ОКТОМВРИ иде, време не остана, бебче скоро ще се гушка в мама! - еп.16

  • 34 885
  • 676
# 105
Добро утро,
   Шмокси, радвам се , че описа какво си преживяла. Браво на теб ! Много силно стискам палци за бебе Любов бързо да се възстанови и да може спокойно да се гушкате. Надявам се да успееш да си спокойна, за да имаш сили да се грижиш за беборанка. Praynig
   P.S. Много е вълнуваща историята за избора на име, дано и донесе много късмет  Hug
Виж целия пост
# 106
Честито на Веси и Стамбули, да са живи и здрава Маря и Петър  Hug  bouquet
Шмокси , искрено вярвам, че днес новните ще са добри и че всичко ще се нареди. Историята за името наистина е вълнуваща  Hug
При мен нищо ново.
Хубав петък  Hug
Виж целия пост
# 107
shmoksi, много вълнуващо как малката Любов си е дошла с името  Heart Eyes Дано бързо да излекуват инфекцията и да можеш да си я гушкаш  Praynig Praynig Praynig Много благодаря и за разказа за раждането  Hug

Бобишана, ух големи драми при теб. Малката сладуранка много нерешителна. Поразмърдай я с чистене, разходки, пък дано реши да излиза  Hug

На мен май сутринта ми падна тапата  newsm78 Поне така изглеждаше, както я описват. То от онзи ден след преглед за разкритие имам леки зацапвания, но това сутринта мисля, че баш тапата си беше. Честно казано, вече ставам доста нетърпелива, искам да идва събитието  Crazy

И да питам нещо опитните мами (въпреки, че се надявам информацията да не ми е нужна, ама по-добре да съм подготвена) - Какво АМ ще препоръчате, ако нещо има проблем с кърменето?  
Виж целия пост
# 108
И да питам нещо опитните мами (въпреки, че се надявам информацията да не ми е нужна, ама по-добре да съм подготвена) - Какво АМ ще препоръчате, ако нещо има проблем с кърменето?   [/color]
Аз бях много доволна от Милумил. Най-същественото ми беше, че не надуваше детето като балон и го засищаше като по каталог. Иначе е алтернатива на Аптамил, с изключително леки разлики и около 10лв в цената.
Виж целия пост
# 109
мога да ти препоръчам да кърмиш, все едно АМ не съществува на тая планета измислено .. така няма да се изкушаваш да купуваш и ептен да си отбиеш детето от гърда Peace трябва си постоянство не с цедене с помпа, не с хранене под час, а под формата на сукане по всяко време и на всяко място Peace
Виж целия пост
# 110
Вълнуваща история, Шмокси! За името и аз си спомням, че беше решено. Съдба! Всичко с инфекцията ще мине скоро. Много често май се случва. Бъди силна и имай търпение.
Аз вчера си мислех, че в отчетната на сина ми имаше практиката всяка майка да разкаже за раждането си, естествено когато има време и възможност. Щях да ви предложа и на вас.
За АМ аз също не ти препоръчвам да вземаш. А ако все пак много се наложи, най-добре първо да видиш дали в борницата са давали и каква марка и след това да вземеш същото. Имай в предвид, че почти всички бебета, когато им се дава АМ за първи път или пък се смени марката на АМ, повръщат на фонтан. Много е страшно защото количеството е изненадващо огромно. Абе като цяло организмът си реагира на изкуствената храна.
Виж целия пост
# 111
Благодаря ви, момичета! Аз със сигурност не мисля да купувам предварително АМ, но понеже нямам никаква представа по въпроса, реших да питам. Като цяло съм доста амбицирана да кърмя и се надявам след всички прочетени съвети, лекции и статии да успея  Praynig
Виж целия пост
# 112
Аз сигурно края на този месец или началото на другия ще разбера ще имам ли възможност да кърмя изобщо или не заради хапчетата за ЩЗ (дали ще имам кърма и ще се справя е друг въпрос), за АМ на мен ми казаха, че поне в началото е хубаво да е това, което са давали в болницата (ако са давали) и може би така ще направя.

Аз още се чудя за епидуралната упойка, хем ми се иска, хем ме е страх...бях решила, че няма да ползвам, ама колкото повече наближава раждането ме хваща шубето и... Embarassed не знам и аз!
Виж целия пост
# 113
И аз се надявам да кърмя, но за всеки случай питах педиатър-хомеопат и АГ-то ако се наложи какво мляко да взимам. И двете казаха - никакви компромиси - Аптамил. Няма да купувам предварително, просто да си знам за всеки случай...
Виж целия пост
# 114
мога да ти препоръчам да кърмиш, все едно АМ не съществува на тая планета измислено .. така няма да се изкушаваш да купуваш и ептен да си отбиеш детето от гърда Peace трябва си постоянство не с цедене с помпа, не с хранене под час, а под формата на сукане по всяко време и на всяко място Peace
Peace И аз искам да дам този акъл:)) Въпреки, че не съм кърмила сина ми, но точно защото тогава незнаех какво да правя като се появиха проблемите......СЕга мисля да следвам горепосочената формула. А за АМ, ако се стигне педиатъра ще ти каже, зависи от някои неща...
Виж целия пост
# 115
Здрасти Simple Smile
Аз нямам какво да разкажа за раждането, тъй като бях планово. Викнаха ме суттинта и в 10 часа ме резнаха. Бързо излязах от упойка и нямам никакви странични екстри. От днес вече ставам, разхождам се, даже ме качихс в стаята, че много планови имало днес и няма място в реанимация. Но бебка казаха утре за да съм напълно готова да я гледкам Simple Smile И такааа Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Добро утро Simple Smile

Шмокси Стискам палци Любов да се оправи бързо и да ти я дадат да си я гушкаш вече  Hug
Направо настръхнах от историята за името, направо страхотно   bouquet

Diamond и аз знам, че е най-добре в болницата да рабереш какво дават и да вземеш същото.

Бобишана вземи някоя дълга разходка направи, възможно ли е още да си с 4 см.  Mr. Green Mr. Green 

Веси последен почивен ден  Mr. Green Изобщо ли няма да ти я дадат днес? Кърмата тръгна ли ти ?

Аз днес ще спрягам глагола мотам се........нищо не ми се прави, а и без това утре ще ни идватт нови мебели, ще си имам работа тези дни, така че .....днес почивка  Grinning Хайде хубав ден на всички
Виж целия пост
# 117
Vessi-bаrabesi, почивай си днес и от утре само гушкане на малката принцеска!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 118

Бобишана вземи някоя дълга разходка направи, възможно ли е още да си с 4 см.  Mr. Green Mr. Green 

Откъде да знам вече какво е възможно?! То няма такава сапунка! Разходката на мен не ми помага по никакъв начин, защото натоварвам само краката, няма раздвижване в таза. После съм си с мускулна треска. Качването на стълби не ми е опция, че ме болят пък колената и остава само добрия стар секс, ама пък ММ се дърпа.  Sick Предприела съм прогресивно-агресивни мерки, ама като гледам и те не дават резултат - качвам и свалям 20килограмовото колело на синковеца, играя народна топка(все като консул) с децата на площадката, даже веднъж скачах на въже с тях, но не с подскоци, а с прескачане на въжето, ама йок. Ще търся някъде малини да ги оскубя и да си запарвам чай. Натам отива работата...
Виж целия пост
# 119
Леле Бобишана какво правиш ти  #Crazy аз едвам се мърдам, пък имам повече от месец още до термин  Laughing не съм качила много, ама ми тежи ама и мнооого съм се обездвижила. Дори и така като изляза някъде и имам болки от няколко дни, които не мога да определя като менструални ли са или стомашно неразположение...продължават към 10 - 15 минути и спират ама акъла си изкарвам, щото ми е рано още  Praynig

А за малините - те май само листата помагат...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия