♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 690
В следващия епизод Йомер няма да е толкова лош и сърдит  Whistling  Щом има желание да учи Дефне как да рисува  Crazy

Виж целия пост
# 691
1 minute ago View translation
#İlişkiDurumuKarışık bu akşam #DurGitme е хаштага
Май в превод е спри,не тръгвай Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 692
В следващия епизод Йомер няма да е толкова лош и сърдит  Whistling  Щом има желание да учи Дефне как да рисува  Crazy


Нормално,неможе само цветя и рози Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 693
Хаштагът за довечера на Статуса е #Bugungunlerden. Превод може ли?  Peace  Разбрах само -  "Днес от дните"  Crazy  Peace

Виж целия пост
# 694
Изгледах Статуса най после между носните кърпи и капките за нос, такава хрема ме е налегнала Sick, милото ме пита за Джан Текин ли редя сълзи   Crazy, не джанъм заради сополите...както и да е. Все повече му набирам на това дърво, да му мисли тази вечер как ще се държи, че ще бъде безмилостно замерян с употребявани кърпички, тъпанар...

Ашка, нещо не ме кефи вече, така че го гледам само иформативно. Вечно тичаща за никъде Дефо, студен Йомер, инфантилна Нериман, нетактичен Кориш, уморен Синан....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....
Виж целия пост
# 695
1 minute ago View translation
#İlişkiDurumuKarışık bu akşam#DurGitme е хаштага
Май в превод е спри,не тръгвай Peace Peace Peace Peace

Ако е това, преводът те е правилен, Вес  Peace

Само не знам кое е вярно  Whistling  

Дано е #DurGitme  Praynig
Виж целия пост
# 696
Хаштагът за довечера на Статуса е #Bugungunlerden. Превод може ли?  Peace  Разбрах само -  "Днес от дните"  Crazy  Peace


Това не е хаштага
А Днес в очакване на Статус на връзката,това всяка седмица го има hahaha hahaha hahaha hahaha
Хаштага е дургитме-спри,не тръгвай Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 697
Вес  Hug

Отивам да се червя в ъгъла  Blush  Mr. Green

Значи  #DurGitme  - урааа  Party 
Джан ще тича подир Айш да не си тръгва от него  Whistling
Виж целия пост
# 698
Вес  Hug

Отивам да се червя в ъгъла  Blush  Mr. Green

Значи  #DurGitme  - урааа  Party 
Джан ще тича подир Айш да не си тръгва от него  Whistling
Еми късно Джан  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Знаех си,но колкото и да се опитва Джан да е лош при А повече се получава.Нейните думи и постъпки болят повече.В този епизод ще е същото Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мурат печели поне засега Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 699
Изгледах Статуса най после между носните кърпи и капките за нос, такава хрема ме е налегнала Sick, милото ме пита за Джан Текин ли редя сълзи   Crazy, не джанъм заради сополите...както и да е. Все повече му набирам на това дърво, да му мисли тази вечер как ще се държи, че ще бъде безмилостно замерян с употребявани кърпички, тъпанар...

Ашка, нещо не ме кефи вече, така че го гледам само иформативно. Вечно тичаща за никъде Дефо, студен Йомер, инфантилна Нериман, нетактичен Кориш, уморен Синан....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....
И аз спрях да гледам Ашка с вас,чакам си превода и това е.Сериала вече не ме влече като в началото Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 700
Вес  Hug

Отивам да се червя в ъгъла  Blush  Mr. Green

Значи  #DurGitme  - урааа  Party 
Джан ще тича подир Айш да не си тръгва от него  Whistling

Напомня ми на песента на Васко Кеца:

Спри, не си отивай,
ще ми биде тъжно...

Виж целия пост
# 701
....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....
Както винаги точна, пряма и до болка откровена  Joy Joy Joy
Харесваше ми в турския римейк на Малки сладки лъжкини, но аз гледах няколко серии само, защото съм фен на оригинала и съм го изгледала до край.
Виж целия пост
# 702
....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....
Както винаги точна, пряма и до болка откровена  Joy Joy Joy
Харесваше ми в турския римейк на Малки сладки лъжкини, но аз гледах няколко серии само, защото съм фен на оригинала и съм го изгледала до край.
Оригинала има ли финал?
Виж целия пост
# 703
Не знам дали ще има 7ми сезон. Със сезон 6 уж всичко приключи и се разкри.
Виж целия пост
# 704
Явно само аз съм наобратно - Статуса го гледам само информативно и не ме влече  чак толкова. Confused
Нуждите от драма си ги запълвам с Парчетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия