Тръпнем всички вече, на път е НОЕМВРИйското човече - Тема 11

  • 32 617
  • 746
# 495
Момичета да споделя с вас радостта си - снощи в 22:50ч се роди нашето маниче Мариян, 1,990кг и 45см. Засега е в кувьоз, но диша самостоятелно. Бърза малкото човече Heart Eyes
Виж целия пост
# 496
Честитооо vofche   bouquet. Да ви е жив и здрав малкия юнак. Пожелавам на бебо бързо да наддава и  да ви изпишат колкото се може по-скоро. newsm10
Виж целия пост
# 497
Честито!! Да наддава бързо и да радва мама и тате
Виж целия пост
# 498
vofche  Hug Честито бебче !!!
Да е здрав Мариян и бързо да се прибирате вкъщи...ех, че хубавоо  Grinning
Виж целия пост
# 499
Честито Вофче, нетърпелив Мариянчо си имате. Жив и здрав да е, да расте щастливо и доволно дете Heart Eyes
Виж целия пост
# 500
Честито за бебчето, живо и здраво да е и много да ви радва  Party Elinceto дано всичко да е наред с кръвното, че съм чувала че високо кръвно не е мн добре по време на бременност .. на мен онзи ден ми зададоха един страхотен въпрос "ооо ама ти бременна ли си ? "  #2gunfire !?!?! ами неее просто ми порасна корема от нищото  ooooh!
Виж целия пост
# 501
Честито бебче, да е живо и здраво, бързо да расте и скоро да се приберете у дома  Hug Бързо възстановяване на мама желая bouquet
Виж целия пост
# 502
Честитооо vofche  ylinfant newsm30  . Да ви е жив и здрав малкия юнак.

Относно кръвното мери ми го миналия ден сестрата 60/90 и един доктор ми вика ти как вървиш една чаша червено вино сега като се прибереш да изпиеш.

Да ви се оплача днес ММ има Рожден ден и реших да му направя торта " Топка на Стоичков "  ама май не ми се получи, хич нещо не ме бива по десертите сложих я във фризера пък ще видим довечера какво е станало
Виж целия пост
# 503
Честито бебче! Да е живо и здраво! И бързо възтановяване на мама!
Виж целия пост
# 504
Мамо vofche, честито! Да ви е живо и здраво синчето, а на теб бързо възстановяване!  bouquet
Започна и при нас бебевалежът  Heart Eyes Само всичко да е наред с всички ни fingerscrossed
Виж целия пост
# 505
Честита рожба vof да ви е жива и здрава да порасне голям мъж, бързо възстановяване на мама bouquet
Виж целия пост
# 506
Честито бебче,да ви е живо и здраво момченцето и бързо възстановяване на мама.
Виж целия пост
# 507
Честито бебче,да Вие живо и здраво да Ви слушка и радва и много усмивки да Ви носи  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Хехе, честито и от нас Simple Smile Да сте живи и здрави! Чакаме разказ за раждането (ако е удобно), че тук неопитните много се  вълнуваме Grinning

Но засега - наслаждавайте се на първите моменти и успешно възстановяване!
Виж целия пост
# 509
Честито, Вофче! Да ви е жив и здрав Мариян и само радост да ви носи Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия