Снимки, направени със смартфон

  • 47 456
  • 744
# 540
Оооо, Екс! Разкош! Хубаво да си отпочинете  Hug
Виж целия пост
# 541
Да, Фея, това са заснежените върхове на Пирин.
Виж целия пост
# 542
Как ми липсва сняг  Sad
От мен дъга, имах усещането, че мога да я пипна  Heart Eyes

http://prikachi.com/images.php?images/884/8697884Y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/883/8697883Y.jpg
Виж целия пост
# 543
Пейзаж от Сейнт Китс&Невис
От ляво- Атлантика, от дясно- Карибско море.
http://prikachi.com/images/751/8696751X.jpg
Олеееее,останах без дъх.....страхотна снимка  bouquet
Виж целия пост
# 544
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 545
Привет!
Днес снимах това   Hug


Виж целия пост
# 546
И още нещо от мен  Embarassed Laughing

 Embarassed  newsm78 явно е размножителният им период  newsm78 Embarassed
Виж целия пост
# 547
А при нас цъфнаха портокалите...Божествен аромат  Heart Eyes

http://prikachi.com/images.php?images/31/8700031D.jpg
Виж целия пост
# 548



Едно такова дъждовно...
Виж целия пост
# 549
Никога не съм виждала цъфнал портокал на живо.

Сайбър, много приятен кадър.

***

Виж целия пост
# 550
Много е свежарска тази снимка  Cyberspace Wink

Виж целия пост
# 551
От мен пролетни красоти.
Скрит текст:
Магнолия.
Скрит текст:
Обичам градински джаджи, сигурно защото нямам градина  Tired
Виж целия пост
# 552
Cyberspace страхотно се е получило!
OrleanAngel къде е правена снимката? Напомня ми на едни мои снимки,на място,от което често снимам.
Ето го  Hug

В момента само тази откривам.
дането не се виждат снимките  Cry
Виж целия пост
# 553
 newsm78 newsm78 Трябва да е от Ахтопол newsm78 Тази снимка е правена от терасата на хотела, в който бяхме Wink

Странно, аз преди виждах снимките на дането
Виж целия пост
# 554
Уф, вече не знам къде да качвам. Последните са в гугъла  Tired
Дайте идея за някакъв сайт  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия