Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 465
  • 783
# 30
но сега не мога да намеря такива резервни само четки.

http://ru.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Bristle-Brush-Flexib … 201444_6,201409_1

http://www.amazon.de/Borstenpinsel-Flexible-Beater-iRobot-Staubs … ords=irobot+brush
Виж целия пост
# 31
Алена   bouquet Благодаря за новата тема !   А твоята помощничка Румба как се държи ? Надявам се продължава да те радва и отменя !!!    Wink
...

О, да  Peace Не просто съм доволна, ами не знам как съм живяла без нея досега Simple Smile

Малкият още не е тръгнал на ясла и го гледат таткото и дома и бабата у тях си .... ами, когато са в къщи двамата, макар и за малко - после просто е бомба паднала. За да не му ангажира внимание - му разрешава всичко и резултатът е налице...  Stop Stop Stop

Всеки ден я пускам, понякога не чакам да стигне до края - като видя, че е обрала отгоре я връщам на докинг станцията и минавам с мопа Simple Smile

Никъде нямаме килими, пускам я навсякъде, но вдигам от пода - каквото би я затруднило, т.е. забавило - да го обикаля, напр. столове, понякога малката маса, табуретки, тежестите от фитнеса и т.н. чехли и прочие Simple Smile Гледам, ако има мебели - да не пречат да минава - ако има стол и маса - да може да се минава между тях, както и да не се мушне под нещо и да не може да излезе - има една такава мебел за уредба - беше се заклещила в единия ъгъл.

Не знам как съм живяла без нея до сега. По-шумна е, от колкото ми се иска, но е от най-тихите и просто съм го приела Simple Smile Когато чисти - направо ми се пее и правя нещо друго- я вечеря или дрехи събирам, гладя ...все има какво Simple Smile и съм с повече настроение Simple Smile



Да попитам - движението на румбите лови ли се от включен СОТ - ако пусна СОТ-а и изляза, а тя е програмирана да чисти - ще го активирали? Мога да изключвам СОТ-а през телефона, но все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 32
И аз като я пускам вдигам всичко от земята за да е по лесно и да минава навсякъде ... Нали е за две минути раздигането на столове, предмети ...  : Wink
Относно СОТа мисля , че ще е проблем при включен СОТ да работи робота.... Нали датчиците засичат движение ...
Виж целия пост
# 33
Могат да се настройват да не отчитат движение на определено разстояние от пода, прилага се за домашен любимец в къщи.
Виж целия пост
# 34
Нашата не я лови, няма проблем.
Виж целия пост
# 35
Супер, благодаря Джемма  Hug
Виж целия пост
# 36
Джемма, Meggysan  Hug благодаря  Blush
Виж целия пост
# 37
1. Ползвате ли прахосмукачка робот, от къде я купихте и преди колко време Smile ?
ЛГ Хомбот с черния капак (така и не му научих номера  Mr. Green) ; от технополис на черен петък миналата година 2014
2. Какви са нейните преимущества и недостатъци?
Единствения недостатък е, че не се почиства сам и не мие след себе си  Mr. Green
3. Колко често сменяте консумативи - четки, батерии, филтри и от къде ги купувате Smile
Ами наложи се да сменям четки преди очакваното поради невнимание от наша страна. Смених пги преди около месец и сложих и нов хепа филтър. Купихме ги от тук http://www.4lg.co.uk/ Доставката беше много бърза - точно седмица Peace


И извън анкетата да се похваля, е моя Луи може да плува  hahaha (това е сигурно най-изтормозения робот в темата). Та вера докато пълних ваната щерката оставила отворено, робота влезнал и се върти на едно мокро петно в банята, а тя го гледа и му се радва   doh
Веднага го грабнах, поистих и изсуших. Нищо му няма слава Богу  Praynig Четките само се бяха понамокрили, но оставих да съхне всичко до днес и сега отново вършее из стаите   animal085
Виж целия пост
# 38
Аууу много се навих като ви чета  Wink
А не можах да разбера ,когато има килим какво става ?Не го ли чистят?
А има ли такива , които да имат и сухо и мокро почистване?
Виж целия пост
# 39
Чистят и още как Simple Smile и то много по-добре от нас. Де факто няма истински комбиниран робот.

И да напиша защо нямам за миене още - искам също да е с програматор, за да мога нощем да пусна Румянка да изчисти и след нея другия да измие. Би било идеално, но още не съм го открила Simple Smile Simple Smile.
Неатото нямат ли такова чудо?
Виж целия пост
# 40
Meggysan, роботът не ви ли шуми нощем? Други потребители споделят, че са шумнички?
Виж целия пост
# 41
Неатото нямат ли такова чудо?

Аз поне не знам .... Иначе бих си купила веднага ... Роботите им са много добри и не бих се колебала за миячка , ама мисля , че нямат ....
Виж целия пост
# 42
За мен са шумни за нощно включване, освен, ако няма да чистят двуетажна къща - на етажа, на който не се спи Simple Smile
Виж целия пост
# 43
Неатото нямат ли такова чудо?

Аз поне не знам .... Иначе бих си купила веднага ... Роботите им са много добри и не бих се колебала за миячка , ама мисля , че нямат ....

Последно като гледах в сайта им ( преди около месец) нямаше миещи роботи.
Виж целия пост
# 44
И аз мисля, че нямат, поне последно като гледах, ама викам да не съм изтървала. Simple Smile

Не ни е шумен, чисти хол/кухня до него е нашата спалня. Някой път го чувам, но в повечето пъти не. Нагласила съм го когато ни е най-дълбокия сън около 2-2,30 ч, изчиства за около час. Чувам го също, ако се заклещи на една тапа зад вратата, която е ограничител да не се удря в стената, защото започва малко да "вие", но това се случва рядко.  Мислим да я сменим тапата с нещо по-високо, че да не се заклещва отгоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия