Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 31 911
  • 723
# 315
Явно миомите не са рядкост.
На първия преглед, Сигридов и на мен ми видя няколко миоми, при което аз буквално подскочих от изненада, но той не им обърна особено внимание. На втория преглед, не ги спомена, а и аз не попитах. Надявам се да са малки и да не заслужават внимание  Praynig

Аз днес като за втори ден на работа, се върнах в къщи с подут ляв крак  Shocked Много странно, защото нито ме е болял, нито съм го усетила кога е отекъл толкова. Вярно, бях с равни обувки и едни тесни еластични дънки, което може би е "помогнало" до голяма степен. Глезенът ми не се вижда. И защо само единият крак?  newsm78
Направо не знам какво да се правя  Sad

Виж целия пост
# 316
Сега четох в един сайт за размерите и теглото на бебчо по седмици - ма доста си вървим ние с момата напред  ooooh! ooooh! лелеееее ще да е доста голяма и дълга  Heart Eyes Heart Eyes тежко ми  #Crazy Shocked Rolling Eyes Heart Eyes

http://www.babycenter.com/average-fetal-length-weight-chart
Виж целия пост
# 317
Здравейте   bouquet.
Слънчева, това е на Московска, там където се пресичат Раковска и Оборище като го    гледам на картата. Едно посещение е 10, 4 пъти - 35, имаше и за 8,  но не помня колко беше Peace.
Кремчето, добре дошла  bouquet
Девойките с миоми, да се махат тея гадове ...
Катнис, да не си ги навехнала? Сложи лед или от кремчетата Hug.
Виж целия пост
# 318
Аз реших, че в този сайт нещо не е наред  Laughing На ФМ в 12-та док ми каза, че са по 60 грама и вървят седмица напред, а тук ги дават 14 грама, ми те са били гиганти  Crazy
Виж целия пост
# 319
Мимс не знам мила сега реших да проверя и намерих този сайт  newsm78 знам ли ....
А твоите бебчовци дет викаш са направи гиганти  Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 320
Размерите на бебчето си ги следя в апликацията на телефона и в книгата - доста са точни, имайки предвид че дават средностатистически стойности Simple Smile а в този сайт също са много сходни. Интересно ми е, че чак от 20та седмица започват да мерят и крачетата, защото тогава като гледаш вече мерките бебчетата стават вече мнооого дълги хехех Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Здравейте   bouquet.
Слънчева, това е на Московска, там където се пресичат Раковска и Оборище като го    гледам на картата. Едно посещение е 10, 4 пъти - 35, имаше и за 8,  но не помня колко беше Peace.
Кремчето, добре дошла  bouquet
Девойките с миоми, да се махат тея гадове ...
Катнис, да не си ги навехнала? Сложи лед или от кремчетата Hug.
Миличка, не съм го навехнала. По-скоро е като едемичен оток при бременност. Все ми се струваше, че е рано, те да характерни за трети триместър. Както и да е трябва да се изследвам за белтък в урината у високо кръвно, защото това са сигнали и не трябва да ги подминаваме ей така. Сега е спаднал, но е възможно пак да се появи през деня. Утре съм на ЖК, ще питам.
Виж целия пост
# 322
Добро утро  Heart Eyes Heart Eyes
Тази нощ не ми беше писано да спя много  ooooh! ooooh!
Лек ден   bouquet
Виж целия пост
# 323
mierin и при мен се върна безсънието. От седмица някъде съм така Sad
Виж целия пост
# 324
Добро утро и от мен, надявам се от сега нататък всички да сме добре без никакви проблеми и това с миомите да не е опасно и да изчезнат самички все пак никой не ги е канил.Ели и ние вчера бяхме на преглед ще си имаме сини гащи,моля те запиши ни на първата страничка на 29 години съм от Разград първа бременност.
Виж целия пост
# 325
На всички които са писали - са им променени/сложени пернатите (щъркелите) на първа страница  Laughing

А за мамите с миоми... Всичко ще е наред, убедена съм, но ви стискаме палци все пак профилактично  Hug
 
// PS : Наскоро гледах като рових из форума, попаднах на сходна тема и ей я на...  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382398.0

http://manuela.moetodete.bg/blogpost_3160_0.html Вижте това при мен позна и на таблицата.
И на мен е вярна таблицата...Но частта горе с яденето на сладкото при мен подведе всички,че ще е момиче, пък то момче се оказа ... Просто на мен се е метнал човека и обича сладичко Peace
Виж целия пост
# 326
Ели, може да ме запишеш с цели 2 момиченца Simple Smile)

Оп, извинявам се -не видях , че вече си ни записала :д много си бърза Simple Smile
Виж целия пост
# 327
Ели, може да ме запишеш с цели 2 момиченца Simple Smile)

Оп, извинявам се -не видях , че вече си ни записала :д много си бърза Simple Smile

Хубавите новини ги отразявам бързо !  Hug Много ти се зарадвах за двете момиченца,ама много   hug
Като поотраснат таткото ще трябва да си купува калашник, двечки как ще ги опазва не знам Laughing
Виж целия пост
# 328
Мене живо ме интересува с това масово оперяване, ще има ли достатъчно снахи за всички мъжки майки или да тръгвам по другите теми Joy hahaha Joy.
А, добър ден  bouquet. Мони, честити розови двойни гащи и тук Heart Eyes.
Катнис, дано не е нищо сериозно Hug.
Виж целия пост
# 329
Мене живо ме интересува с това масово оперяване, ще има ли достатъчно снахи за всички мъжки майки или да тръгвам по другите теми Joy hahaha Joy.
А, добър ден  bouquet. Мони, честити розови двойни гащи и тук Heart Eyes.
Катнис, дано не е нищо сериозно Hug.
То само да не стане така че момичетата да станат повече от момчетата LaughingТогава женските майки трябва да тръгваме по другите теми Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия