Прахосмукачка робот - 8 тема

  • 111 465
  • 783
# 690
И аз така съм чувал за тях и гледал ревюта.
Виж целия пост
# 691
Добър вечер! Искам да ви помоля за вашето мнение за navibot-тите и по-точно Samsung Navibot sr8845 (малко стар модел) смятахме и с румба, а след това с хом-бот, ама се спряхме първо на по-евтиния за начало, а именно навибот. Изгледах много видеа с LG, но не всички бях доволен от резултата, след това се спрях на NEATO, но за толкова пари предпочитам ниско платена чистачка.  Joy
Моля ви тези, които са имали navibot или все още имат да споделят мнението си, ще ми е от полза.
П.П. Моделите са irobot roomba 630 / Lg Hom Bot Square / Neato Botvac


Не знам колко е бюджета, но този
http://www.amazon.es/gp/product/B00IZD9Z46?psc=1&redirect=tr … id=A1AT7YVPFBWXBL
през акаунт на регистрирана по ДДС фирма излиза EUR 397,17 с доставката до БГ.
Виж целия пост
# 692
Каква е разликата в тези два модела - http://www.amazon.es/gp/product/B00IZD9Z46?psc=1&redirect=tr … mp;tag=bgma024-21 и http://www.myrobotcenter.eu/en/special-offers/demonstration-and- … as-vorfuhrmodell? Някой поръчвал ли от името на фирма от тези сайтове и наясно ли с ДДС как се случват нещата?
Виж целия пост
# 693
Добър вечер! Искам да ви помоля за вашето мнение за navibot-тите и по-точно Samsung Navibot sr8845 (малко стар модел) смятахме и с румба, а след това с хом-бот, ама се спряхме първо на по-евтиния за начало, а именно навибот. Изгледах много видеа с LG, но не всички бях доволен от резултата, след това се спрях на NEATO, но за толкова пари предпочитам ниско платена чистачка.  Joy
Моля ви тези, които са имали navibot или все още имат да споделят мнението си, ще ми е от полза.
П.П. Моделите са irobot roomba 630 / Lg Hom Bot Square / Neato Botvac


Не знам колко е бюджета, но този
http://www.amazon.es/gp/product/B00IZD9Z46?psc=1&redirect=tr … id=A1AT7YVPFBWXBL
през акаунт на регистрирана по ДДС фирма излиза EUR 397,17 с доставката до БГ.




Е , точно това Неато си купих миналия април . Заслужава си всяка стотинка / въпреки ,че аз го взех за 1200 лв от Бг/  Не знам вече колко пъти като развален грамофон казвам тук , че съм супер доволна  Laughing
Виж целия пост
# 694
Каква е разликата в тези два модела - http://www.amazon.es/gp/product/B00IZD9Z46?psc=1&redirect=tr … mp;tag=bgma024-21 и http://www.myrobotcenter.eu/en/special-offers/demonstration-and- … as-vorfuhrmodell? Някой поръчвал ли от името на фирма от тези сайтове и наясно ли с ДДС как се случват нещата?

Няма ДДС
Виж целия пост
# 695
Каква е разликата в тези два модела - http://www.amazon.es/gp/product/B00IZD9Z46?psc=1&redirect=tr … mp;tag=bgma024-21 и http://www.myrobotcenter.eu/en/special-offers/demonstration-and- … as-vorfuhrmodell? Някой поръчвал ли от името на фирма от тези сайтове и наясно ли с ДДС как се случват нещата?

Няма ДДС

Демек го приспадат? Амазон издават ли ф-ри ако си фирма? Не съм поръчвала досега като юридическо лице.
Виж целия пост
# 696
Поръчвах за приятели-платих цената без ДДС.Ако става дума за амазон,трябва да изчакаш проверка на данъчния номер на фирмата.Става за от 1 до 3 дни.Това при положение ,че нямаш вече регистриран фирмен акаунт.Ако искаш наистина да мине за разход на фирмата плащаш с карта на фирмата,иначе е малко трудно за осчетоводяване.Поне така ми обясни счетоводителката.
Виж целия пост
# 697
И аз съм горд собственик на Румба 621  Simple Smile, взех я за вилата, но ще я командировам там след 2-3 месеца,  засега ще шета из апартамента.
Между хол и трапезария има праг от 23 мм, гадината слиза, но не ще да се качи обратно?  newsm78
В същото време се катери и слиза по краката на един въртящ се стол няколко пъти.  Mr. Green
Чисти не повече от два часа /забравих да засека/ след първоначалното зареждане и се прибра, примигвайки в червено. Значи е батерията, нали, а не, че е изчистила?
След това се зареди, но не тръгна да си дочиства, аз ли трябва да я подсещам, и пак ли ще мине същите места за чистене, защото само под дивана се въртя 15 минути?

Хрумна ми една идея за твоя праг. Ако направиш импровизирана "рампа", широка колкото прага,  през него, от много твърд картон или фазер, може румбата ти да се качва от едната страна и да се спуска от другата. Преди почистване я слагаш, и след това я махаш. Не знам дали разбра каква ми е идеята.

Относно изхабяване на батерията по време на чистене, мисля че румбата няма опция след повторно зареждане да се връща и да продължава оттам, където е спряла. Моето Нийто си има такава опция, но никога не съм стигала дотам, защото той си чисти бързо.
Виж целия пост
# 698
Каква е разликата в тези два модела - http://www.amazon.es/gp/product/B00IZD9Z46?psc=1&redirect=tr … mp;tag=bgma024-21 и http://www.myrobotcenter.eu/en/special-offers/demonstration-and- … as-vorfuhrmodell? Някой поръчвал ли от името на фирма от тези сайтове и наясно ли с ДДС как се случват нещата?

Няма ДДС

Демек го приспадат? Амазон издават ли ф-ри ако си фирма? Не съм поръчвала досега като юридическо лице.

Издават фактури на данъчна основа без да се начислява ДДС т.е. ДДС 0%
Виж целия пост
# 699


Хрумна ми една идея за твоя праг. Ако направиш импровизирана "рампа", широка колкото прага,  през него, от много твърд картон или фазер, може румбата ти да се качва от едната страна и да се спуска от другата. Преди почистване я слагаш, и след това я махаш. Не знам дали разбра каква ми е идеята.

Мислех нещо подобно, но трябва да е тежко, иначе ще го премести, тя точно там някак се засилва.
Имам едно вакантно парче ламинат, ще го пробвам утре, не знам ако само го оставя на пода в ниската част, дали няма да го изкачи и така на два пъти да преодолее прагчето? newsm78
Нищо де, ще я изтърпя, тя е временно тук, но следващата, която ще е за в апартамента, ще й трябва стена и повече джаджи, явно.

Иначе е много симпатична, очаквах да е по-шумна, вече я обичам. Simple Smile

Виж целия пост
# 700
И аз да се отчета поръчах LG-to от myrobotcenter. Модела е VR64703 с моп. Искам да питам някой който го има дали мопа може леко да се навлажнява за да обира по-добре?
Виж целия пост
# 701
Момичетата с новите LG -та как се държат помощничките ? Има ли нещо , което е различно от очакванията ви? Кои функции се справят по -добре?
Моят се представя добре засега, всеки ден го експлоатирам да чисти и го разучавам.
доволна съм, определено е по-прецизен от жената, която ми чистеше. Wink А и не бърбори след мен по цял ден. Mr. Green
намирам , че на режим зиг-заг изпуска някъде боклукчета, примерно станиолени топчета от шоколад.
засега има проблем с един скрин, под който вече два пъти се заклещва и започва да търси дока и да се зарежда. Не мога да преценя дали там му е тясно и когато батерията е на изчерпване не може да излезе или е нещо друго.
Изчаквам да свикна с него още някой и друг ден и да си закупя и един помощник в  миенето на пода. Simple Smile
Виж целия пост
# 702
И аз да се отчета поръчах LG-to от myrobotcenter. Модела е VR64703 с моп. Искам да питам някой който го има дали мопа може леко да се навлажнява за да обира по-добре?

Моят модел не е същият, но принципът е един и същ - мопът не може да се мокри.
Виж целия пост
# 703
А резервни мопове откъде се купуват става ли да се замени след време с някаква микрофибърна кърпа.Не видях да се продава като консуматив.
Виж целия пост
# 704
Доста от вас се чудят каква прахосмукачка да си купят.След поредното почистване на моята Румба 780. заради която специално си купих акумулаторна прахосмукачка,горещо препоръчвам NEATO! Имам и нея. Само,  че от по старите модели.Е няма такова лесно обслужване.Чистила съм и LG която купих на дъщеря ми.имах временно и Румба 660.Така, че само NEATO!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия