На море в Гърция 2015 - VIII

  • 100 090
  • 760
# 180
Нито това на снимката е Егремни, нито там има ситен и мек пясък.... Ама карай... Важното е да се пълнят изданията. Журналистика по български.
Виж целия пост
# 181
ЕЕ много гадно.
Виж целия пост
# 182
: Vivi верно ли?!
Виж целия пост
# 183
Това за ситния и мек пясък са го преписали от вчерашните статии. Още вчера се замислих къде е тоя ситен и мек пясък там, защото ние бяхме с акваобувки, но реших, че може да е по-далече, до където не стигнахме. Laughing
Виж целия пост
# 184

Този плаж - на снимката от линка - http://bradva.bg/sites/default/files/styles/640x/public/field/im … jpg?itok=EXxnYMlM - не е Егремни, а Порто Кацики. За него нищо не се е чуло. Срутванията са на Егремни - http://www.mytripolog.com/wp-content/uploads/2011/05/egremni-bea … ece-wallpaper.jpg
Виж целия пост
# 185
Момичета, тъй като застудя тия дни,- започнах планиране на лятна почивка Simple Smile-  Смятам този път да е остров Крит. Ориентирайте ме за град или селце с хубав плаж и заведения. Общо взето това са ни изискванията, не държим на лукс място за спане. Гледах сайта към който е даден линк и оставам с впечатление, че доста подухва вятър на повечето плажове, а мен много ме боли глава от вятъра. Таке, че моля, ако някой има лични впечатления и препоръка да сподели.  bouquet
Виж целия пост
# 186
Крит с едно настаняване трудно се получава, трябва да се местиш, кажи, до къде ще летиш/плаваш, да те ориентирам  горе-долу нещо.

За начало разгледай тези два сайта:

http://www.cretanbeaches.com/en/ - бях полудяла от ровене, докато си избера закътани плажове.

http://www.tocrete.com/chania/routes/1481-routes-chania, по-специално секцията "Маршруты из ...", виж, какво би представлявало интерес за теб, и после да избираш място, удобно за изходна точка.
Виж целия пост
# 187
Крит с едно настаняване трудно се получава, трябва да се местиш, кажи, до къде ще летиш/плаваш, да те ориентирам  горе-долу нещо.

За начало разгледай тези два сайта:

http://www.cretanbeaches.com/en/ - бях полудяла от ровене, докато си избера закътани плажове.

http://www.tocrete.com/chania/routes/1481-routes-chania, по-специално секцията "Маршруты из ...", виж, какво би представлявало интерес за теб, и после да избираш място, удобно за изходна точка.

От Солун до Chania смятам да летим. Там да наемем кола. Но все пак ми се ще да не се местим всеки ден.
Виж целия пост
# 188
Аз от тези останах доволна, http://www.cretarent.gr/.

На изток до къде най-далече смяташ да стигнеш?

За билетите е още рано, около февруари са ниски цените. За кой месец си намислила пътуването?
Виж целия пост
# 189
Аз от тези останах доволна, http://www.cretarent.gr/.

На изток до къде най-далече смяташ да стигнеш?
О, благодаря много  bouquet Ще ги видя тези за кола определено. Иначе не знам докъде. Ние обичаме да обикаляме и да разглеждаме. Четох и пътеписи на пътували до Крит, много ласкаво се изказват за Ретимно като градче.  Може би да разделя нощувките по 3 на определено място? Мисля 6 нощувки да направим.
Виж целия пост
# 190
На мен старият град на Ханя ми харесва чувствително повече от Ретимно, но това е лично мнение.
Ако не ви се спуква от път с цел подробно изследване на острова, можете да се фокусирате и само върху частта западно от Ханя - Елафониси, Балос, Фаласарна.


Виж целия пост
# 191
Малко са, на мен 13 мога да кажа, че не ми стигнаха, видях малко по-подробно около Ханя, 8 нощувки и 5 в района на Агиос Николаос, бяло петно ми остана Ретимно, юга и т.н. Зимата е пред нас, ще си пишем дълго, дълго Laughing
Виж целия пост
# 192
6 нощувки са много малко, за да се местите. Останете в района на Ханя и от там може да обиколите плажовете, които Параход каза и да направите разходка за ден до Ретимно.
Аз букнах кола за майка ми от тази агенция и излезе 14Е на ден с включена застраховка. Останаха доволни. Това за края на септември. Във висок сезон ще е по-скъпо.
Виж целия пост
# 193
На мен старият град на Ханя ми харесва чувствително повече от Ретимно, но това е лично мнение.
Ако не ви се спуква от път с цел подробно изследване на острова, можете да се фокусирате и само върху частта западно от Ханя - Елафониси, Балос, Фаласарна.



Благодаря Параход bouquet. Вие къде нощувахте?  
Виж целия пост
# 194
В Ханя, в стария град, но аз съм ходила през зимата, та не съм търсила плажа да е наблизо Simple Smile

Зимата е пред нас, ще си пишем дълго, дълго Laughing
Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия