LA REDOUTE.FR - 230

  • 106 060
  • 731
# 510
Това е добра идея, кодовете предполагам също важат?
Да, мила. Кодовете си важат.
Много от вас се чудят и казват, че няма доставка до Германия - има, Германия на френски е Allemagne!!!
Поръчвайте си до Германия - хем по-евтино, хем ще сте спокойни и няма да има кой да ви краде пратките. И процентите са 10%.
А колко е доставката от Германия до Бг на превозвача? Не се ли обезмисля цялата врътка? newsm78
И след като действат кодовете има ли БД до Германия?
Не, безпл.доставка до Германия няма. Плащам доставка+10%.
Виж целия пост
# 511
И колко е доставката до Германия,че да е по-изгодно с превозвач от там,отколкото до БГ да се поръча направо?
Виж целия пост
# 512
За поръчка на стока за 16Е / с кодовете масово такива поръчки правим/ разликата на тотала до България и Германия е 2,5Е. Ако е до килограм се връзва някаква печалба от лев-два. Ако е по-тежка - до Бг излиза по-евтино. И бързо. За по-скъпи поръчки спестяването е повече. По 1,50Е за всеки 10Е към стойността на поръчката. За комбинацията скъпо и леко има резон да се ползва доставка до Германия.
Виж целия пост
# 513
Да и аз такава сметка си направих и май смисъл не виждам,пък,ако няма офис транспортната фирма в града от който си,даже по-скъпо ще излезе,отколкото до Бг с всички такси.
Виж целия пост
# 514
Абсолютно!
Виж целия пост
# 515
Отново имам нужда да пиша на ЛР. Преди пет мин. поръчах артикул с един номер, а в командите излиза с друг номер. Искам да им пиша преди да са ги изпратили да ми потвърдят кой номер имат намерение да ми пратят. Тръгнах с линка от първа страница за контактна форма, но не стигам до никъде. Пробвах и по стъпките, които Меги ми беше дала(в скрития текст са), но и там ударих греда. Нямам правоъгълник с надпис CONTACTEZ NOUS PAR E-MAIL. Писмото не държа да е на френски, ако няма с кого да го преведа, ще го напиша и на английски, но моля да ми помогнете за свързването с тях.  Hug

Скрит текст:
Ако се опитвате да се звържете с тях чрез контактната форма както е дадено на първа страничка, да споделя, че и аз не успях. Благодарение на Megy_25 успях да им пиша като стигнах до формата по по-друг начин. Пробвайте, може да мине и при вас:

В най долната част на страницата има колонки с услуги. Втората колонка е LES SERVICES
LA REDOUTE. Натискате на най-долната опция Questions fréquentes (често задавани въпроси). Като се отвори прозореца отваряте опция 2 Pendant ma commande и там Ma commande en cours (зависи де в какъв процес ви е поръчката, това е ако е изпратена). Отваря се нов прозорец където има черен правоъгълник с надпис CONTACTEZ NOUS PAR E-MAIL. Натискате там и би трябвало да ви се отвори формата.  Peace
Виж целия пост
# 516
Отново имам нужда да пиша на ЛР. Преди пет мин. поръчах артикул с един номер, а в командите излиза с друг номер. Искам да им пиша преди да са ги изпратили да ми потвърдят кой номер имат намерение да ми пратят. Тръгнах с линка от първа страница за контактна форма, но не стигам до никъде. Пробвах и по стъпките, които Меги ми беше дала(в скрития текст са), но и там ударих греда. Нямам правоъгълник с надпис CONTACTEZ NOUS PAR E-MAIL. Писмото не държа да е на френски, ако няма с кого да го преведа, ще го напиша и на английски, но моля да ми помогнете за свързването с тях.  Hug

Скрит текст:
Ако се опитвате да се звържете с тях чрез контактната форма както е дадено на първа страничка, да споделя, че и аз не успях. Благодарение на Megy_25 успях да им пиша като стигнах до формата по по-друг начин. Пробвайте, може да мине и при вас:

В най долната част на страницата има колонки с услуги. Втората колонка е LES SERVICES
LA REDOUTE. Натискате на най-долната опция Questions fréquentes (често задавани въпроси). Като се отвори прозореца отваряте опция 2 Pendant ma commande и там Ma commande en cours (зависи де в какъв процес ви е поръчката, това е ако е изпратена). Отваря се нов прозорец където има черен правоъгълник с надпис CONTACTEZ NOUS PAR E-MAIL. Натискате там и би трябвало да ви се отвори формата.  Peace

Изчакай да ти фактурират поръчката. Понякога преди фактуриране излизат странни неща - други продукти и реф. номера.
Виж целия пост
# 517
 Ето тук имаш:))

Влизаш пак там на questions frequentes ->Apres ma commande ->Mes commandes -> Comment recevoir un duplicata de ma facture

това е пътя сама разбираш, че ако ти пратя линка, ще ти даде за моя акаунт, а това не ти върши работа

Успех, ако не стане пиши на ЛС да не оспамваме тук Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 518
Отново имам нужда да пиша на ЛР. Преди пет мин. поръчах артикул с един номер, а в командите излиза с друг номер. Искам да им пиша преди да са ги изпратили да ми потвърдят кой номер имат намерение да ми пратят. Тръгнах с линка от първа страница за контактна форма, но не стигам до никъде. Пробвах и по стъпките, които Меги ми беше дала(в скрития текст са), но и там ударих греда. Нямам правоъгълник с надпис CONTACTEZ NOUS PAR E-MAIL. Писмото не държа да е на френски, ако няма с кого да го преведа, ще го напиша и на английски, но моля да ми помогнете за свързването с тях.  Hug

Скрит текст:
Ако се опитвате да се звържете с тях чрез контактната форма както е дадено на първа страничка, да споделя, че и аз не успях. Благодарение на Megy_25 успях да им пиша като стигнах до формата по по-друг начин. Пробвайте, може да мине и при вас:

В най долната част на страницата има колонки с услуги. Втората колонка е LES SERVICES
LA REDOUTE. Натискате на най-долната опция Questions fréquentes (често задавани въпроси). Като се отвори прозореца отваряте опция 2 Pendant ma commande и там Ma commande en cours (зависи де в какъв процес ви е поръчката, това е ако е изпратена). Отваря се нов прозорец където има черен правоъгълник с надпис CONTACTEZ NOUS PAR E-MAIL. Натискате там и би трябвало да ви се отвори формата.  Peace

service_client@web.redoute.fr  тук можеш да им пишеш . Peace

service_client
Виж целия пост
# 519
Благодаря ви! Ако не се справя пак ще питам.  Hug
Виж целия пост
# 520
Препоръчахте ми да изчакам фактурирането преди да се свържа с ЛР, но аз не знам какво означава това.  Получих до сега само един имейл с конфирмация за покупката а в "командите" статуса е "En cours". И на двете места номера е грешния. Да чакам ли още?
Виж целия пост
# 521
Препоръчахте ми да изчакам фактурирането преди да се свържа с ЛР, но аз не знам какво означава това.  Получих до сега само един имейл с конфирмация за покупката а в "командите" статуса е "En cours". И на двете места номера е грешния. Да чакам ли още?

аз на твое място им пиша веднага, както е "En cours" те я обработват така с информацията, която носи, по-добре им пиши сега Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 522
Здравейте, момичета,

Не съм пазарувала скоро от ЛР, дали е започнал превозвачът да доставя от Фр или все още е възможно само от сайта до БГ да се поръча?

Поздрави  bouquet
Виж целия пост
# 523
Здравейте,кога започват летните намаления
Виж целия пост
# 524
Dates Soldes d'Été 2016 : début le mercredi 22 juin 2016
Les soldes d'été 2016 débutent le mercredi 22 juin 2016 à  8h du matin et se terminent le 2 Août 2016 (6 semaines).

T.e. 22 юни до 2 август  bouquet bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия