Домакини 52 / Есента дойде, време за приказки с топло кафе

  • 54 768
  • 721
# 690
Привет и от мен.Аз нямам никакво подобрение,днес пак ходих до ЛЛ казва ми,че нищо ми няма само кашлица,а от вчера гърдите ми свирят като акордеон ooooh!,обяснява ми,че съм била отхрачвала и за това имам хрипове.Днес си записах час  при друг лекар и утре ще искам да ми направят снимка.Светли днес ми обяснява,че не съм го била обичала,защото не искам да го гушкам и цункам,как да разбере детето,че съм болна и за това стоя на страна от него.Пожелавам Ви една хубава седмица и много успешна.
Виж целия пост
# 691
Ма ко и аз съм от най върлите фенове на Стивън Кинг.Почти няма книга която да нямам и да не съм прочела.Буик 8 е една от добрите му книги.Аз в момента препрочитам трилогията Сблъсък за енти път.Сега за Коледа ще си самонаправя подарък-две книги.Чела ли си поредицата Тъмната кула???? Ако не си - почвай.Всички части са невероятни и се четат на един дъх.
Смърфи - мерси за картичката.Бя приятно изненедана в петъ като си отворих пощата.ММ се ухилил и той като зелка и вика-айде върнахте се пак в 80 години.Ма иначе и на него му е приятно като ги наредя и си ги гледаме. Hug
Светли пробвай настърган джинджифил смесен с мед. Правиш го гъстичко и смучеш като бонбон.Дано да помогне. Peace
Виж целия пост
# 692
Плами, Тъмната кула, толкова отдавна съм я чела, че даже съм я забравила. Първото издание, края на 90те години. Първите 3 части са ми тук, само дето не знам къде са останалите 3.  Сблъсък го имам и съм го чела, много е добра. От по-новите не знам дали си чела Дума Ки, ако не си препоръчвам много

Пак съм насам-натам цял ден, пак не знам какво ще вечеряме, а кое време стана. При това шефа е на тренировка, та съвсем няма как да го измисля. Да живеят яйцата  Laughing
Виж целия пост
# 693
Този уикенд беше доста натоварен. В събота детския рд, а вчера цял ден си ъпдейтвах версията на софтуера. Няколко часа, докато се свали, после още толкова докато се качи, абе цял ден без компютър.
Днес е супер слънчево, а аз трябва да запрятам ръкави за едно детско албумче. Обещала съм го от половин година, а в неделя на Никулден ще се събираме и се надявам до тогава да е готово. Praynig
Сега трябва да изляза да пазарувам, че много неща ги е хванала липсата от хладилника.  hahaha

Виж целия пост
# 694
Светли, да оздравяваш бързо  Hug
Мими, как е кръстът?
Ма ко, приятно четене  Party "Дума Ки" я четох като излезе, бях я подарила на мм за един рожден ден. Много е добра, потвърждавам  Peace
Момичетата в големите градове, някой има ли ходене скоро до Джъмбо? Издирва се детски батут с мрежа, че моите диванета (Ванко де) искат тъкмо това от Дядо си Коледа. Пък ние в наше село нямаме никакъв голям детски магазин, а онлайн са около 150 лв., и ако има възможност да се вземе по - евтинджос, няма да е зле. Та ако имате ходене до там или до друго място, където би могло да се намери това чудо, хвърлете по едно око, плийз  Praynig Peace Пък аз ще почерпя  Sunglasses
Виж целия пост
# 695
Вио, аз имам Джъмбо на близо, но както е близо освен с колата, нямам начин да отида, че голямо приключение. Точно там правят ремонт на околовръстното, уж има спирка на ГТ, а я местят непрекъснато и няма пресичане, че точно на това място вече си стъпил на магистралата за Сърбия. То не се води магистрала, де ама е натоварено. Обаче ако ходя ще те имам предвид.
За вътре или за навън ти трябва, какъв размер да е? Имам наблизо и Комсед и Хиполенд и там мога да погледна. На Комсед имам талон за 20% отстъпка през декември, за стоки извън коледния каталог, така, че разгледай и ако има ще ти го дам. Имат и електронен магазин, поне асортимент да видиш
Виж целия пост
# 696
Ма ко отдавна я прочетох Дума ки.Още като излезе я изгълтах на един дъх. Grinning
Виж целия пост
# 697
Здрасти и от нас!
С малчо се кърмим и решиш да ви погледна какво ги вършите.
Емо е с афта на устата и не иска да яде. Цяла вечер беше с температура. Бяхме на лекар. Каза , че било физическа умора бла бла.Дано мине .
Виж целия пост
# 698
Ма ко, не се притеснявай, щом не ти е удобно, няма нищо  Peace Аз се сетих за Джъмбо, понеже сестра ми бяха ходили и тогава е имало по 70 лв. Те обаче не ни се обадиха и съответно не са купили, и сега като се разтърсих онлайн ми досвидяха да дам двойно повече. Иначе за Комсед ще разгледам, благодаря  Hug
П.П. За вътре ни трябва, нямаме двор. Едната спалня обаче е доста голяма и ми се струва че ще му намерим място. Мисля за диаметър около 140 см. и да има предпазна мрежа, нещо такова:

http://olx.bg/ad/novo-detski-batut-s-predpazna-mrezha-ID5kWmg.html#28e356436b
Виж целия пост
# 699
Вио - боли ме , особено като вдигам малката
ще трая още малко и ще ходя при джипито да видим кво ще стане
аз направих едни сърмички с кисело зеле , и ми мирише на Коледа
нямам търпение да става време за вечеря
ММ е купил френско червено вино ..ще е хубава вечерта  Grinning Grinning
аз пък чета "колекционерът на татуировки " - супер интересен трилър , по цели нощи не спя , само и само да чета , че тогава е най спокойно
Виж целия пост
# 700
Добро утро.
Къде се изпокрихте?  newsm78
Виж целия пост
# 701
Добро утро и от мен
Имам си картичка от Ма ко - много е красива , благодаря ти ..как се зарадвах сутринта само
детето и то я хареса много.. стиска я и ходи (пълзи) навсякъде с нея ..не ми дава да си я наредя до другата  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 702
Добър ден  bouquet
Ходих в училището - децата представяха впечатленията си от лагера - нагледах се на снимки и се наслушах на разкази - всички са много доволни!
Времето е дъждовно и ме отнася на дрямка  Joy
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes
Виж целия пост
# 703
Здравейте милички,как сте?Тези дни ни няма тука.Мимито,честита ти картичка!Аз съм по-добре,с кашлицата,но пък сега съскам като гъска,паднал ми е гласът.Хайде лека вечер и сладки сънища.
Виж целия пост
# 704
ТИТИ, ако детето ти позволява, поръсвай афтата със сода за хляб. Средата в устата не трябва да е кисела, а алкална. Не знам колко е голямо детенцето, за да ти препоръчам да жабурка със запарена лайка или смрадлика. Лайката и да я глътне - нищо, но смрадликата води до запичане на стомахчето. Колко е голямо детето? Бебенцето ли е със стафилококите? Ще се оправят малчуганите. Така растат децата, така побеляват майките...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия