Фиброаденом- да се оперираме ли? 3-та тема

  • 112 657
  • 754
# 705
Благодарение на вашите отзиви записах час при нея,а и ми е най-близо.Че ще подрипам от нерви ще подрипам ,но освен ще се върна да прочета темата назад.Има ли вероятност да не е фиброаденом ,а по -лошо?Не се сдържах да попитам.
Виж целия пост
# 706
Благодарение на вашите отзиви записах час при нея,а и ми е най-близо.Че ще подрипам от нерви ще подрипам ,но освен ще се върна да прочета темата назад.Има ли вероятност да не е фиброаденом ,а по -лошо?Не се сдържах да попитам.
Недей да мислиш лоши неща Simple Smile Това могат да го кажат след биопсия или след като извадят образованието ако се наложи Simple Smile
Виж целия пост
# 707
Маги, трудно е да не се шашкаш, знам го от личен опит. Но си кажи, че до вторник няма да се филмираш и след прегледа ще му мислиш.  bouquet
Виж целия пост
# 708
Може да е нещо безобидно - киста например, може да се резорбира, не се шашкай предварително.
Виж целия пост
# 709
Здравейте,момичета! Вчера мина и моята операция,оказа се,че фиброаденомите са били два.Сега съм добре, не ме боли гърдата,но имам силни болки в гърлото от пълната упойка и съм много схваната в цялата горна част на тялото. Дали е нормално?
Виж целия пост
# 710
Здравейте, може ли някой да ми прати списъка с необходими изследвания, за приемане за операция на гърдата,  който е за Онкологията в София. Много ще съм ви благодарна. (Лекар от там, ми даде листче, ама докато дойде време за изследванията и докато видя при личната,  която отказа да пусне каквото и да е, съм го прибрала някъде).
Виж целия пост
# 711
Здравейте,момичета! Вчера мина и моята операция,оказа се,че фиброаденомите са били два.Сега съм добре, не ме боли гърдата,но имам силни болки в гърлото от пълната упойка и съм много схваната в цялата горна част на тялото. Дали е нормално?

Първата ми операция преди повече от 3 г  бях с пълна упойка и после много ме болеше гърло. За огромно съжаление при мен се наложи втора операция,която бе с местна упойка и според мен по добрия вариант ,защото на първата "лекаря" НЕ бе извадил нещото ,което при втората операция за същото нещо се оказа дуктален папилом с атипичен характер Слава на Бог  доброкачествено поне така каза и доц. Милев при второто хистологично мнение което поисках.Вече от опит знам че на мен едно мнение не ми е достатъчно  ( но това е друга тема ).
Просто исках с поста си да отговоря на въпрос на Vanesska , а и да напомня , че задължително преди операция да се провежда консултация с поне двама специалисти за мнение  ... да не кажа повече, че напоследък ,колкото щете печелбари!

п.п. Друг е въпроса ,че при цикатриксите имам киста 14мм ,която пунктирах преди 3 месеца и сега отново се пълни и ме много безпокой ... страх ме е като се пълни отново да не е нещо друго , а не ми се ще пак да ходя да режа гърдата си за трети път ей така ... и двамата лекари при които сум била казват киста , но вече сум обезверена .
самоуспокоявам се че щом след пункцията се оказа киста ,сега и да се пълни е добро , но знам ли ?
Весели празници !
Виж целия пост
# 712
Здравейте,

По повод лечението на кисти, бих могла да Ви споделя терапия, която аз първоначално приех като смехотворна, но вече два пъти ми действа безотказно при доста големи кисти, на които предстоеше пунктиране.
Приема се 21 дни по 1 капка масло от чаено дърво (използвам STIX и не зная дали има алтернативен препарат) в лъжичка сладко/мед и веднага след това се изпива чаша подкислена течност -вода с оцет, лимон или кисело мляко. След това се почива 14 дни и може да се повтори. Задължително се приема на пълен стомах, защото маслото е много агресивно.
Не е панацея, но след като на мен ми действа, вероятно, ще подейства и на други. Между другото чаеното дърво е полезно за много други проблеми и не може да навреди.
Успех!
Виж целия пост
# 713
Маслото от чаено дърво е етерично и не трябва да се приема директно, а само след разтваряне в базово масло - зехтин, бадемово, кокосово и тн.
Виж целия пост
# 714
Маслото от чаено дърво е етерично и не трябва да се приема директно, а само след разтваряне в базово масло - зехтин, бадемово, кокосово и тн.
Аз го приемам по този начин и ми действа успешно вече два пъти. Споделеното е без професионални и/или медицинска претенции. На мен ми бе споделено от препатил човек, който така го е приемал и съм удовлетворена от резултата. Всъщност, може би би могло да се разтвори първо в базово масло, но не съм сигурна как кореспондира с разтварянето в сладко/мед.
Виж целия пост
# 715
Здравейте,

По повод лечението на кисти, бих могла да Ви споделя терапия, която аз първоначално приех като смехотворна, но вече два пъти ми действа безотказно при доста големи кисти, на които предстоеше пунктиране.
Приема се 21 дни по 1 капка масло от чаено дърво (използвам STIX и не зная дали има алтернативен препарат) в лъжичка сладко/мед и веднага след това се изпива чаша подкислена течност -вода с оцет, лимон или кисело мляко. След това се почива 14 дни и може да се повтори. Задължително се приема на пълен стомах, защото маслото е много агресивно.
Не е панацея, но след като на мен ми действа, вероятно, ще подейства и на други. Между другото чаеното дърво е полезно за много други проблеми и не може да навреди.
Успех!


Aз Ви Благодаря  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Може ли с нещо да навреди това чаено масло ?
Мисля да изпробвам панацеята
Виж целия пост
# 716
Здравейте,

По повод лечението на кисти, бих могла да Ви споделя терапия, която аз първоначално приех като смехотворна, но вече два пъти ми действа безотказно при доста големи кисти, на които предстоеше пунктиране.
Приема се 21 дни по 1 капка масло от чаено дърво (използвам STIX и не зная дали има алтернативен препарат) в лъжичка сладко/мед и веднага след това се изпива чаша подкислена течност -вода с оцет, лимон или кисело мляко. След това се почива 14 дни и може да се повтори. Задължително се приема на пълен стомах, защото маслото е много агресивно.
Не е панацея, но след като на мен ми действа, вероятно, ще подейства и на други. Между другото чаеното дърво е полезно за много други проблеми и не може да навреди.
Успех!


Aз Ви Благодаря  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Може ли с нещо да навреди това чаено масло ?
Мисля да изпробвам панацеята
Не мисля, че е възможно да навреди, напротив! Опитът ми е само положителен, но за Ваша сигурност може да си попитате лекуващ лекар!
Виж целия пост
# 717
Здравейте,момичета! Вчера мина и моята операция,оказа се,че фиброаденомите са били два.Сега съм добре, не ме боли гърдата,но имам силни болки в гърлото от пълната упойка и съм много схваната в цялата горна част на тялото. Дали е нормално?
Нормално е, при пълната упойка слагат тръба в гърлото и оттам идват болките, поне на мен така ми обясни лекарят, когато беше моята операция.
Виж целия пост
# 718
Нормално е, ако си интубирана. Но не мисля, че при такива операции правят тази интервенция.
Виж целия пост
# 719
Благодаря,момичета. Болката в гърлото премина,но сега когато се понатоваря започва да ми изтръпва лявата ръка откъм оперираната гърда.Започвам да се притеснявам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия