Мина вече първата половина, с ЯНУАРЧЕ ще се запознаем тази зима - Тема 7

  • 33 748
  • 729
# 630
Момичета, благодаря на всички за съветите и милите думи. Днес съм като че ли по-спокойна - имам план за действие и се опитвам да мисля положително, което е все пак нещо. Успокоявам се, че нямам никакви симптоми на хипотироидизъм, забременях много бързо, а това обикновено не се случва при подобни проблеми. Вярвам, че всичко ще е наред.  Praynig

Звънях в ендокринологията на майчин дом - д-р Начев го няма днес и утре, а на мен не ми се чака до следващата седмица. Записах се утре за д-р Милчева. Ако не съм доволна, ще отида и при Начев, но трябва нещо да направя веднага, не мога просто да стоя.
Днес по-късно ще отида и до моята лекарка, за да ѝ занеса резултатите и обсъдим ситуацията. Тя не е специалист по ендокринология, но сигурно и друг път е имала такива пациентки.
Виж целия пост
# 631
За леглата съм си харесала от този тип, който може да се ползва след това и за голямо дете:
Скрит текст:
Шкафчето ли се маха, за да става и за големи? От този вариант обаче няма легла - люлки, нали?
Виж целия пост
# 632
Тези са много хубави и имат люлеещ механизъм. Аз бях решила и ние да сме с такова, но нямаме толкова място в спалнята. Затова си харесах от сгъваемите текстилни кошарки и ще сме с такава, после направо голямо легло заедно с мебелите за цялата детска.
Виж целия пост
# 633
И ние кошарка плюс допълнителен матрак. После не мисля да сме нито в този апартамент, нито по тези географии, няма да купувам нищо за постоянно, така имам повече стимул.

Днес получих прекрасни новини, получават ми се фриланс проектите и съм на 7-мото небе просто...
Виж целия пост
# 634
И ние кошарка плюс допълнителен матрак. После не мисля да сме нито в този апартамент, нито по тези географии, няма да купувам нищо за постоянно, така имам повече стимул.

Днес получих прекрасни новини, получават ми се фриланс проектите и съм на 7-мото небе просто...

Да, да, на кошарките забравих да пиша че може да им се сложи пак хубаво матраче и че за тях си има специални дъги, за да се залюляват, така че са си го измислили хората.

Хепи, честито за хубавите работни новини, няма да скучаеш Wink
Виж целия пост
# 635
За леглата съм си харесала от този тип, който може да се ползва след това и за голямо дете:
Скрит текст:
Шкафчето ли се маха, за да става и за големи? От този вариант обаче няма легла - люлки, нали?

Не ви препоръчвам люлките, братовчедка ми си взе кошара с люлка и детето свикна да го люлят постоянно ...и сега вечер не заспива ако не станеш да го люляш , а според мен това е лош навик . Но всеки сам си преценя разбира се , това е мое мнение.  newsm10 newsm53
Виж целия пост
# 636
Може с крак докато си разцъкваш  Joy

Шегувам се. Не знам просто какво ни чака  Crazy Crazy Crazy

Кучо изкара втора симфония от хъркане, а аз съм се ококорила яко.
Виж целия пост
# 637
Циндил, люлеят се, но не много. Във почти всеки магазин ги има и можеш да отидеш да ги видиш.

С предната бременност следях сайта на айко постоянно, тъй като пускат различни промоции - от помпи за кърма до люлки. Лошото е, че ги няма във всеки град, но май предлагат доставка.
Виж целия пост
# 638
Здравейте момичета не мога да ви изчета ...моето страхотно бебе се е свряло ниско и такива ритници раздава ,че имам чуството че някои крак ще се подаде отдолу...мисля че ми е набарал пикочния мехур и си се забавлява като ми бие един шут там и сълзи ми потичат -засичам сигурно на 10мин ходя да пикам.Белтъка ми е извън норми и ще наваксвам с ядки уж😊вече всичко ми пречи и дразни и съм 4 кила отгоре ...😀
Виж целия пост
# 639
Момичета,от снощи съм с ужасни болки в стомаха и разстройство,повечето часове ги изкарах в тоалетната,как не родих направо незнам Sick ,кажете нещо ефикасно,че всичко което изям само го хабя,а умирам от глад,и спазмите са ужасни
Виж целия пост
# 640
Ел, ползвам си натурално какаово масло, смесвам с масло от пшеничен зародиш, чат пат и зехтин.
Аз обаче не съм сигурна, дали кожата ми не е по-еластична, пък и го ползвам след всеки душ за цялото тяло, т.е. всеки ден. Не ползвам друга козметика за тялото.

ivkelina Хепи писа, че пие смекта.
Виж целия пост
# 641
Момичета,от снощи съм с ужасни болки в стомаха и разстройство,повечето часове ги изкарах в тоалетната,как не родих направо незнам Sick ,кажете нещо ефикасно,че всичко което изям само го хабя,а умирам от глад,и спазмите са ужасни

Хич не се чуди, отивай на доктор, не е шега работа да се самолекуваш. Една приятелка бременна само една нощ беше с повръщане и разстройство и на другия ден лежа в болницата на системи...
Виж целия пост
# 642
Момичета,от снощи съм с ужасни болки в стомаха и разстройство,повечето часове ги изкарах в тоалетната,как не родих направо незнам Sick ,кажете нещо ефикасно,че всичко което изям само го хабя,а умирам от глад,и спазмите са ужасни

Хич не се чуди, отивай на доктор, не е шега работа да се самолекуваш. Една приятелка бременна само една нощ беше с повръщане и разстройство и на другия ден лежа в болницата на системи...
сега си купих ре-комфорт,аз повръщане нямам поне за сега,утре и без това ще ходя до личната,ако ме разхожда и тази вечер,ще я питам ,дано да отшуми бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Момичета,от снощи съм с ужасни болки в стомаха и разстройство,повечето часове ги изкарах в тоалетната,как не родих направо незнам Sick ,кажете нещо ефикасно,че всичко което изям само го хабя,а умирам от глад,и спазмите са ужасни

Тъкмо вчера бях така, пих смекта, от второто прахче се оправих, препоръчвам ти и е безопасно за бременни.  Peace Спазмите бшха ужасни, тичай веднага за смекта, не се мъчи.

Аз също нямах повръщане.
Виж целия пост
# 644
Момичета,от снощи съм с ужасни болки в стомаха и разстройство,повечето часове ги изкарах в тоалетната,как не родих направо незнам Sick ,кажете нещо ефикасно,че всичко което изям само го хабя,а умирам от глад,и спазмите са ужасни

Тъкмо вчера бях така, пих смекта, от второто прахче се оправих, препоръчвам ти и е безопасно за бременни.  Peace Спазмите бшха ужасни, тичай веднага за смекта, не се мъчи.

Аз също нямах повръщане.

Явно вирусче някое гадно,не че излизах вчера някъде ама ме е намерило
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия