На море в Гърция 2015 - VIII

  • 100 093
  • 760
# 150
А удобно ли ще е човек да отседне в Амудя, но вечер ходи да хапва и да се разтъпче в Парга..или идва твърде далече  Thinking
Виж целия пост
# 151
Благодаря Параход  Hug
Ще поогледам още, защото и аз самата не съм решила в кой край точно искам да отседнеме.
И аз оглеждах Амудия, тя е на 20км от Парга, но както е писала Параход има доста завои, така че много зависи как ще действат на някой след вечеря тези завои.
Съфорумка беше споменала, че Луца-Врахос като дестинация е добре за настаняванеа, защото си по средата и към Парга и надолу може да се разгледа.
 ooooh! отивам да разглеждам и да се чудя все още къде искам по точно да отседнем.
Виж целия пост
# 152
Амудия точно е в ниското, на устието, там пътят е хубав. Той по принцип си е хубав, де, просто Парга-Превеза е 1 ч. Като го сложиш в двете посоки - става 2.

Иначе доста хора от темата са отсядали в Амудия напоследък, не е проблем ходенето до Парга. Повече завои са на север, към Пердика и Сивота. И ако объркаш къде да слезеш към Парга от магистралата, става забавно някой път Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Назад се питаше и коментираше за Комица. Никога не се бях фокусирала да го снимам досега Simple Smile днес направих. Така изглежда през зимата, когато не се почиства с месеци и приливът и вятърът мъкнат всичко, през лятото е значително по-чист. Камъните са към къмпинга и подветрената страна, откъм Неа Рода.

Към къмпинга


Пред вили Атос и към Атон


Пред некви други луксозни вили, чието име не знам. Яко са застроили последните години
Виж целия пост
# 154
Амудия точно е в ниското, на устието, там пътят е хубав. Той по принцип си е хубав, де, просто Парга-Превеза е 1 ч. Като го сложиш в двете посоки - става 2.

Иначе доста хора от темата са отсядали в Амудия напоследък, не е проблем ходенето до Парга. Повече завои са на север, към Пердика и Сивота. И ако объркаш къде да слезеш към Парга от магистралата, става забавно някой път Simple Smile
Благодаря, Параход  Simple Smile Аз съм започнала с плановете за следващото лято, и усилено разглеждам Йонийското крайбрежие и острови. Мисля, че достатъчно дълго ги отлагах.

Хубави снимки!
Виж целия пост
# 155
Здравейте.Да си пусна питането и в тази тема,че нещо  с това хубаво време навън  някак ми е лятно вече Simple Smile Събирам мнения за Посиди- Касандра.Ако има и почивали в ходел Долфин бийч, ще се радвам   да ги споделите Praynig Всяка информация за района ще ми е от  полезна.Почивали сме  на другите ръкави,  но  на Касандра- не сме отсядали досега
Виж целия пост
# 156
била съм в Посиди, но беше извън сезона. тогава ми хареса, но аз обичам по-спокойните места. нямам представа как е в сезона.
Виж целия пост
# 157
МАРАЯ 11,за Konsta apartments мога да кажа само хубави неща.Апартаментите са много добре обзаведени,имат всичко необходимо в кухненския бокс,широки тераси  с изглед към морето,голяма градина за децата.Чисто е ,бельото се сменя на 3 дни.На плажа бяхме само в деня на пристигането.Има големи камъни в морето.Обикаляхме плажовете от Парга до Превеза всеки ден.Бяхме и на круиз до Паксос и Антипаксос.Ако не ви плаши пътуването,мястото си струва като база за настаняване.В Превеза ходихме да вечеряме.Разходихме се и до Лефкада.
Виж целия пост
# 158
 Hug благодаря на nursebogi , капарирах си за там и за да не е само запис искам да кажа, че имам покана за нов потребител Transferwise - безплатен превод до £3,000, ако на някой му се наложи.
Виж целия пост
# 159
била съм в Посиди, но беше извън сезона. тогава ми хареса, но аз обичам по-спокойните места. нямам представа как е в сезона.
И ние обичаме спокойни места.Ще сме през месец май.За плаж не е целта, а по-скоро  смяна на обстановката и разходки по целия ръкав.В кой хотел сте били? Може ли да препоръчаш място за настаняване? Не търсим лукс.
Виж целия пост
# 160
http://www.possidiparadisehotel.com/bg/

Не е лукс, но не е никак лошо.
Виж целия пост
# 161
Ще си позволя да пусна линк към тема за дарителска кампания  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=882727.0 .
Сумата не е огромна и с малко помощ от нас,ще се събере.
Виж целия пост
# 162
http://www.vesti.bg/bulgaria/silen-trus-v-gyrciia-ima-zhertvi-ra … -i-shteti-6045577

Земетресение с магнитуд 6,1 по скалата на Рихтер на Лефкада.  Sad
Най-сериозни са щетите около Василики. Бяхме там това лято. Наистина, човек взема лошите новини много по-лично, когато се отнасят за места и хора, които познава.
Виж целия пост
# 163
Ние минахме през Василики напът за Кефалония в края на септември. Sad
Виж целия пост
# 164
Сега видях новината, моя приятелка, която живее на Кос, е пуснала това:
http://www.grreporter.info/zhertvi-i-razrusheniya-ot-silnoto-zem … e-v-levkada/18217

Горките хора  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия