Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 135
Хм ами възможно е, не знам... И аз не намерих долна граница, само горна. Така че не знам дали е повод за притеснение или не. Тя ако стойността не беше валидна, не трябва ли и БХС да излезе невалидно? Те нали се смятат заедно тези стойности? Оф аз не че ги разбирам много тези неща, но Сиргидов нали имал лошо мнение за Стаменов, аз бих имала едно наум...
И все пак, не се притеснявай, няма да има проблем с бебчето, сигурна съм Simple Smile
Виж целия пост
# 136
prikazzka за тяхната вражда ми е ясно. Дано не се отрази на работата им. Професионалисти са все пак и то лекари. Надявам се да не си правят ебавки с пациентите си. Става въпрос за човешки живот все пак  Mr. Green
Благодаря ти мила надявам се всичко да е наред с бебчо  Heart Eyes Praynig Praynig Praynig
Съпругът ми си върна както се казва усмивката на лицето като чу пак, че става въпрос за кифличка   261uu  261uu Той е на планина и се притесни, че пак ще правим БХС-та и ..... ма аз съм патка, че му казах  #Cussing out
Виж целия пост
# 137
Няма долна граница при измерването на нухалната. При баткото е била "неизмеримо малка", при малкия 0.8, а сега при бебка е 1.9. Колкото по-малка е, толкова по-добре.
При над 3, вече има риск от Даун и се препоръчва амниоцентеза.
На мен ми обясниха, че вече в 16 седмица тази гънка я няма и за това се измерва в 11-14 г.с.
Виж целия пост
# 138
Pepsilight ровейки в нета не видях долна граница. Права си  Heart Eyes Hug
Поста ти ме успокоява още повече  Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 139
Пак се върна това трудно заспиване  Shocked 
Виж целия пост
# 140
На мен Марков ми каза, че може да се прави и второ БХС, но то е по-неточно като резултат. Вероятно точно заради това, че тази гънка вече не е категоричен показател (или може би я няма). Затова винаги се препоръчва първата БХС, то и тя не е много точна, така че втората шом е по-зле...
Виж целия пост
# 141
С втория БХС не знам, какво точно мерят, но не е и гънката.
Виж целия пост
# 142
Ето информация за втория БХС:

Биохимичен скрининг във II-ри триместър на бременността (15 до 19+3 г.с.) БХС II :
За изследването е необходим предварителен ултразвуков преглед, който задължително трябва да съдържа следната информация:   
- дата на прегледа (до 2 дни преди вземането на пробата)
- срок на бременността, определен според ехографското измерване на BPD (бипариетален диаметър на плода).
Той трябва да е от 27.6 до 44.6мм, което съответства на посочения по-горе гестационен срок.
Виж целия пост
# 143
Добро утро момичета Simple Smile
Как сте в това лондонско време?
Аз си влача настинката, кашлям като стар пушач и имам работа за вършене извън къщи, а изобщо не ми се мърда Sad Все пак ще използвам да прескоча до Н&М и да си взема нещо за обличане, че за по хладно време нищо не ми става. Моите си клинове ми стягат на корема и ми е неприятно, а той тепърва има да расте.  pregnant

Ще се върна на темата с мазилата, за да препоръчам един лосион за тяло Ziaja от серията Coconut, който си купих в движение, понеже пътувах и бях оставила всичко в къщи:
http://www.beauty.store.bg/p121463/losion-za-tialo-s-kokosovo-ma … aja-coconut-.html

Това е първият продукт на марката, който си купувам и останах приятно изненадана - лесно се разнася, попива бързо, не мирише и много добре овлажнява кожата. Само да отбележа, че моята не е от най-сухите.

Щях да пиша още нещо, но забравих...  newsm78
Виж целия пост
# 144
Честит Рожден ден на mierin...  newsm59 newsm67  bigdance2 Tada  ura
За този Рожден ден й пожелавам много здраве и хубав втори БХС...   bouquet

И да почерпя за Рождения ден на ММ днес, макар че 40 не се празнуват. На него пък му пожелавам най-после да стане тати и да има най-послушното и здраво дете:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 145
Честит Рожден ден на mierin...  newsm59 newsm67  bigdance2 Tada  ura
За този Рожден ден й пожелавам много здраве и хубав втори БХС...   bouquet

И да почерпя за Рождения ден на ММ днес, макар че 40 не се празнуват. На него пък му пожелавам най-после да стане тати и да има най-послушното и здраво дете:
Скрит текст:
Скрит текст:

На mierin и писах на лични, но и тук ще й честитя да се знае  Hug

Кали, да ти е жив и здрав половинът, да го споходи най-голямото щастие на света и да сте много щастливи всички Heart Eyes  Hug   bouquet

Виж целия пост
# 146
Честит Рожен Ден mierin пожелавам ти много здраве, щастие и едно пухкаво бебенце.   bouquet
Кали да ти е жив и здрав съпруга и много да те слуша  Hug
 А за дрехите сутринта реших да сложа един клин, но така ме стягаше че му махнах ластика и сега ми е по мярка.
Виж целия пост
# 147


Добро утро момичета  Heart Eyes Hug
Да се почерпите за мое и здравето  Heart Eyes
Ставам по мъдра и по стара днес  Party Joy

Кали,  .katniss., Саки благодаря ви много  Heart Eyes  Hug

Калич жив и здрав да е съпругът ти да те слуша и помага много  Heart Eyes Hug Много късмет и успехи му пожелавам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
mierin Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава. Успех с БХС-то и едно пухкаво и здраво бебече накрая Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Аделинка  Heart Eyes благодаря миличка и дай боже всичко да е наред  Praynig Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия