 389
Какъв е фейсбука на  Ралица?
Тя днес е рожденичка,  мисля  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия