Навън започна много да вали, НОЕМВРИйче с ритници мама подлуди - Тема 10

  • 33 503
  • 734
# 390
Като споменахте хемороиди. Някакъв лек? Движа се, знам, че това е важно, но в момента не се търпи положението.
Виж целия пост
# 391
Аз мисля, че все още нямам. Кога се появяват ?
Виж целия пост
# 392
Аз мисля, че все още нямам. Кога се появяват ?

Най-добре никога!  Peace
Виж целия пост
# 393
Охх от години насам, включително от началото на бременността микробиологията ми е била чиста и ето сега накрая... Току що си видях резултата :
Резултат от посявка:
Не се изолираха гъбички.
Микроскопски резултат:
Нормална вагинална микрофлора. Умерено левкоцити
Находка:
Gram positive cocci
Количество: < 10 ^ 3

Коментар: Резидентна вагинална микрофлора
 Мога да отида на преглед в понеделник, но се чудя дали още днес да не звънна на докторката ми за да не бавя евентуално  лечението  Confused newsm78
Виж целия пост
# 394
За хемороиди цикатридина, някакво ново е .... на мен док ми го изписа, но не опрях до него ... сега и сестра ми го ползва.Иначе на морето бях закъсала и се мажех с белия крем на Рачев - минаха от него 😉
Виж целия пост
# 395
Диана, ако са по-малко от 10 на 3 няма от какво се притесняваш.
Виж целия пост
# 396
Момичета, да се похваля, че съм вдигнала хемоглобина от 89 на 105. А TSH ми е 4.53 при референтни стойности 0.27-4.2. Не знам дали е притеснителен резултат.
Виж целия пост
# 397
аз днес бях на ЖК, в понеделник ще пускам ПКК и урина, а днес ходих да си пусна вит.Д да видим как са стойностите  Rolling Eyes
днес доста се поизморих и сега малко ме боли корема, пих 2 нош-па, дано отмине, и бонус бебето си прави яка гимнастика в коремчето  Laughing
Виж целия пост
# 398
  Здравейте , момичета! За хемороидите знам едни билкови таблетки  на Хималая - Пайлекс се казват, има и крем със същото име. Преди година ми се появи един хемороид и с тях успях да го излекувам. За сега слава богу нямам..
 Да се похваля имам вече количка  Laughing Бях се спряла на няколко вида и в крайна сметка взех съвсем друга.Просто като я видях ме грабна, дано само да е и здрава .Cosatto Giggle взех, червена с черно е и има няколко цветя по нея. Много е красива Grinning
 И да се оплача малко , спането става все по-трудно. Докато си намерим място, е голям зор. А и освен това и пръстите на ръцете взеха да ми се подуват. Излизам в 45 дневен болничен преди раждане на 27.09., то не останало.
 Хубав ден от мен  bouquet
Виж целия пост
# 399
Диана, ако са по-малко от 10 на 3 няма от какво се притесняваш.

Благодаря  Hug Ще се консултирам в понеделник, и без това ще съм на тонове. Просто досега находки не са излизали и даже не съм запозната с референтните стойности Rolling Eyes
Виж целия пост
# 400
Бебоче, пиеш ли нещо за ТСХ?
Виж целия пост
# 401
Нищо не пия, Весе. Аз вчера се изследвах и днес видях резултата. Сега звънях на док и той каза, че е висок тоя TSH и в понеделник ще ми изпише нещо. Та ме чакат нови хапове. Но поне каза, че ще намалим скоро малтофера.
Виж целия пост
# 402
Високо е, да. Не исках да те стряскам просто. Щом си говорила с док значи всичко ще се подреди.
Виж целия пост
# 403
Благодаря ти, Весе! Да, ще се подреди.
Ще слушам док и ще си пия хаповете.
Виж целия пост
# 404
Хайде и аз във филма, въпреки че знам,че е нормално .... от вчера е една вяла в движенията, по принцип сутрин като се размърдам и тя започва, а от вчера сутрин никакви такива .... и съм се нанервила яко  ... Оплаках се Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия