Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 359
  • 724
# 405
Герич  Heart Eyes Hug Hug

Виж целия пост
# 406
Здравейте,

Да сподели някой как се справя с високия пулс, моля. Четох за валериан, глог и мента. Ако имате опит, кажете Praynig



тревожиш ли се за нещо или от само себе си вдигаш висок пулс ... Защото аз също имам висок пулс но съм много тревожна и  пия хомеопатичното Седатиф не мога да кажа че помага но при всеки различно ...
Виж целия пост
# 407
lolr по добре ли ти е ?? Това с пулса при мен е само от нервност. Дано да се е успокойл при теб  Heart Eyes Hug

Miss_JT аз пия едно сиропче /Алора/ се казва  Hug Уж да се успокоявам когато ми е напрегнато.
Виж целия пост
# 408
Секс правихме два пъти от началото на бременността, после ми се появиха гъбички, после контракцийки Simple Smile красота... Добре, че не сме от най-сексуалните с таткото  Grinning За алтернативните методи - аз разбрах, че е проблем не само проникването, но и свършването предизвиквало контракции! Аз не знам какъв секс ще е без свършване  Crazy аз преподпочитам въздържание тогава!  

Алтернатива ли е аналния секс? 😀
Виж целия пост
# 409

Miss_JT аз пия едно сиропче /Алора/ се казва  Hug Уж да се успокоявам когато ми е напрегнато.
[/quote]

лошото  е че при мен почти нищо не помага ... стискам зъби и се надявам по голямата част  да се дължи на  хормоните и като дойде бебо да забавя всичко  Hug
Виж целия пост
# 410
лошото  е че при мен почти нищо не помага ... стискам зъби и се надявам по голямата част  да се дължи на  хормоните и като дойде бебо да забавя всичко  Hug

Душичка  Heart Eyes Hug Hug Дано да ти поолеква  Hug
Виж целия пост
# 411
lolr за сега никак. Според Сигридов пулс около 100 за бременна било нормално, моя е около 85-90 и ми притупква. Следващия път изрично ще го попитам дали и какво да взимам. Като цяло избягвам всякакви лекарства, но това си е мой избор.
Виж целия пост
# 412
Здравейте,какво е името на групата във ФБ
Виж целия пост
# 413
gagagagag пиши на Елизка за групата във фейса  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 414
Добро утро!

Попремина ми, вчера. Но не беше от нерви. До 95-96 го търпя, но вчера и онзи ден беше малко над 100.

Относно секса, при нас и дума не се отваря. Мъжът ми се държи все едно съм от стъкло. Не, че не домакинствам-хи, хи, хи.
Виж целия пост
# 415
Благодаря Ви, мили момичета!  Hug Взех да го усещам отново.  Може би просто,  като бях по цял ден активна и на крак, за това и нямах като че ли време да го усетя.
Lorl-че, и аз имам висок пулс, но пък ми казаха, че щом съм имала гуша(щотовидната жлеза), значи било нормално newsm78 На мен не ми се бе случвало преди да забременея,но щом сега е нирмално...просто се успокоих.
  А относно секса- хммм и аз съм за Blush, и мъжо и той, но докторът ми каза, че трябвало въздържание, защото бебче било твърде ниско и тези контакти биха прочинили нежелани контракции. Трябвало дори да не галим коремчето и гърдите. Ами странно е, защото аз се чувствам желана и желаеща, а трябва да се пазя. Нооо щом трябва....
Виж целия пост
# 416
.

Относно секса, при нас и дума не се отваря. Мъжът ми се държи все едно съм от стъкло. Не, че не домакинствам-хи, хи, хи.

Не знам при другите как стои въпроса ... но и аз съм на абсолютно  същото положение  Laughing   Crossing Arms Laughing
Виж целия пост
# 417
Ооооххх!  Embarassed До преди месец някъде правихме секс (не редовно, но поне в седмицата веднъж), но откакто ММ вече ми пипа корема и усеща движенията на бебето не иска! "Да не му стане нещо"..., "виж до шести месец вече стигна...", "дай да не рискуваме..." и други подобни. То е по-добре така, че се страхува, защото рискове има винаги! Но като се сетя, че последно май месец сме правили хубав секс, а хоризонта не е чист поне до края март - не се чувствам добре...  #Cussing out
Виж целия пост
# 418
Е, ама поне сте правили някакъв. Ние - нищо. А сега просто ми се струва извратено.

А иначе мъжо и други неща не ми дава да правя. Кара ме и ме взима от работа, понякога по 2-3 пъти на ден, почти цялата домакинска работа е за него. Аз ако сготвя нещо 1-2 пъти седмично и измия на 2-та дни веднъж чинии - това е. При чистенето едва със сто уговорки ми "дава" да забърша праха (което при малкото мебели става за 5 минути) и понякога да изчистя плота и печката в кухнята.

Абе, мечта отвсякъде! И преди бебето деляхме всичко, но като ме накараха да лежа близо месец, той пое цялата отговорност и сега просто се бои.
Виж целия пост
# 419
Добро утро, то вече е добър ден де... Simple Smile

Как сте в това грипаво време? Нашият татко е болен, киха, кашля, температура...класика просто. В офиса шефката и тя ръси вируси навсякъде, аз я хледам лошо ама...какво от това...
В обедната почивка отивам до аптеката да си взема Осцилококцинум, профилактично - взима се по една доза седмично, изпитала съм го, и лимони. Не се виждам как ще се опазя до януари, без да ме лепне нещо.

Относно секса, в петък като бях на ФМ споделих с доктора, че усещам понякога лек дискомфорт в областта на коремчето, като стягане и натиск и той ми отговори, че организмът ми напомня да правя едни неща дето съм ги била забравила - бременността не е болест Crazy Каза да не се страхувам от контракции, защото матката си знае работата и си ги регулира. Е, сега няма смисъл да казвам, че трябва без бурни изпълнения Simple Smile С първата бременност си правехме до последно Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия