Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...

  • 63 781
  • 723
# 405
Може ѝ да я пропусна тогава.  ooooh! 
Кремът за тяло пък не ми харесва на аромат. Въобще тази кутия много ме разочарова този месец.  Sad
Виж целия пост
# 406
Да, не им е от силните, но сравнена с пинк парсел е чудна.   Mr. Green
Виж целия пост
# 407
Аз съм доволна от тазмесечните ми кутии, поръчах you.beauty.box и две кутии на ЛМБ(с код RED1 е 1лира+3,95 шипинг).


Само че си избрах тоник за скалп, вместо кремчето на Puriskin

В ЛМБ, си избрах 4 матови червила и основи за сенки и спирала.Първото и второто.


42 и 37

Виж целия пост
# 408
nad_tab, благодаря ти за кода. Нямаше как да не поръчам нещо от  LMB.
Дано е валиден и през март.   Peace
Виж целия пост
# 409
Взех си днес от GGBG you.beauty.discovery. Мy little box отново я няма....сега ще им пиша мейл, да видим  #Cussing out

Благодаря и аз за кода за LMB Hug
Виж целия пост
# 410
Страхотен код, но дори и 15лв не мога да видя кое заслужава.
Виж целия пост
# 411
Много благодаря за кода! Аз си харесах маската, основата за спирала, едно кремче и обеци. За тия пари си заслужава напълно!  Hug
Виж целия пост
# 412
Аз съм доволна от тазмесечните ми кутии, поръчах you.beauty.box и две кутии на ЛМБ(с код RED1 е 1лира+3,95 шипинг).
Ммм, благодаря! Записах се с очна линия и молив за вежди, които вероятно ще дам на девойката, и маска за лице и тоник на Nuxe, доволна съм за £4,95 много.
Виж целия пост
# 413
Страхотен код, но дори и 15лв не мога да видя кое заслужава.
Аз харесвам матови червила, дано и тези да са хубави.

Аз съм доволна от тазмесечните ми кутии, поръчах you.beauty.box и две кутии на ЛМБ(с код RED1 е 1лира+3,95 шипинг).
Ммм, благодаря! Записах се с очна линия и молив за вежди, които вероятно ще дам на девойката, и маска за лице и тоник на Nuxe, доволна съм за £4,95 много.

Кода го пуснах в темата още в началото на февруари, учудена съм, че още работи  Laughing
Виж целия пост
# 414
Аз пренебрегвам ЛМБ заради смотания им избор обичайно, прескочила съм го Laughing Дано работи и март Mr. Green
Виж целия пост
# 415
Страхотен код, но дори и 15лв не мога да видя кое заслужава.

Аз поръчах на NUXE неща +козметично несесерче, че напоследък са ми кът. Не че и на NUXE ми трябват, ама съм нещастна заради My Little box  #Cussing out и с правя шопинг терапия  Crazy
Виж целия пост
# 416
Аз пренебрегвам ЛМБ заради смотания им избор обичайно, прескочила съм го Laughing Дано работи и март Mr. Green

Аз редовно си харесвам по нещо, поръчвам само ако има код  Laughing
Виж целия пост
# 417
А трябва ли да се отпиша от LMB ако не искам да получавам повече кутии?
Виж целия пост
# 418
А трябва ли да се отпиша от LMB ако не искам да получавам повече кутии?

Задължително, иначе другия месец ще те чарджнат на редовна тарифа  Laughing
Виж целия пост
# 419
Наде, благодаря и аз за кода - поръчах 2 неща на Нукс, едни обеци и гривна. За тази цена е супер. Peace

А трябва ли да се отпиша от LMB ако не искам да получавам повече кутии?

Задължително, иначе другия месец ще те чарджнат на редовна тарифа  Laughing

Кога трябва да стане отписването? След като пратят поръчката или може още сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия