

, и наистина е хиперактивен. Но това не може да се каже за буйно дете. Моето всички гости потвърдиха, че не сяда за 1мин на дупето си, но това не я прави хиперактивна. С един поглед не може да се слагат диагнози, а това е диагноза, която изисква лечение, от което не че има голям ефект де
И междувременно успя да навре легото в тоалетната та се наложи да бъркам и там, само такава гняс не бях извършвала, хубаво, че беше току-що измита и дезинфекцирана, че поне по-малко гнусно ми беше
- да е наспано, да не е гладно, за разходките и заниманията аз го добавих, но се убедих и все повече се убеждавам, че така децата са спокойни. По тези празници за пореден път гледах деца, които нямат режим, не спят на обяд, вечер се слагат супер късно и после ревяли, че се деряли... Ееееми, ще реват. Препоръчани теми