Нашите кухни - 61

  • 108 292
  • 742
# 120
В нашенско съм виждал само втора ръка.
Виж целия пост
# 121
shadowman,
Да, тези две фурни NEF, които закупиха съседите ми бяха втора ръка.
Довериха ми се.
Модул, ел. елементи са Bosh (Siemens). /каталожни номера/
Скрит текст:
Обаче сглобка, ламарина, механика няма нищо общо с това, което се предлага в БГ.
И мнооого са тежки!  Peace
Виж целия пост
# 122
Понякога си говорим за качеството на стоките тук и мнозинството смята, че е ниско. Ако има 6-7 качество то идва тук,уреди, коли, техника...
Виж целия пост
# 123
Здравейте,

Някой правил ли си е кухня в Хосе Варна? Препоръчаха ми ги, но не виждам никакво инфо в сайта им, което ме учудва newsm78
Виж целия пост
# 124
Хосе (ако пишем за едни и същи) е магазин/склад който предлага разкрой и кантиране на ПДЧ, няй-вероятно някои ви е казал, че там може да си го нарежете и кантирате и после да го сглобите и монтирате сами.
Виж целия пост
# 125
Опитвам се сама да си направя проекта..по принцип ще бъде бяла с плот дъб и гръб плочки, които още не съм измислила...Нещо такова си мисля, но не ме грабва...може би след като се визуализира на 3d ще изглежда различно...приемам всякакви забележки...http://vanyaes.snimka.bg/children/on-line.534404.36150235
Виж целия пост
# 126
Опитвам се сама да си направя проекта..по принцип ще бъде бяла с плот дъб и гръб плочки, които още не съм измислила...Нещо такова си мисля, но не ме грабва...може би след като се визуализира на 3d ще изглежда различно...приемам всякакви забележки...http://vanyaes.snimka.bg/children/on-line.534404.36150235
Моето предложение е да преместиш в ляво, където е нишата с печката хладилника и един висок шкаф изравнен с хладилника като габарити и дебелата стеничка, да я затвориш тази ниша цялата. Печката да отиде на мястото на хладилника. Може печката и мивката да си разменят местата. Пералнята може също да сложиш на другата страна, за да не се вижда от останалото помещение. Останалата част да са ти само долен и горен ред шкафове. Не знам как са ти инсталациите и дали е възможно това. Мога да ти дам линк към подобно затваряне в моят кух. бокс.
Виж целия пост
# 127
Благодаря, може ли линк?

А притеснението ми е, че нишата с печката е дефакто усвоения балкон. И много ми се иска да мога да си сложа скарата или хлебопекарната там, на плота до печката...а не "вътре"... newsm78
Виж целия пост
# 128
Благодаря, може ли линк?

А притеснението ми е, че нишата с печката е дефакто усвоения балкон. И много ми се иска да мога да си сложа скарата или хлебопекарната там, на плота до печката...а не "вътре"... newsm78
Линка на лични, за да не ровиш назад в темата където съм го дала. Ако ще ползваш скара, наистина е по-добре там, моето  предложение е свързано с изгледа на кух.бокс.
Виж целия пост
# 129
shadowman,
Да, тези две фурни NEF, които закупиха съседите ми бяха втора ръка.
Довериха ми се.
Модул, ел. елементи са Bosh (Siemens). /каталожни номера/
Скрит текст:
Обаче сглобка, ламарина, механика няма нищо общо с това, което се предлага в БГ.
И мнооого са тежки!  Peace
Как направихте поръчката за тези уреди и кой ги доставя до БГ?
Виж целия пост
# 130
shadowman,
Да, тези две фурни NEF, които закупиха съседите ми бяха втора ръка.
Как направихте поръчката за тези уреди и кой ги доставя до БГ?
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%B7%D0%B0-%D0% … C%D0%B0?srch=neff
Виж целия пост
# 131
Момичета, нуждая се от помощ! По стечение на обстоятелствата се налага да взема решение за поръчка на кухня за изключително кратко време. Днес получих оферта за кухня Нобилия с размери за долен ред 2,44м, 2.72м и 3,63м и размери за горен ред 2,44  и 2,12. Цената след 30% намаление е 8400 лв без монтаж  за долен ред МДФ и горен ред МДФ гланц. За да се възползвам от тези 30 % трябва да я поръчам до утре вечер!
Въпросите са ми следните:
Имате ли впечатления от кухня Нобилия и какви са те?
Цената от 8400 лв за кухня с такива размери дали е нормална?
Забравих да спомена, че кухнята включва и впечатляващи (поне за мен) механизми за затваряне.
Благодаря ви предварително!  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 132
А в тази цена влиза ли мивка, смесител, мелница, плот? По принцип тези 4 неща са 4 цифрена сума...
Виж целия пост
# 133
В тази цена влизат плот и гръб, без мивка, смесител и мелница. На последното май не държа.
Дават ми и 1500 лв "бонус" да си напазарувам немски уреди или мивка и смесител от тях. От уредите като функции не съм впечатлена макар да изглеждат надеждни (произведени от Бош, Сименс и Електролукс)... Simple Smile Но щом са бонус все ще си избера  Wink
Виж целия пост
# 134
Никой не може да каже дали си заслужава кухнята, голяма е, но няма как да се види. Ся видях, че се продава от айко затова смятам, че цените са им доста завишени и удрят големи отстъпки. Вижте дали кухнята не е мостра щот мострите са на години и пипани от много хора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия