София - ден и нощ.

  • 170 862
  • 738
# 525
Ще разберем в сряда какво точно се случва.. Много ме е яд, че така намалиха излъчванията....3 дни седмично много малко ми се струва
Виж целия пост
# 526
DqVoLsKi_ChArOvNa, да, визирах факта, че преди Марио заплашваше Стела, а не че сега пак ще го прави Peace

Аз няма да се учудя ако Рая пак легне с него. Най-вече щом разбере, че Дани е спал със Сабина. А и ако нещо на работа се обърка и не й платят ще стане още по-зависима от него и милостинята му Whistling
Да не говорим, че ако продължи с работата като стриптизьорка нищо чудно да легне и с някой клиент ... Напива се преди танца за да не се притеснява и малко да й паднат задръжките. Някой я поръчва да му танцува в скута, черпи я и хоп, пак отваря краката ...
Много предвидими взеха да стават епизодите, повече и от преди Crossing Arms
Виж целия пост
# 527
И аз си мисля ,че Рая може да падне още надолу.
В едно от инфото пишеше ,че стига дъното.Или това се има в предвид  ,че е стигнала дъното.Дискотека , стриптийз ...
Виж целия пост
# 528
Стриптийза не е чак такова дъно. Ако остава по бельо, не позволява да я пипат и т.н. го приемам от части. Та, предполагам, че има още време до дъното Whistling
Виж целия пост
# 529
Стриптийза не е чак такова дъно. Ако остава по бельо, не позволява да я пипат и т.н. го приемам от части. Та, предполагам, че има още време до дъното Whistling
За съжаление и аз си мисля ,че има къде да пада още.
Може би и след като разбере и за Събина и Дани ще се отключи това.
Или пък ще се мотивира  newsm78 и ще се стегне .
Виж целия пост
# 530
Преди малко даваха рекламата, но я хванах накрая. Видях само как шефа й й подава нещо, но нито чух, нито видях за какво става дума Crossing Arms
Виж целия пост
# 531
Преди малко даваха рекламата, но я хванах накрая. Видях само как шефа й й подава нещо, но нито чух, нито видях за какво става дума Crossing Arms
Дава и надницата и и казва ,че се е справила добре  Mr. Green
Виж целия пост
# 532
Като гледам как я мразят сценаристите - нищо чудно да я превърнат в елитна проститутка, а може и да не е елитна ... знам ли
Виж целия пост
# 533
Най - вероятно ще се карат с Марио, защото тя е нагла и се държи тъпо.
Виж целия пост
# 534
Преди малко даваха рекламата, но я хванах накрая. Видях само как шефа й й подава нещо, но нито чух, нито видях за какво става дума Crossing Arms
Дава и надницата и и казва ,че се е справила добре  Mr. Green

Прочетох "наденицата"  Joy

Е не бих казала, че я мразят сценаристите  Whistling

Най - вероятно ще се карат с Марио, защото тя е нагла и се държи тъпо.

 hahaha
Виж целия пост
# 535
Нищо чудно ако тръгне да се дърпа или налага по някакъв начин, да яде шамари от шефа си,а може и от Марио и после да се връща при Дани и да му реве за помощ.
Виж целия пост
# 536
Ооо недей !!! Сабина ще и издере очите . Joy .Пиша през телефона извинявам се ако има грешки .
Виж целия пост
# 537
Аз въобще не мога да предположа как ще се развият нещата. Сценарият е абсолютно нелогичен  Crazy

Хем ми е дразнещ сериала и все се нервя като го дават ,ама не мога да спра да го следя  Laughing
Всички сме така  Mr. Green

Виж целия пост
# 538
Преди малко даваха рекламата, но я хванах накрая. Видях само как шефа й й подава нещо, но нито чух, нито видях за какво става дума Crossing Arms
Дава и надницата и и казва ,че се е справила добре  Mr. Green

Прочетох "наденицата"  Joy





И аз така го прочетох след като пуснах мнението.Препрочитам и викам какво прави тази наденица там.Нали телефона ми с неговия редактор...Оказа се ,че си е надница ми в бързината като теб съм прочела наденица Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Е то с мойто мръсно подсъзнание, сети се за каква наденица си помислих  hahaha и с това "се е справила добре"  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия