Снимки, направени със смартфон

  • 47 456
  • 744
# 570
Докато се прибирах днес - снимки от колата



Виж целия пост
# 571
Много е красиво!
Виж целия пост
# 572
Орлийн, вторият кадър е все едно от самолет сниман.

***

Една "Мери Попинс"



И орхидеи от изложба в ботаническата:

Скрит текст:




















Виж целия пост
# 573
От тези орхидеи дъхът ми спря.
От мен малко лалета:
Скрит текст:





Виж целия пост
# 574
Току-що се връщам от разходка с детето по разни пътечки. Много ободряващо  Peace
Виж целия пост
# 575
Страхотни снимки,момичета!
Много се радвам и ми действа супер такава гледка.
Виж целия пост
# 576
От мен само "котарак, излезаващ се върху майка си". Мъж ми го е снимал.



Опитах се да направя снимка на нощен Белград през предното стъкло на колата, но хич не ми се получи.
Виж целия пост
# 577

Глухарче, точно преди дребния да се изпльоска отгоре му  ooooh!

Много красив котарак  Heart Eyes
И на OrleanAngel залезът също е много хубав!
А Мери Попинс чак се чудя да питам ли как си успяла да заснемеш...  Laughing Всичките ти кадри са страхотни, но май вече доста пъти съм ти го казвала  Blush
Виж целия пост
# 578
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Аууу снимката на глухарчето много ми харесва Heart Eyes Heart Eyes

И орхидеите, които е снимала Фея много ми хванаха окото Heart Eyes Heart Eyes То цветове, то красота Heart Eyes


Тези лалета в твоята градина ли са  Sunny29? Това червено- жълтото много ми харесва Wink

Това коте как се е разложило от кеф Wink

Виж целия пост
# 579
Сайбър, глухарчето и коментара под снимката са трепач!

АнМариHeart Eyes Така да ми липсват котките... Ама ММ много алергичен към тях...

Орлийн, бижута ли правиш?

***

Ето още един дъждовен кадър, този път с двете Фръцли

Виж целия пост
# 580
Orlean, лалетата са от градината на свекърва ми.
Виж целия пост
# 581
Уж се опитвам Фея Wink

И аз днес се натъкнах на едно много красиво лале пред един хотел Wink

Виж целия пост
# 582
http://scr.hu/0ws9/ofamv

Опитах се да кача снимката в snimka.bg, но я обърна.
Купихме цветята от една баба до метростанцията. Казах на дребния да ги подари на кака си. После от магазина купихме зелена ваза (щерката е фен на зеленото).
Подари ги - цветя във ваза Simple Smile И по едно време викна "ама маи, кака слага вода на цветята"  Laughing

Не съм гледала дали камерата на телефона дали има настройки за червени очи.
Виж целия пост
# 583
Има стрелки за въртене под всяка снимка.
Виж целия пост
# 584
Има стрелки за въртене под всяка снимка.
В snimka.bg ли? Не го намирам т'ва. В телефона си ми е нормална, като я сваля на компа също. В снимка обаче я обърна в хоризонтално положение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия