♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 300


Видео от снимачната площадка от 1.10.2015 г.

http://tvsensin.com/video/iliski-durumu-karisik-setinden-anlar
Виж целия пост
# 301
Ох, Гор  Hug  Машалла на момчето  Crazy

Обаче уж тъкмо го похвалих, че спортува и купони йок, и той веднага снощи ме е опровергал  Whistling  Да е жив и здрав  Flutter

Ибо и компания  Crazy




Нова снимка от сета на Статуса  Laughing  Някой ще плава с яхта или кораб  Mr. Green  Дали към Венеция или Айвалък, ще разберем утре вечер  Crazy

Виж целия пост
# 302
Неж, според  мен купонджийската снимка не е нова, просто сега е качена.Виж го какъв мустак има.. newsm78, пък оня ден с кануто и катеренето нямаше такова нещо..
Виж целия пост
# 303
Герчектен, Гор  Peace  Подлъгах се аз в бързината  ooooh!  Да си призная - да беше по плочки - да забележа разликата, ама на мустака не обръщам внимание много-много  Crazy


Ох, отивам да се лекувам в едно отделение  Flutter  че дано за довера да имам сили за Йомеровата баклава  Whistling
Виж целия пост
# 304
Конкуренцията днес.
Виж целия пост
# 305
Аааа,Ванче аз конкуренция не видях!!! Hug Ние сме на точната позиция турени...
Виж целия пост
# 306
Аааа,Ванче аз конкуренция не видях!!! Hug Ние сме на точната позиция турени...

А дано  Praynig

"Черна роза" още ли го снимат?  Shocked  Как ме е яд, че бг телевизия не му закупи всички излъчени серии, а върти все едно и също  ooooh! Crossing Arms Naughty
Виж целия пост
# 307


Прощавайте, уча се. Embarassed

Нежииии,  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm44
Виж целия пост
# 308
Сардеее  Hug Hug Hug

Ти си моята гордост!  Heart Eyes  Мартини, м? Wink  Laughing 

Една снимка на Баръшко или Памирко ако ни донесеш - няма да ти се разсърдим  Laughing  
Виж целия пост
# 309
Темпи, Нежи, ще го подхвана и ААА - видях, че Йозгю Намал играе, а тя ми е любимка. Серхатчо не ми е в топлистата, ма няма го връщам, я...
Виж целия пост
# 310
Йозгю Намал играе ли в ААА?
Виж целия пост
# 311
Темпи, Нежи, ще го подхвана и ААА - видях, че Йозгю Намал играе, а тя ми е любимка. Серхатчо не ми е в топлистата, ма няма го връщам, я...

Тази не съм я виждала там...  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 312
Темпи, Нежи, ще го подхвана и ААА - видях, че Йозгю Намал играе, а тя ми е любимка. Серхатчо не ми е в топлистата, ма няма го връщам, я...

Тази не съм я виждала там...  newsm78 newsm78
И аз мисля,че не играе в сериала Peace Peace Peace Peace Peace
Тя не е играла в сериал след Милост нали?
Виж целия пост
# 313
Темпи, Нежи, ще го подхвана и ААА - видях, че Йозгю Намал играе, а тя ми е любимка. Серхатчо не ми е в топлистата, ма няма го връщам, я...
Тази не съм я виждала там...  newsm78 newsm78
И аз мисля,че не играе в сериала Peace Peace Peace Peace Peace
Тя не е играла в сериал след Милост нали?

Доколкото знам сега си гледа бебчето.
Виж целия пост
# 314

Ох, бе, стреснах се.Като слагате Гупсето пускайте предупреждение  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия