Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 466
  • 783
# 525
Здравейте! Бих искала да попитам притежателите на робот с моп: Как се процедира, ако имаш килим? Предполагам с моп по килим не може.
И още един въпрос пак за килими:
На това LG http://www.myrobotcenter.eu/en/household-robots/vacuum-robots/lg … m-bot-vr64703lvmb в окомплектовката има основна четка и четка на килими. Следва глупавичкият ми въпрос: а те как се ползват?!? Решаваш, че днес ти е ден за основно чистене на килима, слагаш четката за килими и робота минава навсякъде с нея?!? Или пък по някакъв начин му задаваш зона за чистене само върху килима?
Аз имам един малък килим, но както виждате много ме кахъри тоз' килим Simple Smile
Виж целия пост
# 526
С мопа не може на килим, защото може да пусне там събраното с мопа.
Виж целия пост
# 527
С мопа не може на килим, защото може да пусне там събраното с мопа.


А мопа може ли да се маха и да се чисти килим с такъв модел робот (с моп)?
Виж целия пост
# 528
Seti Beti спряла съм се на същия робот.В момента,в който реших,че този ще бъде и изчезна от сайта на Техмарт,а уж не е стар модел.Въпросът ми е доволна ли си от модела?
От друга страна ме притеснява,че толкова скоро дава дефект.Дали пък не е по-добре да поръчам от Амазон,макар там да е по-скъп модела и да не го доставят до България..
доставя се до БГ ,вчера го получих от Германия цената беше 380 евро май с доставката . Ако те интересува ще проверя .
Виж целия пост
# 529
Май за различни модели пишем.В немския амазон LG HOM-BOT SQUARE VR64702LVM е 586 евро без доставката.А конкретно този модел не се доставя от Амазон до БГ,трябва да се търси посредник.
Виж целия пост
# 530
Май за различни модели пишем.В немския амазон LG HOM-BOT SQUARE VR64702LVM е 586 евро без доставката.А конкретно този модел не се доставя от Амазон до БГ,трябва да се търси посредник.
LG VR 6270 LVMB e моят , твоят не го намирам ,нещо
Виж целия пост
# 531
И "моят" е там,но е почти 586 евро.А посоченият от теб модел  LG VR 6270 LVMB е 549 евро.В края на ноември беше около 450 евро.Тук се комемтираше,че е висока цената,а сега е още по-висока. Wink
Нищо де,аз съм решила да чакам LG HOM-BOT SQUARE VR64702LVM,да видим до кога ще ми издържат нервите.Все пак трябваше да е от Дядо Коледа. Mr. Green
Виж целия пост
# 532
Питахте ме дали съм доволна от LG-то - еми доволна бях докато не се счупи и то ей така от нищото, не мога да си обясня какво му стана. Сега е ПАК на ремонт, не ми се мисли, ако го бях купила от Амазон... в крайна сметка от магазина нямат нищо против да ни върнат парите, но от сервиза се пънат и заради техния протокол не можем да го върнем.
Виж целия пост
# 533
Питахте ме дали съм доволна от LG-то - еми доволна бях докато не се счупи и то ей така от нищото, не мога да си обясня какво му стана. Сега е ПАК на ремонт, не ми се мисли, ако го бях купила от Амазон... в крайна сметка от магазина нямат нищо против да ни върнат парите, но от сервиза се пънат и заради техния протокол не можем да го върнем.
[/quote

С мопа не може на килим, защото може да пусне там събраното с мопа.


А мопа може ли да се маха и да се чисти килим с такъв модел робот (с моп)?

Маха се много лесно. Аз мопа ползвам много рядко. Общо взето след дълга почивка го слагам май само.
Виж целия пост
# 534
Батерията на моята Румянка май взе да се скапва, което е напълно нормално след толкова години вярна абсолютно всекидневна служба. Какви са признаците, че батерията е за смяна, че умувам дали да си поръчам от амазона днес/утре?
Виж целия пост
# 535
След две години оглеждане и чудене и аз съм собственичка на Neato Botvac D85 , страхотен е и чисти перфектно.Разглобявах четката за да чистя косми, оказа се много лесно.Купих го  от myrobotcenter.eu Някой искаше да слага салфетка пред филтъра, проучих въпроса, оказа се че така се намалява всмукателната сила на робота а и може да се повреди, така че не експериментирайте.В комплекта има гребен с ножче , с него се чисти филтъра и се режат космите от четката.
Виж целия пост
# 536
Здравейте, някой връщал ли е на myrobotcenter, надеждни ли са. Чудя се дали да си взема от тях или от амазона. Блазни ме офертата им http://www.myrobotcenter.eu/en/irobot-roomba-620 заради 5 г гаранция
Виж целия пост
# 537
Питахте ме дали съм доволна от LG-то - еми доволна бях докато не се счупи и то ей така от нищото, не мога да си обясня какво му стана. Сега е ПАК на ремонт, не ми се мисли, ако го бях купила от Амазон... в крайна сметка от магазина нямат нищо против да ни върнат парите, но от сервиза се пънат и заради техния протокол не можем да го върнем.
Според мен това си е чист късмет, като с всяка техника  Peace
Какво точно се е "счупило"?
Виж целия пост
# 538
Знаете ли в България с кой куриер се доставят роботите от австрийския myrobotcenter.eu. Оттам тръгва с GLS.
Виж целия пост
# 539
Bertichka, аз бях питала тук дали на някой му се е случвало. Както чисти, блъсне се някъде и казва, че има проблем с right wheel sensor и си спира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия