На море в Гърция 2015 - VIII

  • 100 090
  • 760
# 240
За това лято и ние планираме гръцко море, но това което искам е май само в представите ми Confused
Иска ми се нещо спокойно (вила, бунгало) на самия плаж, а не в близост, с оборудвана кухня и някое и друго заведение в близост за разнообразие. Иска ми се естествено и плажа да е хубав, пясъчен, но ако има и малко скали в съседство ще е рай Crazy
Ако някой има предвид нещо подобно ще се радвам да сподели Hug а аз продължавам да търся.
Виж целия пост
# 241
За това лято и ние планираме гръцко море, но това което искам е май само в представите ми Confused
Иска ми се нещо спокойно (вила, бунгало) на самия плаж, а не в близост, с оборудвана кухня и някое и друго заведение в близост за разнообразие. Иска ми се естествено и плажа да е хубав, пясъчен, но ако има и малко скали в съседство ще е рай Crazy
Ако някой има предвид нещо подобно ще се радвам да сподели Hug а аз продължавам да търся.

Всички го търсят тоя пясъчен самотен плаж. На 100 км от границата с евтината вила. И аз чакам някой да сподели има-няма 15 години.  Grinning
Виж целия пост
# 242
 Mr. Green  ooooh!
Виж целия пост
# 243
Иска ми се нещо спокойно (вила, бунгало) на самия плаж, а не в близост, с оборудвана кухня и някое и друго заведение в близост за разнообразие. Иска ми се естествено и плажа да е хубав, пясъчен, но ако има и малко скали в съседство ще е рай Crazy

Звучи ми като залива Дестиника до Торони - Ситония.

http://www.atlantisapartments.gr/gr/

http://www.ktimamploska.gr/toroni-halkidiki-studios-apartments/en/

Огледай и зоната преди Йерисос на съседния ръкав - на Какудия бийч

Не се подлъгвай по Вурвуру. Плажът на самото село е кофти. Но ако ви се пътува 5-10 мин. с кола има хубави плажове.

Успех в избора Simple Smile
Виж целия пост
# 244
За това лято и ние планираме гръцко море, но това което искам е май само в представите ми Confused
Иска ми се нещо спокойно (вила, бунгало) на самия плаж, а не в близо

В Кавала има такива места. Наблизо е и са много приятни.
Виж целия пост
# 245
Благодаря! bouquet
Пратих запитване за едно местенце в Керамоти. Оглеждах и Волос и Паралия-имаше не лоши варианти макар и не точно каквото си го представях Confused
Виж целия пост
# 246
Liani, помислете за наемане на кемпер. Паркирате се на първа линия и си имате всичко необходимо.
Виж целия пост
# 247
Здравейте, дали някой може да сподели мнения за Неа Врасна? Харесахме си
Amalthea Mare там, има хубави отзиви в travel advisor... А самият курорт как е? Подходящ ли е за семейства с малки деца? Ние сме с два броя, на 6 и 2 години  Simple Smile Ще ни е за първи път в Гърция  Mr. Green
Виж целия пост
# 248
Има цяла тема, посветена на Врасна ooooh!
Виж целия пост
# 249
Има цяла тема, посветена на Врасна ooooh!
Благодаря за линка.  И за емотикона
   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 250
Туристическия бум последните години много променя света въобще.Анна сигурно си спомня на времето капацитета на Златни Пясъци беше 17 000  на Сънито към 30 000 сега за същите места се говори за 100 000 , 200 000 , 400 000.Същото е и в Гърция , Турция , Испания (там се стигна и до разрушаване на хотели).Дубаи преди 20 год. беше арабско село , сега е мегаполис в които има 7* хотели с Апартаменти по 20 000$ на ден.Ако все пак търсите по спокойно вижте за времето до 20 юни и след 1 септември.Тогава децата и студентите са още на училище .Опция също е да слезте по надоу от Лариса , примерно полуостров Пелион , остров Евия или Пелопонес.
Виж целия пост
# 251
Да ви се оплача, опитах се да вдъхновя половинката за Крит, но той като видя цените и се фръцна. Изобщо не се впечатли от Елафониси, приличал му на гьол.
Сега не знам къде ще почиваме това лято, никъде не ми се ходи, исках Крит.
Виж целия пост
# 252
Цените на какво? Сигурно за ферибота говориш, защото той си е наистина скъп. Ние ще ходим със самолет и абсолютно всичко останало, което съм резервирала на Крит (кола, нощувки), е може би от най-добрите цени, които сме виждали в Гърция.
Виж целия пост
# 253
Moharet, може ли да споделиш откъде си наела кола?
Виж целия пост
# 254
Ето в тази агенция ми дадоха добри цени (малко по-ниски от сайта). През септември бях букнала от там за майка ми и нямаше никакъв проблем. Евхен ползваха услугите на друга агенция пак с подобни цени и останаха доволни, но не помня коя беше  Embarassed На Крит се намира рент-а-кар на много прилични цени от порядъка 15-20Е за юни/септември.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия