Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 361
  • 724
# 285
Хаа, супер!  Heart Eyes
Леко бременеене и на теб! И само положителни емоции Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Лили аз съм си нервна по природа  ooooh! ooooh! и все си викам по спокойно ама ей на не се кротвам. Че усещат бебетата усещат ..... ох не знам какво да мисля вече  Thinking А съм на преглед чак на 15.10 ще откача дотогава  Joy Joy Joy
Ти в коя седмица си ?
mierin в 23 седмица съм,ей сега малкото човече се поразмърда и се поуспокоих.Дано и при теб скоро бебка се пораздвижи,че наистина си е голямо притеснение.И до моя преглед има доста време,чак на 19.10.
МегитО,добре дошла!
Виж целия пост
# 287
Къде си на преглед на 15ти?

В Св.Петка при моята доки  Grinning
Аба имаше някакви леки движение преди малко, но слабичко  ooooh! ooooh!
Не мога да търча за всяко нещо при доки пък и тя е в отпуск сега. Не, че не мога да отида до Надежда ....не знам. Дано се пораздвижи  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 288
Здравейте всички Simple Smile
А съм на 27 години от София, първа бременност, очаквам момиченце на 09.02.2016г Simple Smile И реших, че е време да започна да следя темата и отвреме навреме да ви тормозя с въпроси  Grinning
Поздрави! Simple Smile
Как обичам да добавям нови мами в групатааааа  hug
В петък това са ми само положителните емоции  Tired Както вали и е мрачно навън си мечтая само да съм си вкъщи, с отворен прозорец, одеалце, чаша чай и някоя книжка... Идилия...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вместо това седя на работа и броя секундите до 17.30... Сградата днес ми изглежда като ада, само че с луминесцентно осветление и ако служебния ми телефон звънне още веднъж, ще му прегреза кабела (после ще има да ме четете по вестниците  hahaha )
Даже започвам да имам нечисти помисли към компютъра hit
Виж целия пост
# 289
Къде си на преглед на 15ти?

В Св.Петка при моята доки  Grinning

М добре... аз съм в Надежда на 15ти... ако се притесниш повечко, просто иди да те видят в спешния Simple Smile
Виж целия пост
# 290
prikazzka ще изкарам и този ден  Peace ако нещо не се появят движения утре ще отскоча до Надежда. Ох само притеснения. Някой въобще не обръщат внимание някой ще откачим  Mr. Green

Елизка стига млати компа не ти е виновен  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 291
Елизка стига млати компа не ти е виновен  hahaha hahaha hahaha  
Виновен е, виновен е... ако имаше и грам инстинкт за самосъхранение, щеше да се е изключил сам  hahaha Ама явно е смел и си работи безотказно ... След 3 часа и 25 минути ще се свърши.... 3:24:59... 3:24:58... 3:24:57... 3:24:56....3:24:55 .... 3:24:54 .... 3:24:53 .... 3:24:52 ...   Joy
Виж целия пост
# 292
Елизка стига млати компа не ти е виновен  hahaha hahaha hahaha  
Виновен е, виновен е... ако имаше и грам инстинкт за самосъхранение, щеше да се е изключил сам  hahaha Ама явно е смел и си работи безотказно ... След 3 часа и 25 минути ще се свърши.... 3:24:59... 3:24:58... 3:24:57... 3:24:56....3:24:55 .... 3:24:54 .... 3:24:53 .... 3:24:52 ...   Joy
Joy Joy JoyХич не върви това време.Добре,че поне аз съм до 16:00 часа на работа.
Елизка,що пък не вземещ да му свериш часовника на твоя комп,може пък и да изостава с три часа Joy
Виж целия пост
# 293
Елизка стига млати компа не ти е виновен  hahaha hahaha hahaha  
Виновен е, виновен е... ако имаше и грам инстинкт за самосъхранение, щеше да се е изключил сам  hahaha Ама явно е смел и си работи безотказно ... След 3 часа и 25 минути ще се свърши.... 3:24:59... 3:24:58... 3:24:57... 3:24:56....3:24:55 .... 3:24:54 .... 3:24:53 .... 3:24:52 ...   Joy
Joy Joy JoyХич не върви това време.Добре,че поне аз съм до 16:00 часа на работа.
Елизка,що пък не вземещ да му свериш часовника на твоя комп,може пък и да изостава с три часа Joy

Благородно ви завиждам... аз съм до 18:00 и не мога да ви опиша вече към 16:00 как започвам и аз да броя минутите :/
Виж целия пост
# 294
Елизка стига млати компа не ти е виновен  hahaha hahaha hahaha  
Виновен е, виновен е... ако имаше и грам инстинкт за самосъхранение, щеше да се е изключил сам  hahaha Ама явно е смел и си работи безотказно ... След 3 часа и 25 минути ще се свърши.... 3:24:59... 3:24:58... 3:24:57... 3:24:56....3:24:55 .... 3:24:54 .... 3:24:53 .... 3:24:52 ...   Joy
Joy Joy JoyХич не върви това време.Добре,че поне аз съм до 16:00 часа на работа.
Елизка,що пък не вземещ да му свериш часовника на твоя комп,може пък и да изостава с три часа Joy

Подкрепям !!! Както минаваме на лятно или зимно часово време... Аз ще го сверя по бременното часово  Laughing
В 95% от времето работата не ми тежи изобщо откак забременях, но има едни 5% ...това са дните, в които ме мързи зверски, а и ставах през нощта 1000 пъти до WC - силите ми ги няма  и съм на автопилот Sleeping В тези дни завиждам на мамите, които вече са в болничен  Embarassed
КПД-ми днес сигурно е отрицателна величина  hahaha

Благородно ви завиждам... аз съм до 18:00 и не мога да ви опиша вече към 16:00 как започвам и аз да броя минутите :/

Я да си свериш и ти часовника по бременната часова зона !  remybussi
Виж целия пост
# 295
В тези дни завиждам на мамите, които вече са в болничен  Embarassed

Аз, аз съм  hahaha hahaha hahaha

Божееее мислех, че аз съм нервака на групата  hahaha ма има и други лудички  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 296
Елизка стига млати компа не ти е виновен  hahaha hahaha hahaha  
Виновен е, виновен е... ако имаше и грам инстинкт за самосъхранение, щеше да се е изключил сам  hahaha Ама явно е смел и си работи безотказно ... След 3 часа и 25 минути ще се свърши.... 3:24:59... 3:24:58... 3:24:57... 3:24:56....3:24:55 .... 3:24:54 .... 3:24:53 .... 3:24:52 ...   Joy
Joy Joy JoyХич не върви това време.Добре,че поне аз съм до 16:00 часа на работа.
Елизка,що пък не вземещ да му свериш часовника на твоя комп,може пък и да изостава с три часа Joy

Благородно ви завиждам... аз съм до 18:00 и не мога да ви опиша вече към 16:00 как започвам и аз да броя минутите :/
А сутрин от колко си на работа,защото аз идвам към 7:Зо ,работя без почивка и затова си тръгвам в 16:00 часа.
Ели,наистина много дотежава когато не си си доспал и аз от известно време ставам по 100 на нощ и вечер взе много рано да ми се доспива.
Виж целия пост
# 297
Здравейте всички Simple Smile
А съм на 27 години от София, първа бременност, очаквам момиченце на 09.02.2016г Simple Smile И реших, че е време да започна да следя темата и отвреме навреме да ви тормозя с въпроси  Grinning
Поздрави! Simple Smile

Добре дошла  моя термин е за 08.02.2015  Hug
Виж целия пост
# 298
А сутрин от колко си на работа,защото аз идвам към 7:Зо ,работя без почивка и затова си тръгвам в 16:00 часа.

Сутрин съм от 09:00... което пак е ужасно, по моите стандарти, защото хич не съм по ранното ставане, а в 8:30 най-късно съм излезнала.
С две думи, чакам да стане средата-края на ноември, че и аз да изляза в болничен вече Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Добре дошла, на Меги и от мен!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия