Враца 38

  • 95 973
  • 739
# 390
Здравейте, ще се включа по темата със зъболекарите, тъй като работя в тази сфера. Няма само детски зъболекари, но водят доста дечица при д-р Пелова (съпругата на д-р Пелов), казват, че е много мила, също др Цветанка Иванова и д-р. Милушева на Благоев, която преди години е била детски зъболекар в стоматологията до колко знам.Иначе всеки стоматолог би прегледал детенце, въпроса е лекаря да е търпелив и все пак да има някакъв подход към децата Simple Smile което няма как да се разбере преди да отидете на преглед Simple Smile иначе добри стоматолози има доста. Аз лично съм фен на по младите (не искам да обидя никой от по-възрастните), просто по-младите се стараят повече според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 391
Здравейте, има ли майки от комплекса с малки бебчета. Търся си компания за разходки като се стопли 😊
Виж целия пост
# 392
sunny82_g     намира се на ул.Никола Вапцаров 2  , там са няколко зъболекари тел 0896107509  и   0876371702 д-р Димитър Баросов  млад доктор е

Аз гледам да са внимателни,оборудването,техника,инструменти да са им добри . В Русе има св.Аполония  дентална  клиника ,специалисти с кеф сядам там...въпреки че  съм от мнооого страхливите . Детският им кабинет е пълен с играчки,плазма пускат им филчета докато ги работят децата, въобще предразполагат ги . Но тук още не съм се ориентирала в докторите .

Момичета ако някои се интересува от шофьорски курсове  категория В , да ми пише или да посети фейсбук страницата на мъжът ми https://www.facebook.com/www.avtoshkola.bg/?fref=ts 
Виж целия пост
# 393
sunny82_g     намира се на ул.Никола Вапцаров 2  , там са няколко зъболекари тел 0896107509  и   0876371702 д-р Димитър Баросов  млад доктор е

Аз гледам да са внимателни,оборудването,техника,инструменти да са им добри . В Русе има св.Аполония  дентална  клиника ,специалисти с кеф сядам там...въпреки че  съм от мнооого страхливите . Детският им кабинет е пълен с играчки,плазма пускат им филчета докато ги работят децата, въобще предразполагат ги . Но тук още не съм се ориентирала в докторите .

Момичета ако някои се интересува от шофьорски курсове  категория В , да ми пише или да посети фейсбук страницата на мъжът ми https://www.facebook.com/www.avtoshkola.bg/?fref=ts 

Simple Smile Благодаря за инфото, ама аз се интересувам от хирург Wink
Виж целия пост
# 394
sunny82_g     намира се на ул.Никола Вапцаров 2  , там са няколко зъболекари тел 0896107509  и   0876371702 д-р Димитър Баросов  млад доктор е

Аз гледам да са внимателни,оборудването,техника,инструменти да са им добри . В Русе има св.Аполония  дентална  клиника ,специалисти с кеф сядам там...въпреки че  съм от мнооого страхливите . Детският им кабинет е пълен с играчки,плазма пускат им филчета докато ги работят децата, въобще предразполагат ги . Но тук още не съм се ориентирала в докторите .

Момичета ако някои се интересува от шофьорски курсове  категория В , да ми пише или да посети фейсбук страницата на мъжът ми https://www.facebook.com/www.avtoshkola.bg/?fref=ts 



Зъболекаря Баросов Не бих го препоръчала Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Темата за зъболекарите може да се коментира доста.

Както и преди съм писала, по-малкото ми дете е проблемни зъбки. Скоро ще стане на 5г. и едва сега започна да разрешава някой да й погледне в устата.
За тази д-р Милушва на Благоев, моя позната ми каза , че е чувала писъци на деца от кабинета й, тъй като работи на етажа , на който и тя. Напълно й вярвам на думите. Може да е добър зъболекар, но не е за малки пациенти.

Д-р Евгениева я харесвам как работи с деца, но пък е по майчинство. Брат й също е зъболекар, водя баткото при него, и добре се разбират. Интересно му е, пита го за машинките, а пък той е търпелив и му обяснява кое какво е.
За д-р Рачев, споменат по-назад в темата чувам добри отзиви, и че има подход към децата.

sunny82_g
, за хирург се сещам единствено за д-р Кюркчийски.
Виж целия пост
# 396
Др Чолашки е много добър хирург.
Виж целия пост
# 397
И моя съвет е за д-р Чолашки, в момента е началник на отделението по хирургия.

Да питам - някой скоро раждал ли е във Враца? Някаква актуална информация как седят нещата? По-специално д-р Кръстев ме интересува, защото доколкото разбрах всеки си имал различна цена за водене на раждане...
Виж целия пост
# 398
последното инфо, което имам е че взима 1000лв - нормално раждане
Виж целия пост
# 399
Здравейте
Къде мога да си намирам хубави плодове и зеленчуци, защото мисля да захранвам сина ми?
И в града има ли био магазин?
Виж целия пост
# 400
В Лидл има био зеленчуци
Виж целия пост
# 401
Още по добре от някое село, но сега няма нищо сезонно.
Виж целия пост
# 402
Здравейте
Къде мога да си намирам хубави плодове и зеленчуци, защото мисля да захранвам сина ми?
И в града има ли био магазин?

По-добре разпитайте около вас, някои роднина или познат, и вземете от някое село малко каротфи, моркови и тиква, пащърнак ( ако се отглежда това кореноплодно) за начало. То така или иначе захранването става постепенно. Лично аз съм много скептична към "био-еко" магазините. Ако нямате възможност за домашни зеленчуци, по-добре пюрета на Хип или някоя друга читава марка, отколкото зеленчуци, които не е ясно от къде са дошли, как са произвеждани и т.н. Споделям лично мнение, не ви задължавам Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Здравейте
Къде мога да си намирам хубави плодове и зеленчуци, защото мисля да захранвам сина ми?
И в града има ли био магазин?

По-добре разпитайте около вас, някои роднина или познат, и вземете от някое село малко каротфи, моркови и тиква, пащърнак ( ако се отглежда това кореноплодно) за начало. То така или иначе захранването става постепенно. Лично аз съм много скептична към "био-еко" магазините. Ако нямате възможност за домашни зеленчуци, по-добре пюрета на Хип или някоя друга читава марка, отколкото зеленчуци, които не е ясно от къде са дошли, как са произвеждани и т.н. Споделям лично мнение, не ви задължавам Simple Smile

И аз така мисля. Или от село или по добре хубаво пюре , преминало всички тестове и проверки по качеството.
Виж целия пост
# 404
Ох, то това със селските продукти също не е много сигуурно вече, защото не знаешс какво си пръскат продукцията. Аз преди години много обичах селските домати на баба ми, докато веднъж не видях че ги пръска с някакъв препарат- мисля Б58, който се оказа силно отровен. Бяха й го дали, за да са здрави доматите. И малко спрях да ям  Laughing В момента има доста ограничен избор от натурални продукти, тъй че и аз бих препоръчала готови пюрета  Peace  С второто ми дете- родено януари се сетих отрано и си бях замразила всякакви зеленчууци на кубчета в сезона им и му готвех, но за първото не се бях сетила и кара на пюрета.
Иначе био зеленчуци мисля че има и в Била, освен в Лидл. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия