Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 465
  • 783
# 105
Е моята е 660 и като нова правеше 3 стаи по 25 или по 30 мин всяка плюс коридор 60 мин  newsm78 значи 2 часа и 30 мин .Сега след 1год и 10 месеца капва след 90 миути.Още не съм купила нова батерия bowuu
Виж целия пост
# 106
Аз специално скоро писах, моята е на 3 г и все още чисти по 2,5ч поне. Мисля, че се водеше също за 120 или 150 кв, забравила съм вече. Така че със сигурност нещо не е наред с батерията. Ако ти е в гаранция, обърни се към сервиза, не е нормално определено.
Виж целия пост
# 107
Тази румба е намалена днес в немския амазон
http://www.amazon.de/gp/product/B00O1UNC0K?ref_=gb1h_img_c-2_118 … id=A3JWKAKR8XB7XF

Не знам по принцип колко и е цената и дали е изгодно  Embarassed
Виж целия пост
# 108
Тази румба е намалена днес в немския амазон
http://www.amazon.de/gp/product/B00O1UNC0K?=gb1h_img_c-2_1187_57 … id=A3JWKAKR8XB7XF

Не знам по принцип колко и е цената и дали е изгодно  Embarassed

Да, обаче мисля, че тази беше със стени, не с навигатори, така че за мен не си струва парите, по-добре съседния модел, но с навигатори. Иначе цената е добра.
Виж целия пост
# 109
Здравейте, някой да е ползвал Rowenta ili Philips? Или да има наблюдения?  newsm78
Виж целия пост
# 110
Здравейте,

колебая се между roomba 650 и 760.  Разликата в цената не е много голяма ( в момента 760 е на промоция 879 лв), но това, което ме притеснява в 760, ако съм запомнила правилно - румба 650 е с по-голям контейнер за боклук и изпразването му е автоматично, доакто 760 трябвало да се върне на докинг станцията.  Може ли някой с 760 да ми оябсни какво се има предвид точно, защото не разбирам - явно има някакви два вътрешни контейнера.

иначе "+"вете на 760 - хепа филтри и дистанционно.  На колко време сменяте хепа филтрите - пише , че трябва на 2-3 месеца, ак осе ползва често и по-често даже, а пък някои ги сменят на 6 месеца. Не ми се разправя честно казано толкова често Sad

имаше и нещо за регулярното почистване, но загубих къде го четох и не помня коя беше по-лесната.

иначе инфото за горното и сравнение взех оттук: http://versus.com/en/irobot-roomba-650-vs-irobot-roomba-760
Виж целия пост
# 111
Здравейте, някой да е ползвал Rowenta ili Philips? Или да има наблюдения?  newsm78

Имат роботи ли  Thinking
Виж целия пост
# 112
Здравейте, някой да е ползвал Rowenta ili Philips? Или да има наблюдения?  newsm78

Имат роботи ли  Thinking

Да, но в България не се предлагат на rowenta. Всъщност май само и в Италия и Белгия ги има.
Виж целия пост
# 113
Днес ми пристигна iRobot roomba 880. В момента се мотае из хола. Добре чисти обаче за времето, през което се мотка да съм изчистила поне 5 пъти. Малко ме дразни това въртене нагоре надолу, но предполагам, че ще й свикна, а най- добре да я пускам, когато излизам. Не отчита къде е минала и може на едно и също място да гази, а мръсните да пропуска. Иначе е много симпатична, напомня ми на едно детско Бинджи, Зак и Звездният принц, та тя ми напомня на лошото роботче Simple Smile
Виж целия пост
# 114
Циндил - Пиндил, смисъла да имаш робот е да чисти, когато не си в къщи  Heart Eyes Така мотаенето няма да те дразни и остава кефа от чистотата докато си на кафе или на работа например  Sunglasses
Кажете ми нещо хубаво за Брава-та, само отлагам покупката и май ми трябва малко мотивация  Mr. Green
Виж целия пост
# 115
МояТа Румба така и не се научи да си намира докинг станцията newsm78
Иначе моята свекърва мрънка, че тя сто пъти щяла да изчисти вече вместо Роби, но защо не го прави не знам  Thinking
И детето го е програмирал и Роби чисти неуморно Simple Smile Пак казвам, че си струва всяка стотинка.
Виж целия пост
# 116
Днес ми пристигна iRobot roomba 880. В момента се мотае из хола. Добре чисти обаче за времето, през което се мотка да съм изчистила поне 5 пъти. Малко ме дразни това въртене нагоре надолу, но предполагам, че ще й свикна, а най- добре да я пускам, когато излизам. Не отчита къде е минала и може на едно и също място да гази, а мръсните да пропуска. Иначе е много симпатична, напомня ми на едно детско Бинджи, Зак и Звездният принц, та тя ми напомня на лошото роботче Simple Smile

Така ти се струва, защото я наблюдаваш. Румба минава по няколко пъти на едно и също място, за постигане на по-добри резултати. В края на цикъла е минала всички места, няма пропуски.
Виж целия пост
# 117
Днес ми пристигна iRobot roomba 880. В момента се мотае из хола. Добре чисти обаче за времето, през което се мотка да съм изчистила поне 5 пъти. Малко ме дразни това въртене нагоре надолу, но предполагам, че ще й свикна, а най- добре да я пускам, когато излизам. Не отчита къде е минала и може на едно и също място да гази, а мръсните да пропуска. Иначе е много симпатична, напомня ми на едно детско Бинджи, Зак и Звездният принц, та тя ми напомня на лошото роботче Simple Smile

Но докато робота чисти, ти си вършиш нещо друго, или просто си почиваш, пиеш кафе, и т.н. Наистина си струва всяка стотинка, много добра покупка.
Виж целия пост
# 118
Не я изчаках до края на цикъла, само за тест я пуснах. Може би около 40 мин я търпях, но хола ми е наистина много голям и има място за изява. Основно ще я пускам когато ме няма или правя нещо друго. В противен случай наистина ме мързи по - малко, отколото да гледам как роботчето като обезглавено ми се мотае Grinning Голям сладур е, а и едната котка се забавлява с него. Не ми пречи шума.
Виж целия пост
# 119
Е, тогава е некоректно да казваш, че пропуска места. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия