Звездни компромати - 259 част

  • 87 862
  • 730
# 480
Беше, беше Laughing
Виж целия пост
# 481
Ами не съм много сигурна, но мисля че е първи клас..дано не ви подведа
Как първи клас,онази Николетината драма със старите обувки не беше ли от първият му учебен ден.
Това вече го помня  Laughing , прави сте  Embarassed
Виж целия пост
# 482
Разходка из гардероба на Наоми Уотс в Торонто:
зеленият ужас отпред, отзад и отстрани

розов костюм на парти с много сполучлив грим

рокля на прес-конференцията, сандали, отново идеален грим, много е красива, като порцеланова

премиерата на Demolition, невероятна рокля, детайл, обеци, отново много нежен грим
Виж целия пост
# 483
Наоми Уотс  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 484

Моя любимец да е жив и здрав Heart Eyes и да направи още много хубави роли в професионално отношение.
Видях този момент, в който отговаря и на мен ми допадна отношението му към питащия. Аз мисля, че той е доста над тия неща да се обяснява пред публика дали е такъв или онакъв, дали не е на двата бряга и въобще подробности. В края на краищата това със сексуалната ориентация е толкова не значително в сравнение с разговорите за кариерата на дадена знаменитост на пример Peace
Виж целия пост
# 485
Явно само на мен ми е оставила неприятен послевкус арогантността на Том в този епизод. Да, въпросът беше крайно неуместен и реакцията подчерта неуместността му, но някак твърде ярко и твърде надменно.
Виж целия пост
# 486
Малкия мишок на Гъмзата, дори не знаех, че има дете, а той първолак..
Скрит текст:
Виж целия пост
# 487
А, Наоми Уотс ми харесва само на премиерата Blush

Джой, на мен странно не ми се видя надменен точно, по-скоро, ако не беше на прес конференция щеше да му прасне един/без значение какъв Embarassed, за да му я покаже Laughing/. Аз мисля, че се ядоса Peace
Виж целия пост
# 488
  bouquet за сесиите с Наоми Уотс, фина, елегантна и деликатна, с отлично подбран гардероб и аксесоари. Може би само обиците не ми допадат.. Гримът навсякъде е повече от супер Heart Eyes
Виж целия пост
# 489
Малкия мишок на Гъмзата, дори не знаех, че има дете, а той първолак..
Скрит текст:

Гъмзата даже май две има. Миналата година го видях в един мол с бебешка количка  Peace
Виж целия пост
# 490
Явно само на мен ми е оставила неприятен послевкус арогантността на Том в този епизод. Да, въпросът беше крайно неуместен и реакцията подчерта неуместността му, но някак твърде ярко и твърде надменно.
Аз пък не намерих въпроса за неуместен. Журналистът не питаше за сексуалната ориентация на Том, той самият  насочи "дискусията" натам.
Виж целия пост
# 491
Тцъ, не го питаше наистина- директно го попита дали му е проблем да се декларира като би- Laughing Уместно в контекста на дискусията за филм, както и въпроса "Ще бъдете ли новият Бонд?"

Риана

от Торонто:
Нели Фуртадо

Рейчъл Макадамс в нещо безумно

Марк Ръфало

Итън Хоук, с Джулиан Мур и съпругата на даниел Дей-Луис, Джулиан е убийствено красива

пак тя на премиера с красивия гащеризон, профил, гривна, обувки
Виж целия пост
# 492
Ами не съм много сигурна, но мисля че е първи клас..дано не ви подведа
Как първи клас,онази Николетината драма със старите обувки не беше ли от първият му учебен ден.

Каква драма?Нещо май съм изтървала.
Някой ще бъде ли така добър да ме светне.
Моля!
Виж целия пост
# 493
 Нели Фуртадо не прилича на себе си.
Виж целия пост
# 494
Тя май е така с килограмите- нагоре-надолу постоянно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия