♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 938
  • 739
# 480
Яса откак се влюби и стана бяла и добра   Mr. Green


Марти, все едно има телепатия  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 481
И двамата май си спомнят

Малко да поработят
Лека полека
Дефне да подаде молива

Дефне - Между другото  поздравявам ви
Синан - Благодаря Дефне
Йомер - благодаря.

задръжте асансьора
Ела
Да изляза аз
Не остани останете Йомер бей
Има да му обясни
Добре ти си знаеш
Аз ще ти обясня
Йомер се обади да каже на чичо си че се прибира
Дефне го пита дали у тях оставал
Да у мен остава
Бягай да видим колко ще бягаш
Виж целия пост
# 482
Хахахаха - Бягай, да видим колко време ще бягаш  Joy
Виж целия пост
# 483
Дефото жегна Йо в асансьора с това "Кач"   Joy
Виж целия пост
# 484
Яса запознава готвача с Исо.
Виж целия пост
# 485
Какво ще приготвим
Сега ще видиш
А това
да ви е сладко
Какво е това?
Чибо ...
сега е твой ред
Не иска Исо
Виж целия пост
# 486
Яса откак се влюби и стана бяла и добра   Mr. Green


Марти, все едно има телепатия  Mr. Green Hug

ако боядисат и косата й ще е супер
Виж целия пост
# 487
Яса храни Исо с афродизиак  Flutter
Виж целия пост
# 488
Миди  с лимон ли хапват?
Виж целия пост
# 489
Яса откак се влюби и стана бяла и добра   Mr. Green


Марти, все едно има телепатия  Mr. Green Hug

ако боядисат и косата й ще е супер

Едва ли  Peace  Нали има тенденция - лошите мацки да са руси  Crazy


Лаве, стриди  Peace
Виж целия пост
# 490
стриди
Неж, заедно сме  писали
Виж целия пост
# 491
амаааа - дядо да не е останал на пансион в Патрона?
Виж целия пост
# 492
не разбирам защо Патнора трябва да е такъв, да крие в себе си всичко и да не споделя с никой - това не е хубаво
Виж целия пост
# 493
Йомер, наистина ли нищо няма да каже
Какво да каже,уморил се вече
Добре Дефне защо остана каза ли ти нещо?
Добре ти да си иде ли искаш?
Йо наистина ли искаш да си иде ? Виж наистина ли искаш или не искаш
Дъще,защо не ми съобщи ,майка ти ли те повика?
Наистина много се затъжила
Единствената ми
Йо колко хубаво
Ела
Добре дошла
А на теб добре дошъл
Не се ли затъжи
Ела затъжъх се
Направили да хапнат
Добре ,че дойде дъще
Великолепна храна приготвили

Виж целия пост
# 494
Суде излъга Неджми, че Нера не я е накарала да се върне  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия