Снимки, направени със смартфон

  • 47 454
  • 744
# 660
Цъфнала дива мушмула:

Виж целия пост
# 661

Залез на село  Heart Eyes
Виж целия пост
# 662
Какъв огнен залез!!!

*************************
Portrait with red crocs & EE-I-EE-I-O cat
Виж целия пост
# 663
Какъв красавец  Heart Eyes
Виж целия пост
# 664
Мамин златен и глезен ми е той!  Heart Eyes

Днес разхождах кучето и светлината падаше хубаво на една къща в квартала и цялата картинка беше толкова типична за Бостънска събърбия, че ви я снимах!
Suburban Pastoral ©USA by Zhana (SPL), on Flickr
Виж целия пост
# 665
Здравейте момичета, от много време не бях писала във форума, но сутринта харесах вашите снимки и реших да се включа. Simple Smile Честит ви празник и много хубави емоции със семейството! Ето няколко правени с телефон снимки и от мен : - скреж по прозорците на колата.



- морето преди буря













Имам още за показване, но са големи като размер и трябва да си припомня, как ставаше да ги намаля. Simple Smile
Виж целия пост
# 666
˙·٠●Bed●●of●●Roses●٠·˙, страхотни снимки, моля те - не спирай!  bouquet
Виж целия пост
# 667
˙·٠●Bed●●of●●Roses●٠·˙, рибата е просто уникална. Усмихна ме.
Agent Provocateur, голям сладур.

Дядо Йоцо





И честит празник!  Simple Smile
Виж целия пост
# 668
Честит празник на всички, които днес имат повод за това!
Отдавна не съм снимала, но не пропускам вашите снимки.
Ето нещо старо, което може и да съм показвала:


Виж целия пост
# 669
С радост ще споделям още снимки! Благодаря за сайтовете за оразмеряване. Simple Smile

Рибата даже е снимана без светкавица, защото е забранено да се свети на рибките и аз спазвам тези неща. Simple Smile





Виж целия пост
# 670
Виж целия пост
# 671
Виж целия пост
# 672


Последно време само небеса ме впечатляват  Mr. Green
Виж целия пост
# 673
Докато сте на кучешка вълна  Laughing
Виж целия пост
# 674
В духа на предстоящите празници - нещо от миналата година:




П.П. Ако се повтарям - моля да ме извините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия